Pijane ili... shta wetj... ribe...?

Meni samo nije jasno kakav je to bolestan um koji postavi onakvu sliku na pocetku kao ilustraciju; neki izgleda uzivaju u odvratnosti, ili to rade namerno posto su i sami frustrirani, bolje da si postavio sliku WC-a punog ...., ali necu da se spustam na tvoj nivo, neka ti je na cast, a ovi sto su prihvatili diskusiju im stvarno treba podeliti medalje za tolerantnost. Tako da bi tema mozda i bila interesantna da ne bese one odvratnosti na pocetku Fujjj, fujjj, bljak... :evil:
 
Meni samo nije jasno kakav je to bolestan um koji postavi onakvu sliku na pocetku kao ilustraciju; neki izgleda uzivaju u odvratnosti, ili to rade namerno posto su i sami frustrirani, bolje da si postavio sliku WC-a punog ...., ali necu da se spustam na tvoj nivo, neka ti je na cast, a ovi sto su prihvatili diskusiju im stvarno treba podeliti medalje za tolerantnost. Tako da bi tema mozda i bila interesantna da ne bese one odvratnosti na pocetku Fujjj, fujjj, bljak... :evil:

Meni se ba$ svidja, a ti si 1000 promila hejter. Umesto da u svojoj prvoj poruci na forumu napi$e$ ne$to lepo, ti hejtuje$. Da te je sramota od ovih dobrih ljudi. Odma da sise popravio!
 
Vec sam pisala na forumu o ovome... Pijani i on i ja, prvo mi je drzao glavu dok sam povracala, a potom smo se seksali... Ujutro smo ustali mamurni i razisli se...
Dosao je poslije par dana kod mene trijezan, sve sa gitarom... :shock:
Ali jbg, tad sam bila i ja trijezna... :lol:
pa o tome i pricham, a ja kad sam nju wid'o onako pijan mislijo sam da ona nit' s***, nit p*** ( ukratko : ne wrshi ni malu ni weliku nuzzdu)
baj d wej zamolijo sam jednu finu moderatorku da doda upozorenje uz link na uwodnome postu!
 

Back
Top