Pazi s kime...

Kad god negde putujemo ja vidim zgodne lepe muskarce...
Cini mi se da me muz vise nikad nece nigde voditi... :lol:

Na omv stojimo na kasi... i gledamo se. Ja sedam u kola i kazem muzu... pogledaj kakav tip. :eek:
I dalje pamtim njegov lik i stav :aha:

Nisam nikad isla tako po stanovima

- - - - - - - - - -

Moja drugarica je tako preko fb nasla muza. Dva puta! ziva istina.
Upkznali se na njenim vratima... mi je pitali kako se ne bojis. Kaze Ne. Pa dobro.
 
nisu mi se dešavale incidentne situacije osim da me ostavi u šumi, da me oblanira, da ne ume da me odveže, da voli da krade kožne jakne, da provaljujemo u vikendicu pa bežimo, da mi žene prete na telefone i takve gluposti...

- - - - - - - - - -

To kad kitu vidis tj. osetis svake prestupne. Razumem te. :lol:

i to istu :(


inače ne kapiram te fobije
ja sam privodio na stan desetine nepoznatih tipova
i sve fin svet, mislim 1 od 50 tako malo budala
 
Ima svakakvih ljudi, nije to nimalno naivno. Secam se price jednog momka, upoznao devojku na netu zivi na 15-ak min voznje zivi od njega, i on se posle izlaska (2-3-4) ponudi da je poveze, jer zivi na periferiji grada, i ona ne i ne. Jednostavno, ne skodi biti malo obazriv jer svakakvih ljudi ima. On je momak na mestu, skroz, ali eto, ne smeta sto je ona tu bila malo obazriva, jer ima svakakvih manijaka, i ne mislim samo ove koji siluju, odvode u belo roblje, vec i onih u fazonu posle izlaska "daj ili se vracaj kuci 10km peske". Srecom takvi su u manjini, ali opet, malo obazrivosti ne kosta.
 
Dešava se da žensko glumi ribu i da daje nedvosmislene signale, a onda signali budu baš to što i jesu nedvosmisleni, ali sasvim suprotni: igrala se i glumila ribu...

E, sad - neki onda izvade pištolj i onda ona ima lekciju iz života, neki ne...
 
Gledam nesto onaj Investigation Discovery, i tamo neka sela u auto sa likom prvi put ga vidi, druga otisla u stan kod nekog umetnika, ona pijana, on pijan i onda se obe cudile kad su hteli da ih siluju.

Jel ste vi uvek pazile s kim idete i gde ili ste isle u stan ili u njegov auto iako ga prvi put vidite?

Tako jedna moja poznanica, zvali je dvojica koje je te noci upoznala u stan da igraju karte pa se zacudila kad nisu hteli da igraju karte :lol:
poker u skidanje:lol:samo bez pokeraXD
 

Back
Top