Почиње Бугарско пролеће?

Да ли ће почети Бугарско пролеће?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Тема је постављена не на основу произвољног мишења , него након анализе односа унутар Бугарске поводом краха јужног тока.

Бугарско пролеће почиње , овог пута руском помоћи.

Међу Бугарима влада дубок бес поводом отказивања Јужног тока, опозиција почиње серије активности од јавног исмејавања премијера Бугарске Борисова ,као кмета Ангеле Меркел, до тога да се траже избори и излазак из ЕУ.


Значи , у праву сам почиње пролеће то Брисел већ зна , сада ће кренути репресија над опозицијом и хапшења диктирана из Брисела
 
Poslednja izmena:
Bugarska je nestabilna i nije ni bluzi situacije u Srbiji gde Vlada Vucic-Dacic ima podrsku 2,2 miliona ljudi na izborima.

:zcepanje:

- - - - - - - - - -


Merkel urges Bulgaria to seek new talks with Putin on South Stream


(Reuters) - German Chancellor Angela Merkel backed Bulgaria on Monday in its bid to seek new talks with Russia about the South Stream gas pipeline after Moscow shelved the project this month in favor of an alternative link via Turkey.

Madjari i Bugari su besni. A kako i ne bi bili :)
 
Колико се може видети из њихових медија следује опасно пролеће.
Надам се да ће тако бити ,Бугарска опозиција изражава жељу изласка из ЕУ и НАТО , колико се види одлука о краху Јужног тока доноси незадовољство.

Не верујем да ће их било шта или било ко спасити од народа

- - - - - - - - - -

:zcepanje:

- - - - - - - - - -



Madjari i Bugari su besni. A kako i ne bi bili :)

Колико се види Борисова нико не зове у Москву
 
Тешко нама...
Враћа се бугарска сабља КАН Аспаруха да сече Словенски род по Балкану као некада...

800px-Bulgars.jpg
 
Тешко нама...
Враћа се бугарска сабља КАН Аспаруха да сече Словенски род по Балкану као некада...

Ne pr*di Kreso :)

- - - - - - - - - -

Bolna Prostota se smeje, ali uzalud. :lol:
Je li mi to pricamo o Lopovu Vucicu i toj Vladi? :D

Mladozenjina Vlada je stabilna? :)

- - - - - - - - - -

Колико се види Борисова нико не зове у Москву

Bas takav tretman bi i Mladozenja imao da Rusi nisu takticni i paze da ni u primislu neki njihov potez ne bude protiv Srba.

Ali i Mladozenja ima isti status u sustini :)
 
Bugarska je nestabilna i nije ni bluzi situacije u Srbiji gde Vlada Vucic-Dacic ima podrsku 2,2 miliona ljudi na izborima.

Дај ми паре и власт над медијима и постаћу председник Америке. Па чак и Марса .... зашто не и њега. И то са 70-80-90% изборне већине.
Па ако треба и целих 100%.
 
Borisov: Daćemo sve neophodne dozvole za »Južni tok«
http://www.nezavisne.com/posao/privreda/Borisov-Dacemo-sve-neophodne-dozvole-za-Juzni-tok-279630.html

БОорисова нико не зове у Москву , Кинези су га искулирали , човек је пропао .

Његов једини адут је био Јужни ток али је и то изгубио
 
Borisov: Daćemo sve neophodne dozvole za »Južni tok«
http://www.nezavisne.com/posao/privreda/Borisov-Dacemo-sve-neophodne-dozvole-za-Juzni-tok-279630.html

БОорисова нико не зове у Москву , Кинези су га искулирали , човек је пропао .

Његов једини адут је био Јужни ток али је и то изгубио

Jadnik je ostao sam kao g*ovno. Zasto me ovo podseca na sudbinu jednog momka koji se nedavno ozenio :mrgreen:
 
Ево сада сам нашла , већ Борисову стижу препоруке из Брисела како да заустави пролеће, што само значи да оно почиње.

If Boyko Borisov does not understand the need to get rid of the Patriotic Front, his govt is doomed to failure: MRF leader

"We believe that if Borisov, as a mandate-holder does not understand the need to get rid of the burden of the Patriotic Front, then his management is doomed to failure, or even worse. Then early elections in 2015 will be rather a necessary solution to the political crisis in which Bulgarian policy is being falling during this government," Lutvi Mestan said.

http://www.focus-fen.net/news/2014/...his-govt-is-doomed-to-failure-mrf-leader.html

Значи , у праву сам почиње пролеће то Брисел већ зна , сада ће кренути репресија над опозицијом и хапшења диктирана из Брисела
 
Poslednja izmena:

Овај један од ретих Бугара да има светле очи:lol: , шалим се, овај није лош али да ли је довољан за пролеће?

Taj je za Veliku Bugarsku pa ti vidi dal ti je dobar.

- - - - - - - - - -

Borisov: Daćemo sve neophodne dozvole za »Južni tok«
http://www.nezavisne.com/posao/privreda/Borisov-Dacemo-sve-neophodne-dozvole-za-Juzni-tok-279630.html

Бoорисова нико не зове у Москву , Кинези су га искулирали , човек је пропао .

Његов једини адут је био Јужни ток али је и то изгубио

Taj krminalac treba malo da poseti Bugarske zatvore.

- - - - - - - - - -

Panice zbog SRS samo tako :)

Jea.:hahaha:
 
Пола младих Бугара је на раду по ЕУ.

Пре би узели слободно три дана да се врате и подаве голим рукама те маторе комуњаре него што би дозволили да изгубе то што имају зарад неких лудачких тодорживковских фантазмагорија.
 

Back
Top