pijana rabota

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
znao sam da si neki...penushavac...chim ti to kao neshto...mudrujesh...

nem pojma mislim da je sale slep?...to je i dobro delo mislim pomognesh hendikepirane...shto li se ne bori za prava svojih sapatnika?...tipa neke zvuchne signale na prelazima preko pruge il neshto...

https://id261.securedata.net/necromance/catalogue.php?category=eyes ...chudno shta se sve netje prodavati...koja degradacija...pogle animal part ako imash vremena...agonija jbte...

finci su slinci !

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.848
thumb_eye_acry_ltbl.gif
Veliki brat te motri.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
pljeskavice su podvala. i sendvichi su podvala

podvala su jer ti daju malo mesa i mnogo hleba koji je jeftin.
tako se gojish
nemam pojma. ali samo da znate. prevareni ste
ne znam kako ali ja polako hlapim u glavi tako da je dobro da jos imate iskrice mene.
pola lepinje je dosta. cela je prevara
pola lepinje i dve pljeskavice (od mesa) je manje strasno od cele lepinje i jdne pljeskavice
svi marsh na sektu onu

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
i lexa je dominantna ko amfibija mrzim je nek se jebu same.

ja sam nesrecna jer se identifikujem sa svojom sizofrenijom.....ne borim se za svopja prava
a ni ne regaujem slobodno
u svakom slucaju nije dobro.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
jao sto sam smorila o tortama. posle svega, i nije bilo tako lose. tako valjda izgled anarkomanija

ali da vam kazem sta sam jela pre nego sto predjemo dalje. da bar imae neku korist odo ovog

1. cuvena prometna tomina pekara, sa po meni ne tako dobrim asortimanom...ali ih vadi mesto... torta tiramisu 90 din - pa bogami ok! stavljaju zhelatin u fil da ne padne to su valjda neke fore.
2. francuska pekara neshto dalje - 90 din ... neka torta
ostalo je malo kore na tanjiru nsiam insistirala da mi i to stavi a trebalo je i prelila mi je nekim crvenim..i nije im se odmrzo deo fila sto sam vec rekla...a neki kolacici tamo veliki kao pola te torte kostaju oko 140 din..
3. prizrenska - poznato i kao Trovach : ) - tu je domacinska atmosfera drushtveni rad. vec sam prezirala sebe ali sam bila dostojanstvena. cak su iskazali i dozu simpatije prema meni. indijaner - klasika ( sham preliven cokoladom, znate sta je to, ono kao poredjani prstenovi, kao veliki manch melou). medjutim jedan ko nijedan..htela sam da vidim granice...
4. prizrenska - torta od jagoda...hm ne ide bas sa ovim oraho cokoladnim programom.
tu mi se slatko vec malko smucilo... ali u ocima kelnerice sam videla odobravanja. nekako su zaposlene. ok ne bas odobravanje...ali kao ok si. nisu me gledali da sam cudna ko sve tu dolazi hehe.. eto sad ih volim kao.
ali sto ne bismo isprobali i...ono sto nismo odavno. zasto potceniti samoposluge
pa kupim ja jedan eurokrem i zatrazim kasicicu.. skroz uljudno normalno sam delovala i poshteno
pojedem to u parku...pa se onda zapitah sta to bese
pa onda ajd da hodam ...
pa usput naidjem na prazan burek to je podsecanje na dijetu..to vam je u makenzijevoj jedna pekara pre pejtona valjda...nije losh burek bio.
e tako to mrzi me dalje koga je briga sad sam kao ponosna a trebalo bi da ne ponovim sad se borim sa sobom da ne uradim. eto kao hvalim se a opasno je ovo pisati jer sam puno potrosila na to a na kraju sam se ok osecala oim sto sam se ugojila. posto sam isla na orijentalni ples i zacudo isao mi je ok bila sam opustenija. posle sam iznapusavala porodicu i ok sam se osecala. ali ne trraaje sve vechno. uf sad se drzim da ne narusim dietu... sto sam vam sve rekla nisam to htela...lose se osecam ali neka.

na kraju dobro je jer se nisam stiskala nego ono uradim ono sto zelim pa makar bila i tako primitivna zhelja. ja ionako cesto idem gradom i kao eee jednog dana cu jesti te torte...i ebo vas jedan dan. posle sam pojela josh testa. kupila je l
kao ok opravdala sma se : )) od danas opet pokusavam onu dijetu, ali cvarci su po mojoj proceni dozvoljeni prvi dan :)
sta cu kad zelim to. mogla sam da jeden i samo ribu i beli sir i to je dovoljno dekadentno ali srce je kuckalo za chvarcima. nisam ni ostavljala previshe. to sam platila na plesu jer sam delovala narocito sizofreno. nisam se borila. opet me ignorisu jer sam ruzna. imala sam taktiku da odem samopouzdano i pitam ko samouverena riba hej nemam partnera. onda je to iscilelo a prepustila sam se ulozi bolesnika. na kaju sam htela da kazem kuchko sto mi nisi nasla nekog ali u prijateljskom, kolegijalnom tonu. na kraju me niko nije primecivao dok su se veseli ljudi saplitali, a ja sam bila srecna shto meni nije zapao neki od trapavih, shonjavih muskaraca. bolje i ja sama nego s takvima. na kraju sam pomislila da srushim kantu ali naravno da nisam. i naravno da vas sad malo lazem i hiperbolisem. malo sam i plakala. mogla sam i da se izvucem ali sam odabrala da budem jadnik. taj kurs kosht tricavih 1800 din. ali ovo ono kad prodje trenutak onda ti je sevjedno i onda se lazes kako je svejedno igrao ne igrao
e mogla bih sad da prekrsim dijetu a?
postoje stvari koje ne radima to je cackanje i ceskanje pishe. radial sam oba po malo
eto idem na neko sazaljenje a moglo bi i drugim putem ali ne znam cini mi se da ovako idem ne znam zasto preslikavam to ponasanje svuda...zaebavam sve ljude redom cini mi se
zasto
?
mislim da sam mnogo jaca
to je polni centar zapravo...prezirem ih sve
ili suprotno, ne znam
e kad bi ovo neko procitao, mnogo bi saznao...ali srecom ovo niko ne cita.
u cara trojana kozje ushi pazite se ko s shunja ovuda evo

http://wlb.monster.com/articles/blog/

prenesi dalje

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
ehhe sad mi je to podgvig prepricavacu ga 100 godina kao nekad sam sisala kite sad ovo

nesto sam jos htela da napisem ali ne znam sta.
nije bas pametno pisati ovo sve ovde.

da ebote jer sad moram opet neki gaf da napravim da budem interesantna..ovde
da da bitan mi je taj auditorijum
:(

je l isho neko na kasting :) za velikog brata ja pomislal al nisam otisla
e sad bih jela neshto ali vlajda sam jacha od toga...hmmmmm

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
e samo da kazem jela sam ko zivotinja sam prozdirala burek. el treba da se brinem mada mozda je to iza mene . koji ce lek da mi daju protiv toga psihijatri vi ste svi na njihovoj strani
?????
aaaaa ima li ikog za mene osim boga a i on je odustao kao, pomazem ti pomazem, a ti zaebavas, nista neces, e pa jebi se vise, idem dalje !!!!!! bukvalno tako!

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
ja svoje kolege nepodnosim...osim nace ona je ok...a ona ima komp i zna kako se koristi pa mozhda nabasa...ne ona je ok i bez te chinjenice...al se naljutila neshto sam je isprozivao...imamo sad i neq na praxi...kaaakav smarach ljudi moji...devojchica je u fazonu s svima da se ljubi i onako se kezi...neprestano se izvinjava?!?!...uzhas...a imamo jednu gotivnu koja je tu na mesec dana kao ispomotj...mozhda tje da ostane...urgirao sam da ostane...ona je ok...al kad sam na poslu qkao kako dolazi vlado georgijev rekla je "...pa jbte shta se tebi svidja?.."...prilichno prosto s obzirom da sam joj pushtao bjork u kolima...josh ja kao ajd netju neki hrkljush garant je chula bjork...heh to je problem sa ljudima danas...lozhe se na pogreshne stvari...al ona je iz pranjana pa je razumem...zatucana sredina maximalno...no svejedno dobro cheljade...iz chasne porodice...s rumenim obrazima i te stvari...shteta shto je prosta...nasha deca bi bila idealna...sutra radim prvu...posle skoro mesec dana...ustajem u 6 uzhas...po mraq po hladnotji prelazim desetine kilometara...pu koje sranje...pishe mi se o nechemu konretnom...surfovanje i nije urodilo plodom...e da shizofrenia je moja omiljena bolest...mislim da smo svi pomalo shizofrenichni...tj ne bash svi evo sinnke nije...njaaa ne da mi djavo mira...le pjan nabudzio kapu ne deluje bash finski...finci su blizu rusa oni mozhda nose shubare?...shubare su dobar trip samo da nisu od krzna to je loshe i ja sam pamela anderson...ne zbog sisa vetj netju krzno ovo ono...pih shto li uzeh ovo da pishem...moram na spavanje..jbte netju vishe da pishem da idem na spavanje postaje pomalo isto...ja sam imo super linkova al kao poyebala mi se mozzila pa se izbrisalo...shteta...q ntj

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
de si vragolasta be...jesi za neki peting?...ja mogu bash dug...al netju...hah !
el si u pmsu?...il ti je to od rodjenja? (: haaa haaa
postoji i gornji mulj?...mulj u nivoima il mulj kao naseobina?...
pa i ne takmichimo se bash...vazhno je uchestvovati?...
ovo je tema za one s preko 5000...yeah...i one shto su isto tako al nisu pishni (???)...
buranija achtung ! ....bejbi...
she wants lemon...limun je zhut...and kiseo...i mrzeo sam tu rimu u lexikonima...ja imam 2 lexikona...jedan je od pre 2god...super neshto...hrpa drogiranih il pijanih budala...il samo budala...odgovara kako na prosta tako i na super komplikovana pitanja...prosto da ne znash ko je pisao mogo bi pogoditi ako chitash...mislim ja bi mogo pogoditi...vi nikako...
danas sam video dete curila mu krv iz nosa...na ulici...i majka kao podigni glavu...al ono poqshava da drzhi nos prstima zapushen...krvavi prsti...mozhda je samo bezazleno okrivalo svoje telesne shupljine...pa gurnulo prs preduboko...a mozhda...
da jbte kad si bash mali gurash prs svuda...kao uuu vidi shuplje i vlazhno...suuuuper...a kako li je ovdeee?...deca rulz
ovo je glup post?...meni se svidja...vidish kako sam svashta neshto pomenuo...ti bi one kratke u kojima ljudi pozdravljaju jedni druge?...il one u fazonu dobacivanja za stolom?...c c c...ja bre gradim katedrale....haaaa shto sam ga nasho a?...curi krv iz nosa...pa graditelj katedrala...hah...
aa sad sam se zayebo pa napiso dug post...evo netju vishe tebe mi...
samo da kazhem da su ovo dani hladnotje...opstanak je zavisio od vatre...sada ne zavisi...al valjda osto taj neki trip...da se pretvorish u gomilu...blah nekada mi je zima donosila radost...sada jock...starim definitivno...majq mu...
nema snega...a i koji tje nam...on samo prlja zemlju?...
osetjam se bolsno...mislim sav sam ko zhvaka...i bole me kosti...spavao sam popodne bash dugo...sanjao sam neke nebuloze...neverovatne stvari ponekad sanjam kad se razbolim...tvorove koji jurishaju kroz ulaz moje zgrade...na izlazu ih docheqje neki trip iz warcrafta...igrica...onaj protector shto je elfovima ko orkovima watchtower...i kao gadja jazavce...to je zato shto sam igro dota-u...sinotj sam sanjao da sam u ratu...mi ratujemo protiv shpanaca...i kao mi u frci shta tjemo kako tjemo...krijemo se u nekom podruumu (ne znam ko je tachno bio..al znam da nisam bio sam) i kao oni prolaze...na konjima!...i kao u nekoj smeshnoj crvenoj noshnji...i mi se oqrazhimo i kao izletimo...odjednom se to pretvara u jednu od onih frka iz osnovne shkole na excurziji...kad se sretnete negde s shkolama iz nekog drugog grada...pa se bijete i sve...i mi se kao bijemo sa shpancima...odvalimo ih i ja utrchim u neki ulaz...tu sretnem nekoga ko mi je blizak al ne setjam se ko je bio...i sve tako neke da ne verujesh kakve gluposti...
did aj disapojnt ju...or liv bed tejst in jor maut...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
ovo je dobacivanje za stolom !
ma nem s kim...imam i loshu perifernu cirqlaciju...pa kao izbegavaju me...shatro...u sushtini sam jako ruzhan pa me netje taj topli osetjaj bliskosti...ok imam drugove al s njima stiskanje i nije toplo...chak naprotiv...prerasta u neko hrvanje...dobro nisam ruzhan bash tolko...al me mrzi da se cimam s time...ok mozhda me i ne mrzi al nisam ni previshe ushitjen time...mislim da me radi temperatura...sad mi i nije zima...naprotiv...netju na poso neki dan...hurej...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.