Paravojna grupa Vagner saopštila: "U Srbiji osnovan naš centar prijateljstva i saradnje"

To pitaj te Vagnerovce. Oni su se pohvalili, vi ih volite pa pitajte. Ja se s takvima ne družim.

Sto da pitam njih kad si ti otvorio temu da se "pohvalis". E sad moze adresa ili ne?

"Ne druzim" se ni ja sa mnogim institucijama i organizacijama ali znam im adrese, moraces naci malo bolji izgovor.

Adresu molim i hvala.
 
Padavičaru sam si okačio vest o formiranju nekakvog Srpsko-Ruskog centra "Orlovi " a sad ne znaš ni koji centar. . Pitam te za adresu tog centra , gde se nalazi , pošto očigledno širiš lažnu vest.
Ne širim ja vest nego su Vagnerovci objavili. Ako oni lažu obrati se njima. Ja bih voleo da se ispostavi da je vest lažna, ali bojim se da nije. A i nemoj Tihog da nam razočaraš. :mrgreen:
 
Не, него опет лапрдаш. Прво, исти је имао канцер у позамашној фази а све остало, као и твоје лапрдање које си већ претворио у правило, написавши да су Руси познати по томе.
Зар не видиш колико лапрдаш без икаквог смисла и основа. Онда ми кажеш да ниси припадник жена и црном.
Па, може бити, са таквом интелигенцијом ни њима ниси од користи.
Рекох, ти си без трунке части и стида. Пролупали и матори русофоб.
 
Не, него опет лапрдаш. Прво, исти је имао канцер у позамашној фази а све остало, као и твоје лапрдање које си већ претворио у правило, написавши да су Руси познати по томе.
Зар не видиш колико лапрдаш без икаквог смисла и основа. Онда ми кажеш да ниси припадник жена и црном.
Па, може бити, са таквом интелигенцијом ни њима ниси од користи.
Рекох, ти си без трунке части и стида. Пролупали и матори русофоб.
Dlugomir i njegova sorta su kolaboratori u okupaciji Srbije
 
То је за њега нормална ствар. Што жешћа лаж већи ехо.
Čovek je težak lažov, sad izmišlja kako je neko gurnuo drugog čoveka Lukojla kroz prozor jer je firma u kojoj radi objavila proglas kako rat treba da prestane , Ljudi se obično ubijaju u Rusiji i svuda na svetu jer su maznuli pare, nekog nešto prevarili, ali u ovom slučaju neko je odlučio da ubije ne prvog čoveka već drugog čoveka firme zbog neke objave koju su već svi zaboravii . Da je kojim slučajem stradala sekretarica u toj firmi i tada bi izmislili da je Putin lično naredio ubistvo.
Sa druge strane Ukrootpad je ubio čoveka pregovarača koji je želeo da potpiše primirje i zaustavi rat (jer stradaju i Ukrajinci ) sa obrazloženjenjem da ruski špijun . Za natootpad nema sumnje da je on bio ruski špijun.
 

Back
Top