Predlozite dobru strategiju.

Molim vas da mi neko preporuci neku stratesku igru koja za temu ima sledece:
Zelim recimo neku zanimljivu stratesku igricu tokom koje cu moci da vladam svetom ali da postoje realne mape kontinenata itd. tj. ukratko da mogu sebe da stavim u poziciju nekih bivsih ili sadasnjih vodja velikih sila ili da kreiram sopstvenu naciju.... dakle da igra bude sto realnija nesto kao tipa football manager sto je radjen po ugledu na realnost....
za sad sam nasao samo Civilizaton 4 i 5 ali nije mi bas nesto u fazonu u koji zelim da bude.....googlam po netu ali nikako da nadjem takvu igricu pa bih vas zamolio da odvojite par sekundi vremena i da mi preporucite stratesku igru koja za temu ima ono sto sam opisao.....

Warcraft 3 , ubedljivo najbolja pored AoE i AoM , igrao sam ih kad sam bio klinac. ^_^ Al ' sad sam preso na LoL.
Ali ko zeli onako , malo stariju (2003) strategiju sa cudovistima i ostalim sranjima , Warcraft3 Frozen Throne je odlicann! Licno nikad nisam igrao warcraft 3 preko neta sa drugim ljudima , i ne mogu da vam kazem kakav je preko neta , ali sto se tice singleplayer-a , tu dominira. Koliko je dobra kampanja toliko je dobro i kad igras freeplay :)
Moja puna preporuka! Sjajna za malo slabije racunare :-)

Cini mi se da nije niko pomenuo ovu, a dosta je dobra. :)
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
zanimljiva igra, lepo je uradjena ekonomija - treba malo vremena dok se ne provali, a vojska je malko pojednostavljena. Mada vise ukljucuje ratovanje od ostalih Settler igara.

A Stronghold Crusader je najbolja igra! :D

Trazim dobru strategiju pa ko zna ...
Po meni odlicne su:
Warcraft,Stronghold,Rise of nations,Age of mytology(dok mi se Age of empires uopste ne dopada)
Dok od poteznih mi je dobra Age of wonders(inace zahteva malo hardware-a od pentium II)
Pa ako neko zna nesto na taj fazon sam da nisu 3D (jako me nerviraju komande)

Dobra i zanimljiva brosfer strategija u kojoj vas trud moze biti nagradjen.Isplacuje novac za zlato koje osvojite
www.goldentowns.com/?i=285752

Back