Pazi s kime...

pa ako joj taj manijak iz ulaza nije bio dejt ja onda stvarno ne vidim kakve veze taj incidenat ima s pitanjem

Pa da i to sto kazes :hahaha:

Pa podsetilo me je, zato sto je ona bila takva, uopste nije imala straha. Da upozna nekoga i da sedne odmah u kola, ili tako da ode u stan a da ni ne razmislja ko, sta, kako. Dosta je rizikovala.

Posle tog iskustva se skroz promenila.
 
ma da, bosanska verzija hengovera :lol:

:hahaha::hahaha::hahaha:

@tema: probudio se na hladnim plocicama, u boksericama....pricali mi posle kako sam svima za stolom ispijao case (neke su sluzile kao pepeljare :mrgreen: ), kako su me nakon sto sam se slogirao odneli u kadu, tusirali itd. Jedna riba mi rekla kako Imam velik racku....ali meni do Toga nije bilo, bolela me glava. Domacin mi spremio neke g*vnjive kndle punjene sa makom, ja peglirao na tepih koji je kosta 50.000 EUR...kad me nije ubio :mrgreen:

Uglavnom, mladost ludost, jebbiga, sve je to za ljude. :lol:
 
Da,tako je!Zaboravila sam da spomenem zagadjivanje zemljista,vazduha i vode.Tacno je to da ce proci dugi niz godina sve dok ljudi ne shvate sta rade i sta su uradili od svoje okoline.Ali ako nam je stalo do nase zivotne sredine pokusacemo sve da je zastitimo.

E pazi ne mozes ismejavati glupe ljude. Nije u redu. Tako je mene jedan lik zvao da slusamo muziku, kad sam pijana postanem bas glupa. Ja sam stvarno mislila da cemo mi slusati muziku. I drugaricu i druga zvala da idu sa mnom na bleju. Kad mi tad samare nije polupao nece nikad...
 
E pazi ne mozes ismejavati glupe ljude. Nije u redu. Tako je mene jedan lik zvao da slusamo muziku, kad sam pijana postanem bas glupa. Ja sam stvarno mislila da cemo mi slusati muziku. I drugaricu i druga zvala da idu sa mnom na bleju. Kad mi tad samare nije polupao nece nikad...

Jel zivota ti lutko kako si uspela da povezes post iz 2003 na nekoj levoj temi na pdf Ekologija sa ovim???

http://forum.krstarica.com/showthread.php/78-Osvijestimo-se!!!?p=422#post422
 
Gledam nesto onaj Investigation Discovery, i tamo neka sela u auto sa likom prvi put ga vidi, druga otisla u stan kod nekog umetnika, ona pijana, on pijan i onda se obe cudile kad su hteli da ih siluju.

Jel ste vi uvek pazile s kim idete i gde ili ste isle u stan ili u njegov auto iako ga prvi put vidite?

Tako jedna moja poznanica, zvali je dvojica koje je te noci upoznala u stan da igraju karte pa se zacudila kad nisu hteli da igraju karte :lol:

Tvoj uvodni post 2 h later.
 
jel rade bre nesto ti roditelji
pa kako ih ne nauce da se sa nepoznatima van javnih mesta ne ide....osim ako zelis da budes silovana i zaklana
guske

Mene su moji odgajali da ne lazem i tako te stvari. Meni je zapravo dugo trebalo da prebrodim to da ljudi ne misle uvek ono sto pricaju, a i odrasla sam pod staklenim zvonom. Kad sam izasla iz tog balona puno puta sam nahebala na razne nacine dok neke stvari nisam skapirala.
 
Mene su moji odgajali da ne lazem i tako te stvari. Meni je zapravo dugo trebalo da prebrodim to da ljudi ne misle uvek ono sto pricaju, a i odrasla sam pod staklenim zvonom. Kad sam izasla iz tog balona puno puta sam nahebala na razne nacine dok neke stvari nisam skapirala.

velika greska
ebi ga

- - - - - - - - - -

pa ne vredi, to bre nedotupavo :deda:

e al da neverujes
upoznali se preko fejsa dogovore se da dodje kolima po nju pa da idu u neki mol ....ona kad je usla u kola i kad ju je zakljucao shvati da je to neki drugi lik i da je ono lazan profil
ma nemoj....sokirana sam....bas me cudi
jedva zivu glavu izvukla
bilo u pomenutoj emisiji
:roll:
 

meni da se to desi ja bih mu rekla siluj brate ako kad sam guska, koju ces pozu, nemoj cepas lone evo skidam sama :lol:
kako bre ti sa nekim koga nisi videla u zivotu sednes u auto mrtva ladna i onda tek pogledas u facu i shvatis da je neko drugi ne onaj sa slike :dash:

a bila i genijalka u italiji na odmoru, sa "umetnikom" italijanom otsla u njegov stan da joj pokaze svoje slike posle jedne ture pica upoznavanja :lol: trcala preko terasa i niskih krovova da spasi zivu glavu, posto je vrata zabarikadiro pa morala preko trase

onda sam promenila proglam jer toliku kolicini glupoce ne varim
 
Gledam nesto onaj Investigation Discovery, i tamo neka sela u auto sa likom prvi put ga vidi, druga otisla u stan kod nekog umetnika, ona pijana, on pijan i onda se obe cudile kad su hteli da ih siluju.

Jel ste vi uvek pazile s kim idete i gde ili ste isle u stan ili u njegov auto iako ga prvi put vidite?

Tako jedna moja poznanica, zvali je dvojica koje je te noci upoznala u stan da igraju karte pa se zacudila kad nisu hteli da igraju karte :lol:

nisam uvek pazila, nekada sam isla na sreciu i intuiciju
mladost-ludost :)
 

Back
Top