Pecinski kompleks pronadjen ispod piramida u Gizi

NIJE misterija zašto moderator zaključava teme o reptilima.
Postoje dva rješenja dileme:
Prvo, NE POSTOJE reposi, jer bi ga do sada(za razliku od Laokonta) udavili,
prožderali ili sjeckali na komadiće...
Drugo,on JESTE repos (nekako mu je ZELEN avatar).
:hahaha:
Treće, POSTOJE reposi, ali ne žele da se zna za njih,pa mu daju mlade djevojkež
koje potomci Mja nisu žrtvovali,a ni Švarci ih nije spasio.
Pa vi birajte.
:mrgreen:

mi u stvari radimo za cia, mod nas je vrbovao i placaju nas da spamujemo i zatvaramo takve teme u cilju zataskivanja :D

Ne znam za koga radite i zasto zakljucavate i spamujete teme o Reptilima, ali mi je zanimljivo sta je jedan forumas rekao u vezi tog problema:

To se radi planski. Znam bar tri foruma (za ovaj ne znam) gde masoni imaju svoje ljude kojima je posao da napadaju alternativne teme i nipodaštavaju ih. Ili s druge strane šire New age sranja, kako bi zbunili ljude.. Ako je forum o zdravlju, onda ne sme ni da se pisne o pravoj alternativi, čak ni u diskusiji posvećenoj altenativi, ako pomeneš vakcine odmah zatvaraju temu i banuju. Samo o čajevima može.
Neki to rade za pare, a neki jer su tako programirani pa izgleda kao dobrovoljno, ili čak svojevoljno.Neki to rade svesno a neki nesvesno. Ne misliš valjda da su forumi slobodni, a sva štampa pod kontrolom:roll: Štampa se seli na internet.

pa izgleda je to sasvim otvoreno za turiste
http://www.touringmalta.com/special_interest_megalithic_temples.htm
evo ovde ima nesto o turi
vidim ima na tri lokacije, necu moci sve da obidjem za vikend, mogu polako da ih obilazim, ali sve cu vam prepricati... mi inace zivimo na Malti :)

:think:
Ni Petrovaradin ni Kalemegdan nisu zatvoreni za javnost pa......:think::think::think:

Hvala unapred i zamolio bih te da se raspitash i prenesesh nam glasine i legende koje se ispredaju oko ovakvih mesta:bye:

Poslednja izmena:
:think:
Ni Petrovaradin ni Kalemegdan nisu zatvoreni za javnost pa......:think::think::think:

Hvala unapred i zamolio bih te da se raspitash i prenesesh nam glasine i legende koje se ispredaju oko ovakvih mesta:bye:
Malo sam citala i ustanovila da taj Hypgeum koji vi spominjete, glavna lokacija, je u stvari potpuno ogradjena, napravili su kucu iznad toga... dakle, jeste zatvoreno, ali moze turisticki da se udje, idu ture, ali ne primaju decu do 6 godina... tako da su mi mogucnosti posete vrlo suzene (jer imam sina mladjeg od tri godine)... takodje kaze da se ture zakazuju par nedelja unapred jer je velika guzva, tako da bolje da sacekam da malo splasne turisticka sezona... videcu kada dobijem mesto.

Pitacu ih kako to da je ogradjeno i zasto ne primaju malu decu... ovako, lokalne legende mogu da pitam, ali neke pametnije ljude... ne mogu da pitam neku babu na ulici, ona ce samo belo da me gleda... mozda mi uvali da drzim nekog sveca (katolickog)

Evo post koji odgovara temi:
Arhimed je još rekao:dajte mi polugu i uporište, i pomjeriću svijet !
Kompleksi pećina postoje svuda na planeti,neki su kao Kapadokija poznati...
Neki su kao balkanski korišteni u užasne svrhe u ratovima.
Ovi u Africi nisu čudo,samo su piramide privlačile veću pažnju...
A kome se baza po pećinama,sretno...
Šta me briga šta ima tamo,ima dovoljno pećina po Bosni...
A ima i piramida u Visokom...

Back