Pa dobro bre, gde su ti Rusi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svedoci smo proglasenja nezavisnog Kosova.PatriJote,pitanje za vas: "Gde su 'braca" Rusi o kojima ste toliko pricali i u koje ste se kleli...

И ја одговарам на бесмислене теме глупих људи али... А шта ти очекујеш од Руса? Да можда они дођу да нам оружано бране КиМ. Довољно је и то што нам дају безрезервну подршку и што раде у нашем интересу (и интересу међународног права) за разлику од многих других. Ако Словенци који дају признање Косову могу себе да називају нашим пријатељима онда нам и Руси могу бити па најмање браћа! И који вам је то патриЈоте???????
 
Nikola, čim vidiš KO je postavljač teme i ko mu/joj se pridružuje, uzaludno je da trošiš vreme i nerve u bilo kakvoj diskusiji sa tim MORALNIM NAKAZAMA, koji pokušavaju iz svojih brloga da opstruiraju svaku normalnu ideju i koji danas likuju nad svim što nam se događa.

Ne odgovaraj na to...nek' se sami sa sobom guše jer niko normalan ne prolazi pored njih a da ne zapuši nos.:)

Preko koje veze si ti uspela da prezivis sa istim nikom na ovom forumu ja se pitam.
 
Nikola, čim vidiš KO je postavljač teme i ko mu/joj se pridružuje, uzaludno je da trošiš vreme i nerve u bilo kakvoj diskusiji sa tim MORALNIM NAKAZAMA, koji pokušavaju iz svojih brloga da opstruiraju svaku normalnu ideju i koji danas likuju nad svim što nam se događa.

Ne odgovaraj na to...nek' se sami sa sobom guše jer niko normalan ne prolazi pored njih a da ne zapuši nos.:)

za ovakve kvalifikacije zaslužuješ ban.

ipak, interesantno je da posebno gadjenje osećaš prema članicama foruma, što me dovodi do logičnog zaključka da si neopisivo ljubomorna na sve što je žensko:D
ako bih dalje razradjivao došao bih do zaključka i kakva si riba u odnosu na one koje napadaš, ali to, verovatno, ne bi želela da pročitaš:mrgreen:

jesi još uvek ljubomorna i na drugarice tvog dečka?:lol:
 
И ја одговарам на бесмислене теме глупих људи али... А шта ти очекујеш од Руса? Да можда они дођу да нам оружано бране КиМ. Довољно је и то што нам дају безрезервну подршку и што раде у нашем интересу (и интересу међународног права) за разлику од многих других. Ако Словенци који дају признање Косову могу себе да називају нашим пријатељима онда нам и Руси могу бити па најмање браћа! И који вам је то патриЈоте???????
U pravu si, ali kome ovde da to objašnjavaš. Mnogo je onih zaluđenih i zadojenih 'velikom demokratijom, EU, boljim životom...život je zakon'... Onih koji nikada ništa nisu uradili u životu osim da odrađuju posao za strane velike pare. A te pare su im toliko udarile u glavu da više nemaju ni trunke stida, srama, poštovanja svoje države...već teraju otvorenu sprdnju sa istom i situacijom u kojoj se nalazi. I onih koji su daleko od Kosova, situirani, na državnoj sisi, kod kojih postoji samo egoizam i samoživost.
Koliko god nisam voleo SM, sve više uviđam da je u jednom bio u pravu - da ovde ima mnogo stranih plaćenika, domaćih izdajnika. Ali nije bitno, svi će mo mi proći kroz sito i rešeto....kad tad.
 
И ја одговарам на бесмислене теме глупих људи али... А шта ти очекујеш од Руса? Да можда они дођу да нам оружано бране КиМ. Довољно је и то што нам дају безрезервну подршку и што раде у нашем интересу (и интересу међународног права) за разлику од многих других. Ако Словенци који дају признање Косову могу себе да називају нашим пријатељима онда нам и Руси могу бити па најмање браћа! И који вам је то патриЈоте???????

Slovenci nazivaju sami sebe a Vi Ruse tako nazivate,u tome je razlika.Govorila sam o eventualnoj reakciji Rusije pre proglasenja nezavisnosti.Sad je kasno...Istorija se ne menja tako lako..Ajde mi objasni sta rade u nasem interesu...Pomazu nam privredu tako sto su nam oteli Nis?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top