Praline

Buduća tašto, ove praline me totalno raspametiše.Ženo na dijeti sam, šta mi radiš.I od samog pogleda na njih ugojiću se.
Ali svaka ti čast, stvarno si ih predivno uradila.A tek ideja da iskoristiš i prazne bombonjere.:klap::klap::klap::klap::klap:
 
Evo i mojih pralina po receptu buduce taste, kalup sam koristila od kupovne bombonjere one toffe ili tako nekako

picture.php
 
Izgledju mljac, koje kalupe imash?:cmok2:

Ovog puta su krasovi od griota, krasovi od ledenih kocki i od onih toffee cokoladica i jos neke od nekih bombona od kojih se prave narukvice pa su imali zljebove, taman koliko mi je mase ostalo.
Ja sam svim poznanicima i prijateljima razglasila da mi cuvaju ambalazu od bombonjera...
 
Хвала Весна. Овај викенд сам експериментисала са силиконским модлама. Добила сам их из Канаде од жене коју сам контактирала са форума. Послала ми за Џ. Баш сам се разнежила, то ми је вратило веру да још има добрих људи. Не што је за џ, хтела сам да платим, него све око паковања, слања и то.
Што се тиче пралина, стварно је ствар у калупима. Из ових испадају као од шале. Прочитала сам на форуму да једна жена пита какав је штос топити чоколаду да би се добила чоколада. Ја сам уживала у томе.
Јуче сам однела на поклон. Ова округла метална ми служи као транспортно средство, али сам већ осмислила како ћи да правим кутијице кад будем правила поклончиће. Само да кренем.
 

Prilozi

  • P5230139.jpg
    P5230139.jpg
    24,8 KB · Pregleda: 94
Хвала Весна. Овај викенд сам експериментисала са силиконским модлама. Добила сам их из Канаде од жене коју сам контактирала са форума. Послала ми за Џ. Баш сам се разнежила, то ми је вратило веру да још има добрих људи. Не што је за џ, хтела сам да платим, него све око паковања, слања и то.
Што се тиче пралина, стварно је ствар у калупима. Из ових испадају као од шале. Прочитала сам на форуму да једна жена пита какав је штос топити чоколаду да би се добила чоколада. Ја сам уживала у томе.
Јуче сам однела на поклон. Ова округла метална ми служи као транспортно средство, али сам већ осмислила како ћи да правим кутијице кад будем правила поклончиће. Само да кренем.

Kako su lepe pralinice, božanstvene:super::klap:
 
Нисам могла да одолим изазову. Модлице су ми стигле синоћ. Купљене преко интернета, дошле чак из Америке.Морале смо ћерка и ја синоћ да пробамо како се са њима ради, па по систему шта се нашло у плакару. Супер се праве иако су ситне. Около је бела чоколада, а унутра еурокрем и сецкани лешници.
 

Prilozi

  • P5310159.jpg
    P5310159.jpg
    59,2 KB · Pregleda: 133
  • P5310163.jpg
    P5310163.jpg
    63,3 KB · Pregleda: 95

Back
Top