Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..e znaci meni bi ta traka i jos po nesto dobro dosla...neke vezbe tipa kardio...

...mada bih ja navise volela nesto tipa zumba gde je i zabavno i jako aktivno sve vreme dok traje...

...jos samo da iscackam gde toga ima na potezu od Vidikovca do Sajma....
 
Voće jedem ujutru,prija mi,ali nije mi uvek dovoljno,jogurt za večeru ne mogu nikako,imam osećaj da mi sastruže želudac i da sam više gladna od njega :(
Afro,najjeftinija varijanta zumbe je da skineš sa neta pa da skakućeš sama,ako možeš da se nateraš na to,ja ne mogu,radije izađem napolje da trčim sa kučićima.;)
 
....pijuckaj ga, nemoj da srucis sve odjednom, nego ono sipas pa po malo kao uzivas u tome:)
....naviknes se vremenom i super je...

....znam da je to najjeftinija varijata, ali ja nemam uslova ni prostora za to, niti sam karakter da
skakucem sama, da jesam mogla bih uz bilo koju muziku da igram, ali msilim da to nije to, i da
je prava stvar u grupi pod necijim nadzovom, i znas da moras da odes jer si platila...i tako:)
 
....pijuckaj ga, nemoj da srucis sve odjednom, nego ono sipas pa po malo kao uzivas u tome:)
....naviknes se vremenom i super je...

....znam da je to najjeftinija varijata, ali ja nemam uslova ni prostora za to, niti sam karakter da
skakucem sama, da jesam mogla bih uz bilo koju muziku da igram, ali msilim da to nije to, i da
je prava stvar u grupi pod necijim nadzovom, i znas da moras da odes jer si platila...i tako:)

iskusno, nema shta :per: :)))))))))))))))))))))
 
to je cela mudrost..cak i pravi trener je bitan a ne neko ko gleda kroz prste..najbolje se u grupi vozi bajs kad udaraju tempo pa naizmenicno..nadjite nekog pa zajedno razmena vezbi..ko ima nek plati oko 3000 na pr na difu trim vezbe to ubija bolje od sprava..za 3 meseca se moze jako dobro uraditi telo..to onda i nije neka cifra uz dobru ishranu
 
Jeste u grupi je lakše,ali zavisi i od instruktora,ako ne obraća pažnju na tebe ili ne ume da te podstakne,slaba vajda. :(
A ovo za plaćanje ne stoji,bar kod mene,jedne godine sam nešto na silu se naterala da uplatim teretanu 3 meseca,mislila sam to će me terati da idem redovno,ali jedva sam se nakanila prvih mesec dana. :rumenko: Mora da se nešto zaista želi,onda čovek i istraje,gledam penzionere u jednom parku gde su postavili sprave za vežbanje,(ja tu ujutru šetam kuce ),a oni u 6h ujutru lepo vežbaju,pun park,oduševljavaju me.:klap:
 
Voće jedem ujutru,prija mi,ali nije mi uvek dovoljno,jogurt za večeru ne mogu nikako,imam osećaj da mi sastruže želudac i da sam više gladna od njega :(
Dodaj neke žitarice u pahuljicama (ovsene, ječmene, ražene) ili celo zrno. Meni je jako prijalo, odlično je za probavu i zasiti. Obično skuvam ovas za 2-3 dana da ne moram svaki dan. Pa onda u 2-3-4 kašike ovsa dodam seckano sezonsko voće, 1-2 kašike suvog voća, 1-2 kašike seckanih oraha ili badema, obavezan cimet (ja ga volim), kašiku meda ako ti je bezukusno. Meni nije bilo jer je to suvo voće obično slatko.
Menjaš žitarice, (ubacivala sam povremeno i proso), voće, suvo voće... jeste slično, ali je i različito.
 
Jeste u grupi je lakše,ali zavisi i od instruktora,ako ne obraća pažnju na tebe ili ne ume da te podstakne,slaba vajda. :(
A ovo za plaćanje ne stoji,bar kod mene,jedne godine sam nešto na silu se naterala da uplatim teretanu 3 meseca,mislila sam to će me terati da idem redovno,ali jedva sam se nakanila prvih mesec dana. :rumenko: Mora da se nešto zaista želi,onda čovek i istraje,gledam penzionere u jednom parku gde su postavili sprave za vežbanje,(ja tu ujutru šetam kuce ),a oni u 6h ujutru lepo vežbaju,pun park,oduševljavaju me.:klap:

...meni bi najbolje bilo kad bih tako bila u situaciji da mogu da platim za duzi vremenski period, i znam da bih isla, zato sto je to meni jako vazno, i sto ja to zaista
zelim....cak ne bi morao tamo niko da me podstice, sama grupa bi za mene bila dovoljan podsticaj da vezbam, i taj prostor i sve....
...videcem to se samo zelje, mogucnosti su nesto sasvim drugo....
...ima ko dmene u kraju ta otvorena teretana u parku, skoro je to nesto sredjeno, ako bih uspela da otkrijem vreme kad je slobodno vezbala bih tu....moze i da se
trci fino su sredili staze, samo je ne volim zbog pasa, jer se plasim, a malo ih je na povodcu....:mrgreen:a i inace nisam bas nikad bila za trcanje...
 
Ne moraš da trčiš,uradi vežbice na sve i jednoj spravi i ako ti se svidi možeš sebi da napraviš plan vežbanja. Što se tiče pasa,ako su stalno tu u parku,verovatno te neće ni primećivati,mada neki vole da pojure kad vide da neko trči,verovatno misle da beže od njih. :think: Da si mi bliže,rado bih ti pomogla da rešiš problem sa kucama. ;)
 
..uskoro cu biti blize...a mozda se radi o sitom parku to ne znamo:)

..nema meni pomoci, sto se pasa tice...svaka cast, volim ono ne mrzim ih, ali sto dalje od mene to bolje,
prijatelica mi ima nekog psa ogromnog za koga svi tvrde da je kao maca, mene za malo nisu izneli iz njene
kuce...vise nikad nisam ni otisla kod nje vidjamo se kad je bez psa...i ne znam zasto imam taj strah kad me
nisu ujedali, i odgajila sam ih desetak...

...e pa da videcu kad budem bila tu,kakva je situacija sa spravama, i kako to radi, mozda bude odlicno resenje, a besplatno...:)
 
oprezno sa trakom, ja sam zahvaljujuci njoj izgubila jako mnogo na kondiciji koju sam stvorila trceci napolju...bilo hladno, ja bolesna te sam se prebacila u teretanu dok ne otopli...cim sam izasla posle prvi put napolje, kad nisam crkla u pokusaju da pretrcim ono sto sam ranije trcala ko od sale :neutral: trcanje napolju je, barem je to moje misljenje, zahtevnije za telo, bolje formira misice i mislim da se vise istrosis...
Вечерас на трчању, ја душу испуштам, момци неки трче истим темпом и дахћу најстрашније, а поред протрчавају двије рибе, мокре им мајице, значи није да су тек стигле, и ћаскају, савршено одржавају разговор а ја и дишем испрекидано... какву кондицију оне морају имати за то:/

@трчала 4км, намјеравала 5, ал није било шансе. зацрвенила се као паприка, презнојила најстрашније... трчање једноставно није рекреација која ми прија:/
Сад само да се обуздам и не поједем сладолед из фрижидера
 
Вечерас на трчању, ја душу испуштам, момци неки трче истим темпом и дахћу најстрашније, а поред протрчавају двије рибе, мокре им мајице, значи није да су тек стигле, и ћаскају, савршено одржавају разговор а ја и дишем испрекидано... какву кондицију оне морају имати за то:/

@трчала 4км, намјеравала 5, ал није било шансе. зацрвенила се као паприка, презнојила најстрашније... трчање једноставно није рекреација која ми прија:/
Сад само да се обуздам и не поједем сладолед из фрижидера

super, natjeraj se pa trci 3 mjeseca 3 x sedmicno pa nam javi jel ti prija ili ne...
 
Вечерас на трчању, ја душу испуштам, момци неки трче истим темпом и дахћу најстрашније, а поред протрчавају двије рибе, мокре им мајице, значи није да су тек стигле, и ћаскају, савршено одржавају разговор а ја и дишем испрекидано... какву кондицију оне морају имати за то:/

@трчала 4км, намјеравала 5, ал није било шансе. зацрвенила се као паприка, презнојила најстрашније... трчање једноставно није рекреација која ми прија:/
Сад само да се обуздам и не поједем сладолед из фрижидера

To im i nije neki uspeh. Poenta trčanja nije da razgovaraš tokom istog, pošto ako istovremeno trčiš i pričaš, nisi u stanju da pravilno dišeš a disanje je jako bitno tokom bilo koje fizičke aktivnosti.:)

Meni trčanje ne prija. izaziva mi glavobolju. Ali sam u parku videla ženu sa štapovima za hodanje (podsećaju na one skijaške). Je l zna neko nešto o ovim štapovima?
 
To im i nije neki uspeh. Poenta trčanja nije da razgovaraš tokom istog, pošto ako istovremeno trčiš i pričaš, nisi u stanju da pravilno dišeš a disanje je jako bitno tokom bilo koje fizičke aktivnosti.:)

Meni trčanje ne prija. izaziva mi glavobolju. Ali sam u parku videla ženu sa štapovima za hodanje (podsećaju na one skijaške). Je l zna neko nešto o ovim štapovima?
videla sam ja tih koliko hoces, ali mi i dalje nije jasna njihova funkcija osim ako ne ides u hiking/trekking...sad ima raznih modela,prilagodjenijih za grad i tako to,al ipak...
http://en.wikipedia.org/wiki/Trekking_pole
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top