Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Kako da pričvrstim na jednu žicu više komada recimo zvezdica, onako u nizu ali ne jednu do druge?

Fondan treba da bude fin svjez, jer sa onim malo starijim mene nekad zeza... Uglavnom, isjeces sve te zvjezdice i jednu po jednu busis i redas na zicu i ostavis na ravnu podlogu da se susi, ne znam za kada ti treba, ali barem nekoliko sati, onako da bude skroz suv fondan. Mozes i kasnije pobosti u stiropor da se susi u onom polozaju kako ce stajati i na samoj torti
 
:zzzz::zzzz::zzzz: laku noc od mene!


novembar1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Ovo je vrhunski uradjeno!!!!
 
posto nisam nasla nigdje tutorial za simbu, pokusala sam da napravim. :dash: :sad2: tri simbe sam napravila i nijedna figurica ne lici. Toliko me sramota da ne smijem nikom ni pokazat. Ako neko zna gdje mogu vidjeti kako se pravi simba, molim lijepo da me uputi na link. Slikice ne smijem ni staviti da vidite kako nesto ne treba izgledati. Pozdrav svima

Evo ovde imas nekih lavova pa iskombinuj nesto
http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=2743

A inace na temi Korisne adrese ,linkovi ce ti pre neko odgovoriti na ovo pitanje a imas i vazda nekih linkova pa mozda nadjes nesto pogodnije od ovog mog :)
 
imam problem sa dinosaurusom..naime pravim jednu figuru koja ce biti dosta velika, veca od standardnih figurica. napavila sam glavu i noge, i sad imam problem kako da napravim telo? da li pravite neki kostur kod vecih figurica i kako?
ja sam mislila da sastavim noge cackalicama i da napravim neki vid "kicme" oko koje bih pravila telo. pocetnik sam pa je mozda to suluda ideja, videla sam da se neki time sluze...kako vi radite?
 

Back
Top