pijana rabota

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
Wynona's got herself a big brown beaver
And she shows it off to all her friends.
One day, you know, that beaver tried to leave her,
So she caged him up with cyclone fence.
Along came lou with the old baboon
And said "recognize that smell?"
"smells like seven layers,
That beaver eats taco bell."
Now rex he was a texan out of new orleans
And he travelled with the carnival shows.
He ran bumper cars, sucked cheap cigars
And he candied up his nose.
He got wind of the big brown beaver
So he though he'd take himself a peek,
But the beaver was quick
And grabbed him by the kiwis.
Now he ain't pissed for a week.
(and a half!)
Now wynona took her big brown beaver,
And she stuck him up in the air.
Said "i sure do love this big brown beaver
And i wish i did have a pair."
Now the beaver onces slept for seven days
And it gave us all an awful fright.
So i tickled his chin and i gave him a pinch
And the bastard tried to bite me.
Wynona loved her big brown beaver
And she stroked him all the time.
She pricked her finger one day and it
Occurred to her she might have a porcupine.

primus je tata...auuuuuuuuu u u u

V

Vragolasta Amfibija

Gost
haha...nisam mislila na tebe nego na antuna ali je tvoj post uleteo pre mog....kaze da je stavio na ignore mnoge ali posle u sledecem postu ni ne zna da li su postovali...a to se vidi na strani kao prazan post(kaze ti da ne vidis tekst jer ti je osba na ignore listi) znaci vidi se da li je neko postovao ili ne

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
vecheras je u nashemu malome mestu....the man himself...give it up for....******VLADA GEORGIJEV*****...oooh grozno li je...setjam se ranije..kad smo skidali slobeca...pa kao po gradovima srbije koncerti i govori politichara...opozicija ovo ono...stegnuta pesnica i muzika...eyesburn...sunshine...partibrejkersi...itd...posle svega toga...u nashemu malome mestu..ceca...zheljko joximovitj...vlada georgijev...zdravko cholitj...i drugari...gdeee ja zhivim...ovo nije mogutje...posle sam ja depresivan i negativan...hah...kako bi pozdravio bombu na bini...ne mogu sebi ublazhiti osetjaj gadjenja...video sam hrpu ljudi kako vodi decu na trg...na vladu georgijeva...plachem nad tom decom...born and raised by brainless masses...

a ne...nema ustajanja...druga smena...heh pa sve sam ja to planirano izveo...

samo ti preskachi...bolje i to nego da zavshish ko maca...bitno da sam ti ok...

ko se folira?...

to za ignore nisam skonto...al jesam pochetnik shto se toga tiche...chini se ovako dosta ugodnije..komfornije...praktikovatju...previshe se uzbudjujem ponekad na neq ultra glupos...a netju tako...

"I remember as if it were a meal ago"

Said Tommy the Cat as he reeled back to clear whatever
foreign matter may have nestled its way into his mighty throat.
Many a fat alley rat had met its demise while staring point
blank down the cavernous barrel of this awesome prowling machine.
Truly a wonder of nature this urban predator.
Tommy the cat had many a story to tell,
But it was a rare occasion such as this that he did.

"She came slidin' down the alleyway like butter drippin' off a hot biscuit.
The aroma, the mean scent, was enough to arouse suspicion in even
the oldest of Tigers that hung around the hot spot in those days.
The sight was beyond belief.
Many a head snapped for double - even triple -
takes as this vivacious feline made her her way
into the delta of the alleyway where the most
virile of the young tabbys were known to hang out.

They hung in droves. Such a multitude of masculinity
could only be found in one place...
And that was O'malley's Alley.

The air was thick with cat calls (no pun intended),
But not even a muscle in her neck did twitch as she
sauntered up into the heart of the alley.
She knew what she wanted.
She was lookin' for that stud bull, the he cat.
And that was me.

Tommy the Cat is my name and I say unto thee...

"Say baby do you wanna lay down by me"

u wanna lay down by my side?

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
e danas sam se krila i jela torte po poslasticharnicama...

:I

el to dno...

a pre toga sam maju ona mi je kao kuma uvedem je na moj hor i tamo smo se ogrebale i nisam je upoynala mogla sam da budem faca...ali onda sam razmisljala kako sam ja kreten i kako nisam uradila ono sto je trebalo i plus sam mislila jao ne znam ni ja
da ce me izblamirati ili shta god..shta je vec

i onda kad smo se rastale ja koa uzas ja sam sad sve vise grebator a nemam ni samokontrole u vezi toga ... i kako cu sad da organizujem zivot..i presecem i navalim na torte.. eto hrabrost zar ne
samounishtenje a sad me mrzi da se pomerim a imam bolje ponude od ovog a mene mrzi..pšonovo bih jela

to je dno, to je civilizacija

a i sta ja ovde pishem kad ne citaju sto ima onaj citat o svinjama i pevanju videla sam kod jedne ribe ja joj se divim a ako se ne pomrim ostacu ***** kao sto sam sada. a mrzi me da se pomerim

to ti je prica o spasenju. vlajda.
eto ko me je cuo cuo a posto nije niko onda cu nastaviti dabudem ***** jer necujem ni ja vas.

u prizrenskoj sam uzela dve..
aaaaaaaa ebote 4 torte ieurokrem..i prazan burek

kolko je ot para a koliko sala.
?
:(
inace juce sam jela jednom i nisam jela od 17h
pa ok su torte bile mada ovi ****** u onoj francuskoj pekari nisu istopili neki fil a ja sam josh veca sisa jer se nisam zalila..morala sam stres dautolimu poshtenoj zelenovenachkoj poslasticarnici...ne znam ne osecam onaj budjavi ukus od poslasticarnica, mozda malo, mozda je to prizrenska

e ajd idem ja da se spasem a mislim da necu mislim da cu uraditi pogresno i ostati u zatvoru pun mi ih je ***** svih a i vash ***** je valjda pun mene, neko ce me prebiti ovakvu to bi valjda bilo jedino dopbro

hvala.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
e devilishgirl ima taj citat o pevanju i sivnjama
Devilishgirl
ona se kara sa d1 ja sam ogovarusha a nisam spremna na sve korake tako da sam se spoplela
ljubim vas u dupeta i volela bih da sma korisna drushtvu na neki nachin.
ma i ne bih, samo da je meni dobro, a naravno da ne ljubim nikog..juce me je jedan celavipoljubio ali nije me **** pobegla sam na vreme..? u obraz
nisam mu se javila ja sam se zaljubila a ja sam njemu samo stanica u prolazu.
haha ovo je hiperbola bludno me je poljubio u obraz ali sam seljancura sto pricam takve gluposti
i hvalim se.
i ja sam njega ne znam kako...eto
ko ja sad ovo

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
ja sam danas upozno slovenq...krkijeva paaa devojchica...najvetji utisak - hrana...odushevljena hranom i znatno se ugojila...chachak ima 1nu poslasticharnicu i preko 60 pechenjara...fascinantan podatak...pricha kako je u sloveniji isto kao i ovde...jes vetja plata al kao sve je sqpo...i ja joj pokazhem sve novchanice koje su bile u opticaju od 78me...i ona se zachudi...i kao skapira da nije bash isto u sloveniji i srbiji...al kao ona baca pikavce u kantu to nije sistem i nije sterilnost...to je qltura...svidela joj se shajkacha kao super joj stoji...dragachevo wild style....yeah...rakijom je odushevljena...u sloveniji posle 21h samo u kafitjima mosh dobit alkohol...shto je loshe?...ima sestru pa kao mozhda dodju o5 letos il neshto...heh da je obrlatim pa d odem u sloveniju sretjno do kraja zhivota...eeee mama didnt raise no fool...

danas sam chuo zanimljiv predlog...pepsijeva vizija starosti...
ja sam prvo bio za ideju da ako napunimo 50 svi izvrshimo kolektivno samoubistvo...al posle sam skontao shto bi to radio kad mogu da...napunim 65...a onda pochnem da se gruvam svim mogutjim drogama...da se shibam u venu...da gutam lsd...i svi misle odlepio od starosti...dementia ovo ono... a ja se u sushtini provodim super i ne brinem o zavisnosti il bolesti...

zanimljivo...

jagoda jede standardno...ja sam danas spichio 2 pljeske...jednu punjenu jednu klot...ovu drugu su pregrejale i skroz je spljeskale u tosteru il chemu vetj...pa je bila tvrda i vrutja...nije mi prijala...ja kashikom jedem...pa mozhda 1nom sedmichno...ulqs in tha house...vidjen sam za rak zheludca?...genetika je chudo...al ne volim neke chorbe i te gluposti...ja sam za meso...nisam previshe ponosan na to...al tako je...tja svi tje pre ili kasnije da mremo...ja neshto kapiram da tju se ubiti vremenom...mislim ona pricha shta sa 65...shta koji moj da vegetirash...bio sam u selu i radovao se machki...popio sam neq kafu previshe...bio kod nedja...on se danas seli jer kao treba kinta za kola...kola su ko chlan porodice...rupa bez kraja...prisetjali smo se nekih proshlih vremena pokazivajutji slovenki slike i sve...bilo je lepo setiti se...al kao pomalo i deprimirajutje...tako uvek i bude?...u subottu tje turnir i nisam bash uzbudjen al zanima me kako tjemo protji...hah koji turnir...kriket osvaja srbiju?...srbijo najlepsha bajko...srrrbijo oche i majkooooo...heh...

slovenka ima chipkaste gatje vido sam kad se okrenula dok je sedela...crvene!!...yeah...sve slovenke nose crvene chipkaste gatje???...heeee obetjana zemlja (: ...a mi smo odavde kao jaki macho likovi koji se u svashta razumeju...a njihovi su neke pene koje samo gledaju kako da ne nastradaju...izvozimo mushkarce za sloveniju??...blah ove nashe su i onako blah onako...

specifichnost je lepa rech...

pam pam pam...evri najt aj brn....evri najt aj skrim jor nejm...

Betty

Elita
Poruka
21.483
:D
jednostavno savršeno!
sp_ike.gif

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
tjelave zhene su trip...mislim ne one shto izgube kosu nego one shto se oshishaju...ja sam fan kose...al zamisli neq s onim shpicastim machkastim naocharima i da bude tjelava...u jeee...i nekoj suknjici leprshavoj...iznad kolena...i nekim soknama i nechemu...heeee koji frik...

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.848
Evo doshao iz grada.... varim pljesku (kechap, tartar, shampinyoni, kupus salata, zelena salata, luk, curry...) i neshto razmishljam...
Vidim, Antun prozvao Georgieva...
Nije meni taj dechko (Vlado) uopshte losh. Nije da bash slusham njegovu mjuziku, ali eto... to su regularne pop-shansone... nishta strashno. Jeste da su sve pesme iste... ali boze moj. Bar nema etno-ovog-onog.
Toliko.
Dovla, dodjesh mi cugu kad se vidimo.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
gladan sam ko pas...ne pominji...a leb nisam qpovo danas...uzhas...
vidi ovo choveche..za nevericu...

full_diaph_frog.gif

pazi kad ima da se naruchi na netu...cena je 30$ evo i opisa...

Z 118 - Diaphinised Frog

Diaphanisation is a process involving chemicals to reach this effect of staining the skeleton while making the flesh transparent. These specimens are used in bone study and are preserved in formaldehyde and glycerin. The jar is 6 inches high and the frog about the same.

lizhesh se s vladom...jbte ti ko da nisi srbin...umesto da nam dodje sasha matitj koji je nash mi tjemo decu da vaspitavamo da qpuju diskove nekog makedonca...e netje motji...ne dok sam ja zhiv...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.