Pozitivne reakcije u svetu na usvajanje Deklaracije o Srebrenici

mozda bi nam i trebao jedan posteni bratoubilacki rat..nesto razmisljam o tome..jer jos ni jedan nas bratoubilacki rat ne bese posten..i stalno se zavrsavase nekim pomirenjem kratkog daha..:think:
da se bre posteno iskoljemo i ko pobedi vise nece bit podeljen bice jedinstven i jednoglasan:think:

ocigledno budaletine i mongoloidi koji glasaju za tadica nisu srbi, to su pounijaceni pederski mrzitelji srbije, poltroncine raspale, sad razumem zasto je tito likvidirao nemacke kolaboracioniste po beogradu:per:
 
ma treba mi da pricamo i da nikad ne zaboravimo samo bi trebalo i oni da priznaju i osude, ne jer ce dobiti nesto nego iskreno da osude, valjda postoje normalni ljudi nisu svi zveri

:confused:
Od njih se tako nesto ne moze ocekivati.
Oni slave godisnjicu oluje. Kako se onda moze ocekivati osuda zlocina nad Srbima? :think:
Mogu nasi zuti da se nadaju tome koliko hoce, ali to se NECE desiti.

Ne radi se o tome da li su zveri ili ne. Radi se o tome da li brinu o svojoj drzavi ili NE. (oni ocigledno brinu za razliku od nasih koji donose rezolucije).
 
Lupaš i ti k'o otvoren prozor, ali se ne čudimo, navikli smo već. Srbija i treba da se izvini zbog toga što je iznedrila ološ poput Ratka Mladića (i sličnih) koji je dobijao pomoć od države Srbije u vreme kad se dogodila Srebrenica, naravno i pre toga i koji je sve uradio da bi država Srbija bila tretirana tih devedesetih bezmalo kao nacistička Nemačka. Da neko može da bude toliko glup kao što su bili Slobodan Milošević, Ratko Mladić, Radovan Karadžić i njihovi sledbenici i istomišljenici zaista je teško razumeti, ali ono što je normalnom čoveku teško za razumevanje, glupacima poput njih je normalno. Dokaz tome je epilog ratnih zbivanja devedesetih, a tome smo svedoci. To je podatak: od Srbije ceo svet traži izvinjenje, od Hrvata i Bosanaca - niko.

Da nije tako ti danas ne bi živeo u Engleskoj, ili gde već, nego u Srbiji i ovde radio ono što radiš tamo daleko. Da nije tako, Srbija danas ne bi bila u situaciji da se izvinjava, već da s punim pravom traži izvinjenja od drugih i naplaćuje ratnu odštetu.

Treba biti vrlo, vrlo glup, kao što su bili gorepomenuti i svom narodu načiniti takvu štetu i doneti takav "ugled".

Dakle , reg... jesu li to oni protumacili kao izvinjenje , ili nisu . Ako jesu , a ti valjda znas za sve one pobijene Srbe ... mislim , nadam se da znas , sta mislis , kad ce bilo ko da see izvini nama , za sve te poubijane Srbe ? Ili mislis da ti mrtvi Srbi ni na jedan nacin ne zasluzuju to .
Znas li koliko je ubijenih Srba , civila bilo sad u ovim ratovima u Bosni ? A u Hrvatskoj ?A o istoriji i da ne govorim . Znas , mnogo je vise Srpskih yrtava , nego bilo kojih drugih , pa se nama niko nikad nije izvinjavao .
Ako je u redu da se mi iyvinjavamo , zar nije isto tako u redu da se oni izvinu nama .
 
Dakle , reg... jesu li to oni protumacili kao izvinjenje , ili nisu . Ako jesu , a ti valjda znas za sve one pobijene Srbe ... mislim , nadam se da znas , sta mislis , kad ce bilo ko da see izvini nama , za sve te poubijane Srbe ? Ili mislis da ti mrtvi Srbi ni na jedan nacin ne zasluzuju to .
Znas li koliko je ubijenih Srba , civila bilo sad u ovim ratovima u Bosni ? A u Hrvatskoj ?A o istoriji i da ne govorim . Znas , mnogo je vise Srpskih yrtava , nego bilo kojih drugih , pa se nama niko nikad nije izvinjavao .
Ako je u redu da se mi iyvinjavamo , zar nije isto tako u redu da se oni izvinu nama .

Normalno da jeste. Zato sam i rekla da su naše "vodje" bile glupe do ludila kad su nam ostavili ovakvo breme. Ili su bili ludaci ili extremno glupi, trećeg nema. Kako drugačije objasniti to što ceo svet od Srbije očekuje da se izvinjava, a od ostalih učesnika u ratovima devedesetih, ne? Biti toliko glup i nedalekovid, to je neshvatljivo.
 
Onda se pitaj zašto tamo negde neće poštovati tebe..u stvari, nemoj ništa da se pitaš, bolje je. Nemoj nigde da ideš i rešićeš problem.:D

Oni nas ,ne da nepostuju , nego nas mrze , unazad bar 100 godina , bez obzira sta mi radili , ili kako se ponasali .
A za to imas dokaza koliko oces . OD klanja hiljada Srba u Macvi od strane hrvata 1915 godine , pa preko svih masovnih ubijanja i klanja srba od strane hrvata imuslimana u ww2 , pa sve do zadnjih dogadjaja i rata u bosni , gde su ubijali cela sela , kao stoje slucaj Kravicama.

Znas li , kolko su ti , kojima smo se sinoc izvinili ubili dece i zena , srpske nacionalnosti , u Podrinju , u okolini Srebrnice , u Sarajevu , u Vozuci ... da ne nabrajam vise .
Sta god radili , oni nas mrze iz dna duse , i to traje jako dugo . A to ne zavisi od naseg ponasanja prema njima , jer se mi u opste prema njima nikakonismo ponasali pre WW1 , a eto , to nije imalo uticaja na njihova strahovita zverstva ,
 
Lupaš i ti k'o otvoren prozor, ali se ne čudimo, navikli smo već. Srbija i treba da se izvini zbog toga što je iznedrila ološ poput Ratka Mladića (i sličnih) koji je dobijao pomoć od države Srbije u vreme kad se dogodila Srebrenica, naravno i pre toga i koji je sve uradio da bi država Srbija bila tretirana tih devedesetih bezmalo kao nacistička Nemačka. Da neko može da bude toliko glup kao što su bili Slobodan Milošević, Ratko Mladić, Radovan Karadžić i njihovi sledbenici i istomišljenici zaista je teško razumeti, ali ono što je normalnom čoveku teško za razumevanje, glupacima poput njih je normalno. Dokaz tome je epilog ratnih zbivanja devedesetih, a tome smo svedoci. To je podatak: od Srbije ceo svet traži izvinjenje, od Hrvata i Bosanaca - niko.

Da nije tako ti danas ne bi živeo u Engleskoj, ili gde već, nego u Srbiji i ovde radio ono što radiš tamo daleko. Da nije tako, Srbija danas ne bi bila u situaciji da se izvinjava, već da s punim pravom traži izvinjenja od drugih i naplaćuje ratnu odštetu.

Treba biti vrlo, vrlo glup, kao što su bili gorepomenuti i svom narodu načiniti takvu štetu i doneti takav "ugled".
Lupas gluposti kao uvek.......... odgovori da li ovo boldovano znac .da Hrvati i Bosanci nisu cinili zlocine:eek:
 
Onda se pitaj zašto tamo negde neće poštovati tebe..u stvari, nemoj ništa da se pitaš, bolje je. Nemoj nigde da ideš i rešićeš problem.:D
ti ocigleno NE CITAS sta sam napisao..ja sam imao postovanje prema svakom..sad vise ne mogu da postujem one koji su u ovoj rezoluciji ucestvovali..niti ikog ko stoji iza ljudi koji su u ovoj rezoluciji ucestvovali..
nisam ja presao crtu nego oni,,
 
A za neko vreme , stranci , koji sad aplauidiraju , lako ce da prelaze preko toga . brojace se samo i iskkljuicivo izvinjenja i dekleracije . Ko je kriv , taj se izvinjava , ko nije kriv taj se ne izvinjava.

Nazalost je tako. :(
Izvinjenje nikad necemo dobiti, u zapadnoj javnosti postojace samo zlocini koje su pocinili Srbi, ali ne i oni nad Srbima.
 
@Reg
Meni je neshvatljivo tvoje negiranje srpskog stradanja... to je ono sto je strasno kod nekih likova. Vama u svesti ocigledno stoji da Srbi NISU stradali, nego da su Srbi bili AGRESORI, te je prica o Srebrenici sasvim ok i na mestu.
Druga stvar, veoma znacajna, mi govorimo o necemu zasta jos uvek nema tacne slike sta se desilo... cak i sad u tom Zapadnom svetu isplivavaju nalazi koji pokazaju da se sa Srebrnicom jako mnogo manipulisalo.
Sta ce biti na kraju, ako se recimo dokaze da je ceo slucaj montiran i da se Srebrenica ni po cemu posebno ne razlikuje od mnogih drugih tacaka gde se vodio rat? Ko ce onda da ispadne dokazano glup u celoj prici?
 
Normalno da jeste. Zato sam i rekla da su naše "vodje" bile glupe do ludila kad su nam ostavili ovakvo breme. Ili su bili ludaci ili extremno glupi, trećeg nema. Kako drugačije objasniti to što ceo svet od Srbije očekuje da se izvinjava, a od ostalih učesnika u ratovima devedesetih, ne? Biti toliko glup i nedalekovid, to je neshvatljivo.

Pa to im trebas , da bi opravdali svoje bombardovanje . Samo zato im treba .
A bombardovani smo, jer je Toniju Bleru bilo neophodno da zadrzi Americke trupe u Evroopi , jer je Britanija nesto u Evropi , samo kao Americki postar . Mi ne moramo da igramo tu igru . Ne bi nam uveli sankcije da to nismo izglasali . Kao sto nasniko ne bi bombardovao , ako bi smo se oglusili o direktne naredbe RTSu ovih dana , ko koliko sme da bude na TVu , i koliko minuta , a ko ne sma . Al se mi ne oglusujemo . Niti bi nas iko kaznio , da u Srbiji nema slikovnica za decu na hrvatskom jeziku , a ima . A ne bi nas kaznili , ni da ostavimo ime predmetu ISTORIJA , a ne da ga promenimo u mozaik proslosti ... zaboga . Eto ,nasi politicari, to jest politikanti , jer mi nemamo politicare , moraju da budu veci katolici od Pape .
\A to sto ocekuju od nas da se izvinjavamo , a od njih ne , je rezultat i onog naseg ludila , da se staalno poipamo pepelom po glavi , i da se u Srbiji neprekidno roje emisije , kao sto je pescanik , i slovo vode , Natasa kandic , B92 , Sonja Biserko , Korac , Ma cela ta ne-srpska , gradjanska bulumenta . Svi derivati komunizma , koje jadni patimo ovde .
Pa sinoc si cula direkne lazi iz usta Nenada Canka . I nista ., On je direktno slagao u kamere i niko ga zbog toga nece kazniti .
A zawsto ... zato sto je Nemackoj stalo da odvoji Vojvodinu od Srbije , pa u tome sa njim racunaju .
Mada za sad , Pajtic sasvim dobro zavrsava poso .
 
cista veleizdaja i pocetak kraja srpske nacije, svrstani smo sa nacistickom nemackom! izdaja!!!!!!!
da bi bila izdaja moraju postojati i nacionalni interes..e..a mi nacionalne ineterese nemamo a posto jasno definisane nacionalne interese nemamo moze svaka susa da nam potra svasta pod nacionalnim interesom pa i donosenje ovakvih rezolucija,,pa tako sta god da se uradi protiv drzave..je na valu kako to seljaci znaju da kazu
 
Pa to im trebas , da bi opravdali svoje bombardovanje . Samo zato im treba .
A bombardovani smo, jer je Toniju Bleru bilo neophodno da zadrzi Americke trupe u Evroopi , jer je Britanija nesto u Evropi , samo kao Americki postar . Mi ne moramo da igramo tu igru . Ne bi nam uveli sankcije da to nismo izglasali . Kao sto nasniko ne bi bombardovao , ako bi smo se oglusili o direktne naredbe RTSu ovih dana , ko koliko sme da bude na TVu , i koliko minuta , a ko ne sma . Al se mi ne oglusujemo . Niti bi nas iko kaznio , da u Srbiji nema slikovnica za decu na hrvatskom jeziku , a ima . A ne bi nas kaznili , ni da ostavimo ime predmetu ISTORIJA , a ne da ga promenimo u mozaik proslosti ... zaboga . Eto ,nasi politicari, to jest politikanti , jer mi nemamo politicare , moraju da budu veci katolici od Pape .
\A to sto ocekuju od nas da se izvinjavamo , a od njih ne , je rezultat i onog naseg ludila , da se staalno poipamo pepelom po glavi , i da se u Srbiji neprekidno roje emisije , kao sto je pescanik , i slovo vode , Natasa kandic , B92 , Sonja Biserko , Korac , Ma cela ta ne-srpska , gradjanska bulumenta . Svi derivati komunizma , koje jadni patimo ovde .
Pa sinoc si cula direkne lazi iz usta Nenada Canka . I nista ., On je direktno slagao u kamere i niko ga zbog toga nece kazniti .
A zawsto ... zato sto je Nemackoj stalo da odvoji Vojvodinu od Srbije , pa u tome sa njim racunaju .
Mada za sad , Pajtic sasvim dobro zavrsava poso .
ispranom mozgu nista ne mos da objasnis..ne znam ni sto se trudis
 
Lupaš i ti k'o otvoren prozor, ali se ne čudimo, navikli smo već. Srbija i treba da se izvini zbog toga što je iznedrila ološ poput Ratka Mladića (i sličnih) koji je dobijao pomoć od države Srbije u vreme kad se dogodila Srebrenica, naravno i pre toga i koji je sve uradio da bi država Srbija bila tretirana tih devedesetih bezmalo kao nacistička Nemačka. Da neko može da bude toliko glup kao što su bili Slobodan Milošević, Ratko Mladić, Radovan Karadžić i njihovi sledbenici i istomišljenici zaista je teško razumeti, ali ono što je normalnom čoveku teško za razumevanje, glupacima poput njih je normalno. Dokaz tome je epilog ratnih zbivanja devedesetih, a tome smo svedoci. To je podatak: od Srbije ceo svet traži izvinjenje, od Hrvata i Bosanaca - niko.

Da nije tako ti danas ne bi živeo u Engleskoj, ili gde već, nego u Srbiji i ovde radio ono što radiš tamo daleko. Da nije tako, Srbija danas ne bi bila u situaciji da se izvinjava, već da s punim pravom traži izvinjenja od drugih i naplaćuje ratnu odštetu.

Treba biti vrlo, vrlo glup, kao što su bili gorepomenuti i svom narodu načiniti takvu štetu i doneti takav "ugled".

А јел хоће НАТО земље да се извину јел су помагале и наоружавале армију БиХ и ако је резолуција ОУН забрањивала извоз оружија БиХ ?
Да ли Ти уопште и знаш шта се дешавало у Југославији '90-их ?
Да ли Ти уопште знаш ко је први формирао противно уставу тада важећем СФРЈ паравојне формације тј. страначке једнонационалне војске сачињене од људи са криминалним досијима у БиХ ?
Да ли Ти знаш да цео свет није НАТО пакт који је извршио варварску агресију преко територије БиХ и околних земаља на СР Југославију ?
 
@Reg
Meni je neshvatljivo tvoje negiranje srpskog stradanja... to je ono sto je strasno kod nekih likova. Vama u svesti ocigledno stoji da Srbi NISU stradali, nego da su Srbi bili AGRESORI, te je prica o Srebrenici sasvim ok i na mestu.
Druga stvar, veoma znacajna, mi govorimo o necemu zasta jos uvek nema tacne slike sta se desilo... cak i sad u tom Zapadnom svetu isplivavaju nalazi koji pokazaju da se sa Srebrnicom jako mnogo manipulisalo.
Sta ce biti na kraju, ako se recimo dokaze da je ceo slucaj montiran i da se Srebrenica ni po cemu posebno ne razlikuje od mnogih drugih tacaka gde se vodio rat? Ko ce onda da ispadne dokazano glup u celoj prici?
racak je dokazana namestaljka a zbog racka su nas bombardovali..po zvanicnim stvarima naravno
 
To je podatak: od Srbije ceo svet traži izvinjenje, od Hrvata i Bosanaca - niko.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
:dash:
Ne mogu se nacuditi.
Pa ne traze oni izvinjenje zato sto misle da je to ``humano``, ``ljudski`` nego da bi opravdali sebe. Taj isti zapad je podrzavao i pomagao Oluju, taj isti zapad je bombardovao R Srpsku i pomagao muslimanima u BIH, taj isti zapad je pomagao OVK.

I sad Srbija treba da se izvini tj da preuzme krivicu za SVE i da spere odgovornost sa Hrvata, Muslimana, Albanaca, Nato-a za zlocine pocinjene 90-tih.
Tu nema pravde, humanosti,.... nego samo politika. :rtfm:

Ako je zapad toliko human kao sto mislis zato ne pritisne Hrvatsku da se izvini?

Da nije tako ti danas ne bi živeo u Engleskoj, ili gde već, nego u Srbiji i ovde radio ono što radiš tamo daleko. Da nije tako, Srbija danas ne bi bila u situaciji da se izvinjava, već da s punim pravom traži izvinjenja od drugih i naplaćuje ratnu odštetu.

Srbija i jeste u prilici da trazi izvinjenje!
Ali Hrvatsku, BIH, EU i SAD ne interesuju srpske izbeglice i zrtve.
To su jasno pokazali.
Nisu sve zrtve iste, neke mnogo vrede, a neke nista.
Sto njima srpske zrtve ne vrede nista mogu da razumem, ali sto nama ne vrede nista ne mogu da razumem. :(
 
ocigledno budaletine i mongoloidi koji glasaju za tadica nisu srbi, to su pounijaceni pederski mrzitelji srbije, poltroncine raspale, sad razumem zasto je tito likvidirao nemacke kolaboracioniste po beogradu:per:
a kolaboracija se pravda ...prezivljavanjem..
a prezivese i oni koji nisu bili kolaboracionisti..

nego..kako se kaze.."kad covek hoce nesto da uradi on ce naci nacin..kad nece on ce naci izgovor"
 
i da ne pominjem brojne druge dokazane izmisljotine zapadnih zvanicnika..poput tadasnjeg nemackog ministra vojnog ..koji javno i pred kamerama..i par miliona ljudi objavi kako srbi drze logor sa masom siptara na pristinskom stadionu..srecom zateko se jedan novinar strani..u blizini i odmah otisao da izvidi stvar..i na stadionu nasao..domara i par decurlije..ni traga ikakavim logorima..

lupi covek i osta ziv..
 

Back
Top