Pravljenje figurica za torte - cake toppers

picture.php
evo i mog ben 10
 
http://s833.photobucket.com/albums/zz258/tina-elora/[/IMG]
Već duže vrijeme gledam vaše torte i figurice, oduševljena sam. Ja sam početnik, ali sam se nedavno odvažila i napravila dvije torte Fifi od fondana.

Dok Ellora ne dobije pravo da šalje sličice ja je u njeno ime stavljam na forum. Šteta da se ne vidi kad je baš slatka i fifi i torica. :super:
 

Prilozi

  • fifi.jpg
    fifi.jpg
    22 KB · Pregleda: 33
Lepa torta bez pogovora.A jel Fifi cela od fondana ili je presvučena tortica. Ja imam jednu ženu(dal samo ja imam takve pacijente) koja mi naručuje pola kila neke figure.Ko da radim u mesari.Samo jedan dan kad bude tražila Snežanu bez kostiju,par Nindža kornjačinih nogica i 300gr Vini Pua, al od butkice-da bude krtina.:histericna:

Pa vama uotšte nije dosadno sa takvim mušterijama. :zcepanje::hahaha: A da ja vama sašijem po neku ludačku košulju, tek da vam se nađe za takve pacijente.:rotf:

A za fifi će ti odgovoriti majstorica Ellora.
 
Lepa torta bez pogovora.A jel Fifi cela od fondana ili je presvučena tortica. Ja imam jednu ženu(dal samo ja imam takve pacijente) koja mi naručuje pola kila neke figure.Ko da radim u mesari.Samo jedan dan kad bude tražila Snežanu bez kostiju,par Nindža kornjačinih nogica i 300gr Vini Pua, al od butkice-da bude krtina.:histericna:

Imaš zaista super mušterije.
Da nemaju slobodan vikend iz čika Laze Lazarević?:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
A što ne može Snežana file?
 
Lepa torta bez pogovora.A jel Fifi cela od fondana ili je presvučena tortica. Ja imam jednu ženu(dal samo ja imam takve pacijente) koja mi naručuje pola kila neke figure.Ko da radim u mesari.Samo jedan dan kad bude tražila Snežanu bez kostiju,par Nindža kornjačinih nogica i 300gr Vini Pua, al od butkice-da bude krtina.:histericna:

e tu bi bilo dobro pustiti pevce de se dogovaraju,oni su strucnjaci za butkice.salu na stranu od kako vas znam pacijenti mi lakse padaju nekako znam da nisam sama,figurica je super.
Gogo i tvoja,ja ih jos nisam radila.
 

Back
Top