Paralelni odnosi

Nije za mene, konstano laganje, da li ce da te otkrije ona druga, imao sam taj period nekad davno. Vise problema nego zadovoljstva. Mislim da je razlog i bio ego sto sam to radio a ne zadovoljstvo.Najcesci razlog sto ljudi imaju paralelne odnos je neki drugi problem a ne zbog zadovoljstva.

..da, meni to liči na neko samokažnjavanje tj. iživljavanje nad samim sobom usled neke razočaranosti, besa itd...
 
Shvatio sam da mi je tu problem jer prosto uz obaveze koje imam i moj život, ja nemam vremena za te stvari. Prosto, krenu da ti prebacuju jer se viđate tipa jednom nedeljno i onda gde god krenu zvocanja tu prestaje da bude lepo.

To sam mogao kao klinac sa svim vremenom ovog sveta, tad se vrtelo fino.
 
Namerno sam stavila odnosi jer ne mora biti sex. A može.

Koliko ste sposobni da hendlujete paralelne odnose?

Ako se muvate sa par njih, koliko ste sposobni da se udubite u svako muvanje?

Ako imate sex sa više njih, koliko se možete uneti u to, tj da li brzo jedna osoba istiskuje drugu? Da li vas to generalno pali ili umanjuje ukupno uživanje?

U današnje vreme ljudi često imaju paralelne odnose sa više osoba na različitom nivou. Da li biste pristali na to da znate i/ili i sami to radite? Šta je prihvatljivo za vas a šta ne?
uvek sam bila nesposobna za tako nešto, a volela bih da budem sposobna
žali bože života provedenog u monogamiji
ali se ipak nekako ispostavilo da mogu ja nekome da budem ta paralela, što sam isto mislila da nikada neću moći
eto šta ti je život
čudo jedno
 

Back
Top