Pecinski kompleks pronadjen ispod piramida u Gizi

Iz shupljina .
Ne brini se nije strashno ,samo si povrshna.:bye:

Zemlja je šuplja. U šupljini zemje žive razna ne-ljudska, polu-ljudska i ostala bića. U šupljinama se, takodje, nalazi usijana magma ogromne temperature, koja izbija na površinu kao lava (neki bi to nazvali zemljinim usijanim jezgrom ). Bića koja opstaju u tim uslovima su naši "vladari iz senke". Ok.
Ja sam, po tvom sudu i mišljenju, površna. Ok.
A šta izaziva tektonske promene?
 
I kako tektonska pomeranja ne smetaju onima što žive ispod zemlje, a mi ih doživljavamo kao zemljotrese?
( Jedino ako gušteri ne mahnu repom, prenesu vibracije na neko svoje odavno napušteno naselje, i onda mi na površini to osetimo kao zemljotres )

I, ako se već razmatra civilizacija koja živi ispod površine zemlje, zašto konstantno pričate o reptilima? Možda bi krtice bile bolji izbor,a?
 
I kako tektonska pomeranja ne smetaju onima što žive ispod zemlje, a mi ih doživljavamo kao zemljotrese?
( Jedino ako gušteri ne mahnu repom, prenesu vibracije na neko svoje odavno napušteno naselje, i onda mi na površini to osetimo kao zemljotres )

I, ako se već razmatra civilizacija koja živi ispod površine zemlje, zašto konstantno pričate o reptilima? Možda bi krtice bile bolji izbor,a?

Shkolicu sam mislio od ponedeljka da otvorim :mrgreen:

Zvace se "1000 kako?- 1000 tako! "
Ili Buudalina mala shkola nadprirodnih pojava i misterija.
Chek malo, pa onda netje vishe biti misterija i ja ostado bez posla :think:

Ne, ipak ne ,hvala.
 
Original postavio atakualpa
I kako tektonska pomeranja ne smetaju onima što žive ispod zemlje, a mi ih doživljavamo kao zemljotrese?
( Jedino ako gušteri ne mahnu repom, prenesu vibracije na neko svoje odavno napušteno naselje, i onda mi na površini to osetimo kao zemljotres )

I, ako se već razmatra civilizacija koja živi ispod površine zemlje, zašto konstantno pričate o reptilima? Možda bi krtice bile bolji izbor,a?

Ok, nisam fer, priznajem. Tek sam se priključila forumu, a već se osećam kao spamer. Neću to da radim, a nije mi ni bila namera.
Crveni citat je bila, priznaću, nepotrebna, ironija.
A žuti citat je bila šala.

Da se vratim na temu. Otkrivene pećine ispod piramida, pa šta s tim? Koliko laguma ima ispod Beograda, Kalemegdana i drugih delova grada. I ne zna se.
Ok, možda su Egipćani, tj. svakako su imali neke svoje razloge da to prokopaju. Možda su naišli na prirodnu pećinu, pa je "modifikovali". Na kraju krajeva, napravili su onolika čuda iznad, pa što ne bi i ispod zemlje.
Prihvatam i diskusiju o tome da su bili u kontaktu sa nekom naprednijom civilizacijom, čak i vanzemaljskom. Prihvatam diskusiju i o tome da nas i dan danas posećuju. Prihvatam i diskusiju o tome da se evolucija čoveka ne bi ni dogodila dalje od homo erectusa da nam nisu, na ovaj ili onaj način, inputirani vanzemaljski geni ( ovu teoriju sam skoro čula, ne sećam se od koga ni kako, ali može biti interesantna za neku diskusiju ), prihvatam i diskusiju da su oni već medju nama, sakriveni na ovaj ili onaj način... Prihvatam diskusiju, ne kažem da se slažem sa svim navedenim, mada bi jaki i logični argumenti možda i mogli da me navedu da debelo porazmislim, pa možda i poverujem u nešto od toga.
Ali diskutovati o tome da reptiloidi ili bilo koji drugi vanzemaljci žive ispod zemlje... To je, po mojim shvatanjima, toliko apsurdno da ne mogu ozbiljno da diskutujem o tome.
I zaista, odakle uopšte ta teorija o reptilima??? Ko je i na koji način došao do tih saznanja? Ili o vanzemaljcima, bilo kojim, koji zajedno sa ljudima obitavaju na nekoj bazi?
Ne mogu da shvatim da bilo ko sa tolikim ubedjenjem priča o tome, i da sa tolikom strašću ubedjuje druge u to. Čak to ne spominje kao teoriju, već kao činjenicu. Ne, to zaista ne mogu ozbiljno da prihvatim, takve tvrdnje su mi ... apsurdne.
 
Ok, nisam fer, priznajem. Tek sam se priključila forumu, a već se osećam kao spamer. Neću to da radim, a nije mi ni bila namera.
Crveni citat je bila, priznaću, nepotrebna, ironija.
A žuti citat je bila šala.

Da se vratim na temu. Otkrivene pećine ispod piramida, pa šta s tim? Koliko laguma ima ispod Beograda, Kalemegdana i drugih delova grada. I ne zna se.
Ok, možda su Egipćani, tj. svakako su imali neke svoje razloge da to prokopaju. Možda su naišli na prirodnu pećinu, pa je "modifikovali". Na kraju krajeva, napravili su onolika čuda iznad, pa što ne bi i ispod zemlje.
Prihvatam i diskusiju o tome da su bili u kontaktu sa nekom naprednijom civilizacijom, čak i vanzemaljskom. Prihvatam diskusiju i o tome da nas i dan danas posećuju. Prihvatam i diskusiju o tome da se evolucija čoveka ne bi ni dogodila dalje od homo erectusa da nam nisu, na ovaj ili onaj način, inputirani vanzemaljski geni ( ovu teoriju sam skoro čula, ne sećam se od koga ni kako, ali može biti interesantna za neku diskusiju ), prihvatam i diskusiju da su oni već medju nama, sakriveni na ovaj ili onaj način... Prihvatam diskusiju, ne kažem da se slažem sa svim navedenim, mada bi jaki i logični argumenti možda i mogli da me navedu da debelo porazmislim, pa možda i poverujem u nešto od toga.
Ali diskutovati o tome da reptiloidi ili bilo koji drugi vanzemaljci žive ispod zemlje... To je, po mojim shvatanjima, toliko apsurdno da ne mogu ozbiljno da diskutujem o tome.
I zaista, odakle uopšte ta teorija o reptilima??? Ko je i na koji način došao do tih saznanja? Ili o vanzemaljcima, bilo kojim, koji zajedno sa ljudima obitavaju na nekoj bazi?
Ne mogu da shvatim da bilo ko sa tolikim ubedjenjem priča o tome, i da sa tolikom strašću ubedjuje druge u to. Čak to ne spominje kao teoriju, već kao činjenicu. Ne, to zaista ne mogu ozbiljno da prihvatim, takve tvrdnje su mi ... apsurdne.

Pozdravljam razumni skepticizam. Sve ove teme su do apsurda dovedene u skladu sa imenom dela foruma ZABAVA.
Neke termine smo kolokvijalno usvojili mi, pripadnici suprotstavljenih tabora, koji se prepiremo i ponekad zanesemo u zharu zaboravljajuci gde smo.:bye:
 
Arakupala
I zaista, odakle uopšte ta teorija o reptilima??? Ko je i na koji način došao do tih saznanja? Ili o vanzemaljcima, bilo kojim, koji zajedno sa ljudima obitavaju na nekoj bazi?

To potice od Dejvida Ajka autora knjige "Najveca tajna" i mnogih drugih, u kojima je on izneo nesto sto jednostavno ne moze da se ignorise. Kada se sva njegova zapazanja koja sezu kroz celu istoriju, povezu, onda na kraju prica o Reptilima ne moze da se tako lako prihvati, ali ne moze da se lako ni odbaci.

Znaci ako te dalje zanima.. delo se zove "Najveca tajna" i ima ga svuda po internetu.

Ja samo da opet napomenem da ni Dejvid Ajk nije spekulisao o poreklu tih Reptila koji vladaju nama, i da je izneo i misljenje o zemaljskom poreklu, ili da su tI Reptili ustvari inteligentna vrsta dinosaura..ili nesto slicno sto meni ne zvuci nimalo apsurdno..

Pogledaj ovu ,nazalost zakljucanu temu, gde imas neke odgovore a pominju se i te pecine:

http://forum.krstarica.com/threads/306158
 
To je, po mojim shvatanjima, toliko apsurdno da ne mogu ozbiljno da diskutujem o tome.
Izgleda ti apsurdno zbog institucija koje nas MOZDA lazu. Od religioznih, drzavnih i naucnih institucija, one postoje da bi nas lagale. Lagale o nama, o nasem pravom poreklu i o svetu oko nas. Lepo su rekli ovi sto su pravili Zeitgeist. I oni isto znaju za Reptile, samo nisu smeli da to spomenu u Zeitgeistu jer bi prosecan isprani mozak (mislim na covecanstvo uopste) sve odmah shvatio neozbiljno.
 
Skoro sve navedeno su uglavnom pokupljena razna gledishta sa internet sajtova , tubova i slicno.
Duboko sam uveren da nijedan nash kolega forumash nije video reptiloide, kao shto kolega sa religije nije video ni andjele ni demone, pa ih to ne smeta da vode razne diskusije.
Analogno tome smatram da nije nuzno da vidim aliena koji se pretvara iz oblika humanoida u oblik reptiloida da bih , na puno bezazlenijem pdf-u , razgovarao o tako nechemu.
Mogao bih da te uputim ali sam siguran da cesh se i sama ubrzo snaci, samo dok malo provedesh vremena medju nama..
 
Arakupala


To potice od Dejvida Ajka autora knjige "Najveca tajna" i mnogih drugih, u kojima je on izneo nesto sto jednostavno ne moze da se ignorise. Kada se sva njegova zapazanja koja sezu kroz celu istoriju, povezu, onda na kraju prica o Reptilima ne moze da se tako lako prihvati, ali ne moze da se lako ni odbaci.

Nije tacno. Ne potice uopste od Dejvida Ajka. Dejvid Ajk je samo najpoznatiji. Pre njega su o tome govorili mnogi drugi ljudi. Izmedju ostalog ljudi koji su radili za Vladu na projektu Montauk koji je nastavak Teslinog Filadelfija eksperimenta. Pa ljudi iz baze Dulce, itd svi su oni govorili pre Ajka. Takodje pre Ajka i ljudi koji su istrazivali vanzemaljske otmice, psihijatri koji su kroz hipnozu dolazili do saznanja pacijenata koji su se naknadno secali otmica itd...

Takodje pukovnik Vilijam Kuper koji je ubijen i koji je rekao pre Ajka je rekao:

Draco Mothmen
"U sazviježđu Draco postoji ova rasa vanzemaljaca koji su u prošlosti posjećivali Zemlju. Visoki su do 2.5 metra, mračni su, te ih se može vidjeti noću. Također imaju crvene oči koje svijetle u mraku i krila. Oni su između ostalog izvor mnogih mitova koji su nastajali u prošlosti, a čak su i vampirima pripisivana razna svojstva te vrste (noćni život, sposobnost letenja). Poseju paniku gdje god su viđeni. Borave uglavnom ispod površine Zemlje."
 
Poslednja izmena:
Nije tacno. Ne potice uopste od Dejvida Ajka. Dejvid Ajk je samo najpoznatiji. Pre njega su o tome govorili mnogi drugi ljudi. Izmedju ostalog ljudi koji su radili za Vladu na projektu Montauk koji je nastavak Teslinog Filadelfija eksperimenta. Pa ljudi iz baze Dulce, itd svi su oni govorili pre Ajka.

Takodje pukovnik Vilijam Kuper koji je ubijen i koji je rekao pre Ajka je rekao:

Draco
"U sazviježđu Draco postoji ova rasa vanzemaljaca koji su u prošlosti posjećivali Zemlju. Visoki su do 2.5 metra, mračni su, te ih se može vidjeti noću u blizini parkova i groblja. Također imaju crvene oči koje svijetle u mraku i krila. Oni su između ostalog izvor mnogih mitova koji su nastajali u prošlosti, a čak su i vampirima pripisivana razna svojstva te vrste (noćni život, sposobnost letenja). Poseju paniku gdje god su viđeni. Borave uglavnom ispod površine Zemlje."

U pravu si. Ali cinjenica je da je to postalo opste poznato tek posle pojavljivanja njegove knjige ?
Mislim da se niko pre njega nije usudio uopste da iznese tako nesto na taj nacin i sebe izlozi sprdnji..pa makar reptile i video. Ajk je poseban slucaj.
 
Nasli su oni te pecine odavno ali su tek skorije otkrivene u javnos ti, a jos jedan dobar primer podzemnih kompleksa koji vode u unutrasnjost Zemlje je na Malti koje su takodje zatvoreni za javnost!
A zanimljiva stvar kad sam gledao pre na RTS-u tu emisiju kad idu u te pecine ispod piramide da ima neka provalija za koju oni ne znaju koliko je duboka (pa vi vidite gde ona vodi)!
Ajde ja cu da istrazim tu stvar na Malti, recite mi kako se to zove i idem za vikend da vidim, i slike cu vam staviti... ako ne budem mogla da vidim sve cu vam ispricati sta je bilo...jel vazi?
 
Pogledaću tu zaključanu temu, knjigu i druge izvore pre pomenutog Ajka ne verujem da ću tražiti. Čisto, da mogu koliko-toliko ravnopravno da se uključim u diskusiju, bar da znam o čemu se diskutuje.
Usput, mnogo je "činjenica" koje su bile na čvrstim temeljima i dokazima, pa su danas smešne. Npr. pedesetih godina 20. veka bila je opšte prihvaćena "činjenica" da ljudska ćelija ima 48 hromozoma. O tome se nije diskutovalo ni raspravljalo, to se nije dovodilo u pitanje, to se "znalo"! Danas je to smešno, zar ne? A pri tome, to je naučnim metodama lako dokazivo ( danas doduše, kada je mikroskop mnogo savrpšeniji nego tada, kao i tehnike pripremanja materijala za mikroskopsko posmatranje).
A koliko su tek sigurne "činjenice" koje se naučnim metodama ne mogu dokazati? Opet kažem - da prihvatim da su vanzemaljci medju nama ( uh, ovo me je asociralo na Bokija i Pajka ;) ), skriveni na ovaj ili onaj način. Ali da noću šetaju pored groblja i parkova, sa sve krilima i crvenim očima...Hmmmm:think:
Koliko sam samo puta u svako doba dana i noći prošla pored groblja koje mi je na putu do (tadašnje ) kuće, pa ne videh ni jednog. Sve što sam srela bio je poneki pas, ili mačka, eventualno neki prolaznik, pod uslovom da nije bilo previše kasno ( i to mi nije jasno - zašto se ljudi plaše groblja ? ).

Buudala, thanks :)
 
Ovaj Kerkov post me podsjeća na Duška Dugouška kad bježi od Elmera,tj.
lovca Milivoja ili kako god.
I raspali niz stepenice u podrum,pa se vrati,pregazi ga i kaže:
NE IDI TAMO DOLE,TAMO JE MRAK!!!
:hahaha:
Pa MI sad vidimo šta je tamo dole...
:hahaha:
Rupa u zemlji,šta drugo.Speleolozi će već da odrade posao.
Ako,ne daj Bože,počnu da nestaju bez traga,onda ću da se ukakim.
Do tada,chill...
 
Ali ima i mnogo vecih tema o tome (takodje zakljucanih) tako da pretrazi malo ovaj forum.

To je jos jedna velika misterija ovde, zasto moderator stalno zakljucava teme o Reptilima, a njegovi prijatelji njih nekoliko, stalno spamuju te teme uz podrsku istog.

jos jedna sveze zakljucana tema o njima:
http://forum.krstarica.com/threads/304677
 
Poslednja izmena:

Back
Top