Pitala me drugarica

Dobro to drugo nie lepo prvosam pomislila kaci spomenuo dase premislila popitanju seksa
Slušaj ja sam mislio generalno na promenu raspoloženja. Nisam mislio na sex, ali se to može odnositi i na sex. Ako si npr bar neko vreme sa nekom osobom u vezi. Mogu da razumem da ti ili on imate neke svoje probleme pa ne možete baš taj dan da ostvarite sexulalni odnos ali npr"Danas hoću sutra neću" to već ne mogu da shvatim. "Pa s kime ćeš ako nećeš sa čovekom koga voliš ? Šta, juče ti je bio kulturan i dobar, danas nije ? "
 
Delimično sam saglasna.
Podržavam finu komunikaciju, ali naglašena pažnja mi smeta.
Kada pišem postove, osvrt mi je na realni život i o tome pišem.
Znam da bi mi laskanje možda otvorilo više vrata, stvarno ne mogu da se menjam niti da idem protiv sebe.
Iako ne podilazim, ne laskam, moje misli i namere su besprekorno čiste ma kako u datom trenutku zazvučale.

Svakako, između grubosti, prostakluka i pažnje, biram pažnju, ali ne isforsiranu.
Hoće li drugarica razabrati moje misli?
"tuca, tuca...Snupi i Lucija se tuku!" :mrgreen: :cool:
 
Zašto muškarci ne podnose kad ih ignorišu?
zašto muškarci žele da budu u centru pažnje?
zašto postaju nepodnošljivi kada shvate da nisu ni na koji način interesantni?



ja nisam imala odgovor pa ajde da podijelim sa vama
Fale ti detalji :)

Ukoliko se tek upoznaju neke žene znaju da se femkaju i ne kažu direktno ne želim ništa sa tobom, svako dobro ti želim već tako neutralno odgovaraju ili ne odgovaraju kako im se ćefne.
Znam i te koje neće ništa ali im prija pažnja kada im je baš dosadno. Dakle ignorišu kada im ne trebaju.

Mislim da je manje "dosadnih", navaletnih muškaraca koje žele da su u centru pažnje nego žena.

Verujem da ti ta drugarica nije u vezi sa tom osobom, u slučaju da jeste ni ja ne bih bila sa njom u vezi. Ignorisanje je najniže moguće ponašanje prema drugoj osobi.
Možda ne najniže ali tu je negde :D
Nije ti do društva, hoćeš malo solo da budeš tako i kažeš. Ne budeš p....a od čoveka i ignorišeš osobu koju voliš, nikada.
 
Zašto muškarci ne podnose kad ih ignorišu?
zato sto im je mama rekla da su sunce mamino - najpametniji i najlepsi, nema koja ih nece
zašto muškarci žele da budu u centru pažnje?
pethodno + alfa ego
zašto postaju nepodnošljivi kada shvate da nisu ni na koji način interesantni?
nisu dovoljno pametni da rese problem na drugi nacin
ja nisam imala odgovor pa ajde da podijelim sa vama
 

Back
Top