Predlozite dobru strategiju.

Knights of Honor

98524.jpg

03.jpg

01.jpg

ja sam velik ljubitelj strategija,...jedne od omiljenih su:

Warcraft 3,Warcraft Frozen Throne,Age of empires 3 -Total Empire,Egypt Building Empire,ali tu se izdvaja jedna koja me je odusevila,obozavam je! -a to je BATTLE REALMS

battle-realms.jpg

evo i nekolko slika o igri

Battle_Realms.jpg
battle_realms_bemutato_01.JPG
4lhndhj.jpg
battle_realms_winter_of_the_wolf_profilelarge.jpg
battle-realms-1.jpg
battle_realms_bemutato_04.JPG

Ko je vise za neke realisticnije,sa dosta politike i diplomatije neka proba Cyber Judas ili gotovo istu ali graficki daleko losiju ShadowPresident...U prvoj radnja krece '92 kad se sve vec raspalo,a vi ste predsednik Amerike i konstruisete odnose u svetu...Postoje jos dve supersile koje treba ukloniti iako te '92 nisu u neprijateljskim odnosima sa vama posto je cilj da budete jedina supersila...Sad dal ce te primeniti silu,ucene,spijunazu,puceve il nesto drugo,na vama je...
A druga,ova losija,radnja krece 1990,dok jos postoji SFRJ,SSSR,ali sa tim da je ekonomija u SSSRu u kolapsu i da tu moze da izbije neko cudo a vi trebate da usmerite u kom pravcu ce sve to ici...Istocnog bloka vise nema,Nemacka je ujedinjena,jedine komunisticke zemlje su ostale uz SSSR su Bugarska (kao jedina uz SFRJ u Evropi) i Etiopija...

Igra se sporo i dugo...Uspeo sam da slomim SSSR,i to ratom,skoro celu Evropu sam integrisao u NATO,i ko god udje u NATO,dobija ekonomske povlastice,tako da sam stvorio neku vrstu unije i same drzave su se ukljucivale u NATO.Takodje sam uspeo celu Aziju sem Kine u kojoj sam srusio komunizam i uveo parlamentarni demokratski kapitalizam da integrisem u NATO.Ratovao sam protiv Indije i ekonomski i vojno je potpuno unistio i valjda je postala najsiromasnija zemlja sveta,ali je usla u NATO.Cak je i tako osakaceni SSSR pod monitoringom usao u NATO,ali mu nisam dao beneficije kako se ne bi oporavio i opet postao sila...Mocna igra

Heroes III-svi nastavci
Kings Bounty+nastavak

DOW svi nastavci
DOW2-ukusi su razliciti meni je extra

COH i mozda Opposing Fronts(mada nije ni prici COH)

Homeworld
O.R.B
Imperium Galactica
Sins Of Solar Empire

Igrao sam dosta toga, kako se budem secao dodavacu....:D

Back