Pa dobro bre, gde su ti Rusi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošteno da ti kažem, kad ih sve zajedno posmatraš, (ako uspeš - onako, neutralno) izgledaju kao pijanci kad se po mraku vraćaju kući. Tup - levo, Tup - desno.. Tup - tup... Zavrtelo mi se u glavi više.

.......sinoc malo gledao ono troje indijanaca na rts-u ,znachi kakvi muchenici ,ljudi zive u nekom svom svetu i mislim da ne znaju ni da je danas sreda a kamoli shta ce sa ovom zemljom da bude 2015 godine ............bitno da su podelili upravne odbore i da curi u njihove dzepove ,ostalo ih ne zanima nece ljudi da ih boli glava ,,,,,,,,,,,:cool:
 
Русија је још увек спремна да помогне Србији да војском врати Космет.

Никифоров, директор института за изучавање Балкана:
"У данашњој ситуацији Москва, осим дипломатских, нема других механизама да утиче на рјешавање статуса Косова. Када се зна да је садашње руководство Србије рекло да не жели да ратује за Косово, само усијане главе могу да помисле да би сада Русија требало да крене у рат за очување српске територије" - истакао је он.

За проглашење независности Космет ја крив Борис Тадић! Одбијањем војне опције је дао зелено светло шиптарима. Свет је могао да бира између шиптара који прете силом, уколико не буде независности и издајника Тадића који гарантује мир. Русија је спремна да нам помогне у техници и "добровљцима", али није спремна да уместо Срба ратује за Косово. Тадић и Понош, то су бандити који су Србима отели Космет!
 
Русија је још увек спремна да помогне Србији да војском врати Космет.

Никифоров, директор института за изучавање Балкана:


За проглашење независности Космет ја крив Борис Тадић! Одбијањем војне опције је дао зелено светло шиптарима. Свет је могао да бира између шиптара који прете силом, уколико не буде независности и издајника Тадића који гарантује мир. Русија је спремна да нам помогне у техници и "добровљцима", али није спремна да уместо Срба ратује за Косово. Тадић и Понош, то су бандити који су Србима отели Космет!

Srbiju prvo treba ocistiti pa tek onda pricati o Kosmetu.
 
Када су Багдад бомбардовали 1998. године мени је било апсолутно јасно да ће и Србију бомбардовати врло брзо... и би тако...

Иначе, данас ирачани говоре да се боље живело под режимом Садама Хусеина него под режимом Џорџа Буша...

Da apsolutno si u pravu. Od 1998 do 1999 imali su dovoljno vremena da prelete od Iraka do Srbije. Nego, jel ti se javilo šta u vezi onog slučaja kada su Talibani preuzeli državu i maltretirali narod sa tradicijom i obavezama?
 
И ја одговарам на бесмислене теме глупих људи али... А шта ти очекујеш од Руса? Да можда они дођу да нам оружано бране КиМ. Довољно је и то што нам дају безрезервну подршку и што раде у нашем интересу (и интересу међународног права) за разлику од многих других. Ако Словенци који дају признање Косову могу себе да називају нашим пријатељима онда нам и Руси могу бити па најмање браћа! И који вам је то патриЈоте???????

Тако је, што би један Рус био већи Србин од једног "Србина"?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top