Повлачење рајсфешлуса.....полако али сигурно тонемо у Дикаторски мрак

otvorili preko 100 agencija u kojima su zaposlili svoje clanove koji ne rade nista a svi primaju u proseku 4000 evra platu prema tvrdnjama Slobodana Vuksanovica iz DSS-a.

Zato vreme 600.000 ljudi i 150.000 dece u Srbiji bukvalno gladuje a oni kazu da nemaju pare za narodne kuhinje

Vuksanovic je onako bas od integriteta pa da mu verujem.Ako ne otvore zuti,onda ce neobavesteni.U svakom slucaju.....
 
a sta raditi sa njima kad ih skinemo sa vlasti?

Добро питање. Треба добро размислити.:think:
Украли су ми девет година живота....Не жалим се.....Немам коме....
Али сам мишљења, да треба казна.
Нека драстична, за наук будућим демократама
:per:
 
Полако али сигурно тонемо у Диктаторски мрак......

Сваку ситуацију......ће искористити само у своју корист, само да што јаче стегну каиш, јер им се све клима, а понајвише фотеље....ваљда ће једног дана (дај боже што скорије) испливати сви марифетлуци на видело дана ове удружене Жуто-Црвене-Црне Камариле.
Полако су почели да гасе гласила....., забрањују организације, повећавају казне, контролишу маил, уграђују камере (још само нам нису у боољу ставили), претресају форуме, дркељишу фирме које опстају захваљујући рукама пуних уморних прстију, подржавају фирме које нам гуле кожу с'леђе, троше наше паре из буџета на своје баханалије..........итд

Молим Вас наставите са списком, ако желите.......желео бих само да индетификујемо све ово што нам се наопако дешава и куда ће нас све то одвести

ja stvarno nemam pojma o chemu ti prichash
tadic se bori za to shto ti stoji u niku:
ni-kad vi-she de-ve-de-se-te
ako pritom i koristi represivne metode obrachunavanja sa politichkim protivnicima to je sve u sluzbi visheg dobra i evropske buducnosti srbije
ipak je on faktor mira i stabilnosti na balkanu,ovaj...jugoistochne evrope

kad malo razmislim,ti meni smrdish na nekog okorelog Vadikala koji se tim nikom sprda sa nashim borbama protiv zlobodana,kilometre i kilometre shetnji i gomilu izlupanog posudja
 
ja stvarno nemam pojma o chemu ti prichash
tadic se bori za to shto ti stoji u niku:
ni-kad vi-she de-ve-de-se-te
ako pritom i koristi represivne metode obrachunavanja sa politichkim protivnicima to je sve u sluzbi visheg dobra i evropske buducnosti srbije
ipak je on faktor mira i stabilnosti na balkanu,ovaj...jugoistochne evrope

kad malo razmislim,ti meni smrdish na nekog okorelog Vadikala koji se tim nikom sprda sa nashim borbama protiv zlobodana,kilometre i kilometre shetnji i gomilu izlupanog posudja


Vidim, vidim kako Bota gladi Maricu Pacic ja rekoh nesto na pocetku Zuto-Crveno-Crna kamarila......a sto se serpi pitaj sta nije jasno!!!
 
ja stvarno nemam pojma o chemu ti prichash
tadic se bori za to shto ti stoji u niku:
ni-kad vi-she de-ve-de-se-te
ako pritom i koristi represivne metode obrachunavanja sa politichkim protivnicima to je sve u sluzbi visheg dobra i evropske buducnosti srbije
ipak je on faktor mira i stabilnosti na balkanu,ovaj...jugoistochne evrope

kad malo razmislim,ti meni smrdish na nekog okorelog Vadikala koji se tim nikom sprda sa nashim borbama protiv zlobodana,kilometre i kilometre shetnji i gomilu izlupanog posudja

cekaj,kad je to radio Sloba(u stvari su to ovi na vlasti vristali da je radio),onda je to bila diktatura a sad je isto to "legalni obracun sa politickim protivnicima"..??pa jeste legalan ali za pojmove onih koji su vodili Goli Otok...
 
cekaj,kad je to radio Sloba(u stvari su to ovi na vlasti vristali da je radio),onda je to bila diktatura a sad je isto to "legalni obracun sa politickim protivnicima"..??pa jeste legalan ali za pojmove onih koji su vodili Goli Otok...

nema to veze s vezom
kada je miloshevic gushio medije po srbiji to je bila praxa jednog represivnog rezima
kada zuti uvode isti zakon da "ubede"urednike svih novina da je autocenzura za njihovo dobro,to je uvodjenje reda u medijski zivot srbije
totalno razlichite stvari
 
nema to veze s vezom
kada je miloshevic gushio medije po srbiji to je bila praxa jednog represivnog rezima
kada zuti uvode isti zakon da "ubede"urednike svih novina da je autocenzura za njihovo dobro,to je uvodjenje reda u medijski zivot srbije
totalno razlichite stvari

Trebalo je tebe slikati kako čačkas nos pa te staviti na naslovnu stranu Kurira čisto da vidiš kako izgledaš kada te vidi pola Srbije u toj pozi.
 
sve mi je jasno
josh jedan dss jungen omladinac
malo li vas je koji trujete omladinu defetizmom spram nashe menadzerske pro evropske vlade
dace bota da se posle ovog zakona o informisanju uvede red i medju vama patriotama sa J

Жао ми је што си потпуно погрешио у процени.......
Жао ми је што већина тема заврши већ на другој страни са садржајем међусобних препуцавања, етикетирања..........као и Баба ВанГла методологијом КО је КО, на форуму и којој групацији припада.
Ја да сам на твом месту, запито бих се зашто неко мора или зашто би припадао некој скупини-групацији.
Жао ми је што имам своје мишљење, а теби то смета, жао ми је што не следим идеологију и програм неке групације-скупине, жао ми је што је ово стварност у којој живимо, жао ми је што ова моја Србија трпи већ 20 година разне малтретмане, жао ми је, жао ми је................ а ти ми прилепио надимак ''јунген''. :dash: :dash: :dash:
 
Naprotiv,sigurno imaju tolike pare ako ne i vece.Mislis da bilo ko drugi ne bi pootvarao agencije,biroe,sta vec smisle samo da bi zaposlili svoj kadar.Da im se oduze.

Само да се надовежем :

Једном са отворио тему Агенције.....
Установе-организације : никоме није нити јасно, нити мозгу разумљиво, постојање истих, осим да се преко њих обрће невиђена кинта, оно што раније нису могла Министарства то могу они, Преузимање ''донација'' - пласирање истих, ангажовање ''експерата'' са астрономским хонорарима, повлачење буџетских средстава (наших пара-пореских обвезника) у магловите сврхе, неконтролисано трошења на разне белосветске форуме, конференције, путовања......остварење личних примања, по приципу ''колико коме треба'' месечно.....а резултат свега тога је само пуштање мастила.....као што некада прочитасмо у Алан Форду : Министарство за истраживање '''руде'' и губљење времена....
 

Back
Top