Сексуални односи у будућности

Bice to jedinstvena prilika da i oni koji nisu u stanju da imaju odnose sa slobodnomislecim osobama napokon ostvare neki vid veze. :) :)

Ali ne bi me iznenadilo da se i sa robotom posvadjaju, pa isprobaju na stotine novih konfiguracija i nijedna im ne odgovara.
Napredna igračka za masturbaciju, ništa drugo. Verovatno će se svađati sa robotom i miriti sexom sve po utvrđenom programu za svađe i sex pomirenja nakon toga.

Lično ne znam šta da mislim o tome. U principu podržavam napredak, ali ovako nešto je Black Mirror scenario i to ne tako dobar ko što izgleda na prvi pogled.

@Nemoguća Могућност...Upravo..lepo je čovek negde na početku klipa rekao da su danas na ceni mentalno zdravi ljudi kojih je, po svemu sudeći, jako malo..mentalno zdrav čovek jednostavno unapred vidi posledice svog ponašanja i razmišljanja, a mentalno tupa osoba je najčešće guzocentrična tj. prvo moja guza pa sve ostale, na stranu to što se ko muve na ccc lepe za kojekakve silikonske novotarije a izgovor su im -moje pare a sve pojele zahtevne žene i gladna deca...bolesni nonsens..:lol:
..meni je sve to strašno i dogodiće se na kraju upravo ono o čemu ovaj čovek priča..kolaps ljudske civilizacije...

@Nemoguća Могућност...Upravo..lepo je čovek negde na početku klipa rekao da su danas na ceni mentalno zdravi ljudi kojih je, po svemu sudeći, jako malo..mentalno zdrav čovek jednostavno unapred vidi posledice svog ponašanja i razmišljanja, a mentalno tupa osoba je najčešće guzocentrična tj. prvo moja guza pa sve ostale, na stranu to što se ko muve na ccc lepe za kojekakve silikonske novotarije a izgovor su im -moje pare a sve pojele zahtevne žene i gladna deca...bolesni nonsens..:lol:
..meni je sve to strašno i dogodiće se na kraju upravo ono o čemu ovaj čovek priča..kolaps ljudske civilizacije...
Cao lepotice :per:

Ljudsko drustvo je haos drugog reda (haos na haos). Predvidjanja mogu samo donekle da budu tacna (jer onda drustvo reaguje na predvidjanja). Sustina je da trenutno postoji sistemski rizik ili ljudski problem koji ce da prodrma covecanstvo jer mora da se resi i ne moze da se konstatno gura pod tepih. Izmedju ostalog i ova ljuljaska sa seksom u buducnosti koja zapravo i nije problem sa seksom nego problem sa pravljenjem dece.

Pomenes seks igracku za muskarca odmah kolaps sveta. Apokalipsa bajo.

Zašto tako plitko čoveče, zašto..aj to malo dublje..:lol:

Kakva crna igračka, nije to igračka, to je atak na suštinu odnosa izmedju ljudi...ima mnogo njih koji razmišljaju na način -neće svet propasti zbog mene jednog...ja kažem- hoće, propašće, jer si bitan a ne nebitan pojedinac kao što misliš...

nisam ukacio kraj - sta znaci 'sedi na valdberiz' ?
jel to neki idiom ?
мислим код Вас би казали: "сурфованье на саjту wildberries"

сидеть в интернете, сидеть за компьютером, сидеть на сайте. вместо "сидеть" можно сказать "висеть"...

Zašto tako plitko čoveče, zašto..aj to malo dublje..:lol:

Kakva crna igračka, nije to igračka, to je atak na suštinu odnosa izmedju ljudi...ima mnogo njih koji razmišljaju na način -neće svet propasti zbog mene jednog...ja kažem- hoće, propašće, jer si bitan a ne nebitan pojedinac kao što misliš...

Igračkice za seks su nešto sasvim drugo i služe da spoje par koji ima iste seksualne fantazije..ne služe da zamene partnera...pooobooguuu...
Ne slazem se, zao mi je. Svaka tehnologija ima primenu kao sto i svaka potreba moze da trazi tehnologiju i primenu. To je covek.
Slicno je kao i automobili kada su se pojavili, pa je fobican mentalitet kod rigidnih ljudi izrazavao to kroz: djavolja kocija-idu sama bez konja, ljudi ce atrofirati od nehodanja, a realnost je sasvim drugacija. Napredak.
Kao sto se i za krompir govorilo da je djavolji plod koji imitira covekovo lice.

Tuzno je zapravo to koliko se seks shvata takvim faktorom da tako jedan tehnoloski postupak moze da ugrozi celokupan ljudski emocionalan, racionalan, socio-seksualan odnos.
Drugim recima. Ako ce seks robot da syebe veze, brakove, porodice, ljubavne odnose izmedju m i z? Onda i neka ih syebe. Nisu vredni nicega. To su onda klimavi i gownjivi odnosi koji bas bas smrde i nemaju veze sa "ljudskim" na samom startu.

Back