Predlozite dobru strategiju.

Hmm... Igrala sam Heroes dugo dugo i ostavila sam oci na komp. Preporucujem da se proba UZ PAUZE! :eek: :lol:
Skoro sam nabavila Heroes V - Gold Edition (Hammers of fate i Tribes of the East). Svidja mi se (bar pocetak) ali jos uvek ne mogu da kazem kakva je jer, tek sto sam pocela da igram - stigli kolokvijumi! :besan2:

Hmm... Igrala sam Heroes dugo dugo i ostavila sam oci na komp. Preporucujem da se proba UZ PAUZE! :eek: :lol:
Skoro sam nabavila Heroes V - Gold Edition (Hammers of fate i Tribes of the East). Svidja mi se (bar pocetak) ali jos uvek ne mogu da kazem kakva je jer, tek sto sam pocela da igram - stigli kolokvijumi! :besan2:
Meni su oni prelaskom na 3D nekako izgubili onu svoju čar. :)
Ali i dalje je to poprilično dobra igra po mom mišljenju...

Meni su oni prelaskom na 3D nekako izgubili onu svoju čar. :)
Ali i dalje je to poprilično dobra igra po mom mišljenju...

Volim ja novine u tehnologiji. Kad se setim neke igrice koju sam pre 10 godina igrala... Mnogo se promenila grafika od tad.
Samo, ne znam da li je to do kompjutera ili ne - mnogo se sporo krecu Heroji (u V)...
smiley8-1.gif

Volim ja novine u tehnologiji. Kad se setim neke igrice koju sam pre 10 godina igrala... Mnogo se promenila grafika od tad.
Samo, ne znam da li je to do kompjutera ili ne - mnogo se sporo krecu Heroji (u V)...
smiley8-1.gif
Da ali opet su npr. u trojci imali onaj poseban šmek koji je nekako nestao u petici. :) (barem meni)
Hmm...zavisi od konfe, koja ti je. Ali čini mi se da to nije neka zahtjevna igra.:confused:

Ekstra je!igrao sam drugi deo.Ali najviše mi fali što nije turn based.Znaš uradiš svoje pa klik na End Turn već konstantno moraš da kuckaš pauize.Sda ću da vidim demo igre.Što se svega u igri tiče,sem toga, igra 100 posto za mene.

to sto nije turn based je iskreno i mene najvise odbilo od iste. Previse mi je harcore da u realnom vremenu kontrolisem toliko faktora... :)

Ljudi, igrala sam igru u kojoj su neprijatelji ptice poput albatrosa, kosturi i mumije... Svega cega se secam je da je u igri mnogo mitoloskih bica, jako dobra grafika, da se skupljaju neki trofeji, da glavni junak ima mogucnost da se ubesmrti sa nekog stuba kada ga pronadje u svakom nivou, ptice napadaju stalno, kosturi i ostali se pojavljuju iznenada, izbijaju iz stepenista, zidova, podova... Mislim da ima segmenat igre u kojem se javlja mogucnost teleportacije sa jednog na drugo mesto.... Mape su uradjene po sablonu nekih prastarih (grckih ili egipatskih) civilizacija. Secam se da je oruzje jako specificno, skupljas ih u hodu, bombe i ostalo...oruzje se menja na "scroll-u"... Nadam se da ce ovo neko videti mozda znati kako se zove ova igra. Mislim da je najlogicnije da se nalazi medju strategijama i slicno. Odgovorite i na moj mail - mmsweety86@hotmail.com.

Back