Pa dobro bre, gde su ti Rusi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nahranit ce te Amerikanac i Englez u pm. :D
Zamislite koliko jedna nacija mora biti jadna i bedna, da se trpa nekom ko joj ocigledno pokazuje da "voli" drugu stranu (u ovom slucaju Siptare)

nije bit u ljubavi prema albancima nego o kazni za srbiju.

svijet vas je htio kazniti kao što su kaznili i njemačku poslije ww2 podijelivši je na istok i zapad.

nakon što su se njemci iskazali kao ljudi i lijepo priznali svoj dio krivice za desavanja u ww2 tj "posuli se pepelom"
platili odštete, kleknuli gdje su trebali, stvorili demokratsko društvo, počeli djecu učiti kakvo je zlo nacizam, te nakon nirnburških i ostalih procesa dozvolili su im ujedinjenje.

dakle ako hoćete kosovo nazad pročitajte gornji popis i počnite, ne obavezno tim redoslijedom.

ali opet ostaje jedan problem demografske prirode.

ne možeš pravit njsra svima oko sebe i onda sve svalit na miloševića tj hitlera
neko je za njih i glasao i doveo ih na vlast. i to par puta:!:
 
Nahranit ce te Amerikanac i Englez u pm. :D
Zamislite koliko jedna nacija mora biti jadna i bedna, da se trpa nekom ko joj ocigledno pokazuje da "voli" drugu stranu (u ovom slucaju Siptare)

Nahranit ce me mojih deset prstiju:roll:, jedino verujem u svoj rad...

Da ne spamujem temu, ali citiracu jednog, po meni,velikog coveka:
"Rusija se uvek predstavljala kao MAJKA Srbiji, kad god smo od nje zatrazili majcinsku
ruku, ona bi nas odbila kao ZLA MACEHA...."
 
nije bit u ljubavi prema albancima nego o kazni za srbiju.

svijet vas je htio kazniti kao što su kaznili i njemačku poslije ww2 podijelivši je na istok i zapad.

nakon što su se njemci iskazali kao ljudi i lijepo priznali svoj dio krivice za desavanja u ww2 tj "posuli se pepelom"
platili odštete, kleknuli gdje su trebali, stvorili demokratsko društvo, počeli djecu učiti kakvo je zlo nacizam, te nakon nirnburških i ostalih procesa dozvolili su im ujedinjenje.

dakle ako hoćete kosovo nazad pročitajte gornji popis i počnite, ne obavezno tim redoslijedom.

ali opet ostaje jedan problem demografske prirode.

ne možeš pravit njsra svima oko sebe i onda sve svalit na miloševića tj hitlera
neko je za njih i glasao i doveo ih na vlast. i to par puta:!:

Ako vec govoris o pokajanju, kreni najpre od svoje drzave. Kada cete vi krenuti da se izvinjavate? Kada cete poceti da trazite oprostaj za 4 godine klanja, silovanja, ubijanja u Drugom svetskom ratu? Kada cete poceti da trazite oprostaj za nacisticki rezim u NDH? I njih je neko doveo, a narod se nesto realno i nije bunio. O zadnjem ratu da ne govorim... kada cete poceti da se kajete za ono sto je Mercep radio, za ono sto je Glavas radio, za Medacki dzep, za Oluju za Bljesak?
To sto ti moj narod poistovecujes sa nacistima to je tvoja glupost i tvoja pokvarenost. Kada cete svoju balavurdiju da naucite da njesra koje Thompson peva nisu cool, i da velicanje ustastva nije cool? Kreni od sebe za pocetak....
 
Svedoci smo proglasenja nezavisnog Kosova.PatriJote,pitanje za vas: "Gde su 'braca" Rusi o kojima ste toliko pricali i u koje ste se kleli...

Не разумем питање???
Шта би ти хтела?
Можда рат???
Е свашта...

Русија је ОСТАЛА ПОТПУНО ДОСЛЕДНА СВОЈИМ СТАВОВИМА. Од самог почетка су се изјаснили да ће пружити потпуну дипломатску и политичку помоћ Србији - то су и урадили. Уосталом КосовЕ уопште није никаква држава, надам се да то разумеш.
Могу да је признају окупатори (они су и онако поделили зоне) - то ће евентуално бити НАТО држава и ништа више. Нема никакве НЕЗАВИСНОСТИ за КосовЕ, то су само пусти снови смрдљивих Шиптара уз бакљаве...
 
Nahranit ce me mojih deset prstiju:roll:, jedino verujem u svoj rad...

Da ne spamujem temu, ali citiracu jednog, po meni,velikog covjeka:
"Rusija se uvek predstavljala kao MAJKA Srbiji, kad god smo od nje zatrazili majcinsku
ruku, ona bi nas odbila kao ZLA MACEHA...."

Jel' Boga ti :P a sve sto smo izvojevali protiv turaka bilo je uz pomoc Rusije, prvi svetski rat francuzi su tek poslali municiju i oruzje u Grcku srpskoj vojsci na zahtev Rusije dok srbin peva o francuskoj ladji, drugi svetski rat oslobodio te opet rus a ne amerikanac itd.

Ja ne znam koga ti citiras i koga sve smatras "pametnim", ali to je samo tvoje misljenje, a dovoljno je citirati ljude od nedavno....

Rus: "Pa kako mi da branimo Kosmet kad je Srbija izjavila da nikakva vojna akcija ne dolazi u obzir i da ce samo i iskljucivo uloziti diplomatski protest"

Francuski general: "Kako za ozibljno shvatiti Srpsku drzavu koja nije spremna da brani svoj sopstveni narod" (po pitanju siptarskih martovskih nereda)

Niti jedan pametan Srbin nece ratovati sve dok ga g0vna i izdajnici vode u bitku, sto da ga posle isporuce u Hag ? Zato pali i ne lupaj gluposti o Rusima, kad su Srbima najveci problem Srbi.
 
Ako vec govoris o pokajanju, kreni najpre od svoje drzave. Kada cete vi krenuti da se izvinjavate? Kada cete poceti da trazite oprostaj za 4 godine klanja, silovanja, ubijanja u Drugom svetskom ratu? Kada cete poceti da trazite oprostaj za nacisticki rezim u NDH? I njih je neko doveo, a narod se nesto realno i nije bunio. O zadnjem ratu da ne govorim... kada cete poceti da se kajete za ono sto je Mercep radio, za ono sto je Glavas radio, za Medacki dzep, za Oluju za Bljesak?
To sto ti moj narod poistovecujes sa nacistima to je tvoja glupost i tvoja pokvarenost. Kada cete svoju balavurdiju da naucite da njesra koje Thompson peva nisu cool, i da velicanje ustastva nije cool? Kreni od sebe za pocetak....

stalno isto (ko švabo tra-la-la) i na sve to sam vec pun k puta odgovorio tako da.......
samo u kratko: nisam niti rekao da smo mi bez grijeha.
ali....

nisu nama oduzeli kosovo već vama:idea:
 
stalno isto (ko švabo tra-la-la) i na sve to sam vec pun k puta odgovorio tako da.......
samo u kratko: nisam niti rekao da smo mi bez grijeha.
ali....

nisu nama oduzeli kosovo već vama:idea:

Opet nisi odgovorio na pitanje. Nikada se niste pokajali za to sto ste pravili. Thompson je jedan od najpopularnijih pevaca. Dobro se zna sta peva. Dakle kako ocekujes pokajanje sa srpske strane, ako tvoja strana to nije uradila? I zasto moj narod poistovecujes sa nacistima:evil:? Da bi skinuop ljagu sa svog naroda ili je u pitanju nesto trece?
 
Не разумем питање???
Шта би ти хтела?
Можда рат???
Е свашта...

Русија је ОСТАЛА ПОТПУНО ДОСЛЕДНА СВОЈИМ СТАВОВИМА. Од самог почетка су се изјаснили да ће пружити потпуну дипломатску и политичку помоћ Србији - то су и урадили. Уосталом КосовЕ уопште није никаква држава, надам се да то разумеш.
Могу да је признају окупатори (они су и онако поделили зоне) - то ће евентуално бити НАТО држава и ништа више. Нема никакве НЕЗАВИСНОСТИ за КосовЕ, то су само пусти снови смрдљивих Шиптара уз бакљаве...

avpv0x.jpg
 
Opet nisi odgovorio na pitanje. Nikada se niste pokajali za to sto ste pravili. Thompson je jedan od najpopularnijih pevaca. Dobro se zna sta peva.

pogledaj i sve related searche
Dakle kako ocekujes pokajanje sa srpske strane, ako tvoja strana to nije uradila?I zasto moj narod poistovecujes sa nacistima:evil:? Da bi skinuop ljagu sa svog naroda ili je u pitanju nesto trece?
ti si momak opako pukao

opet kratak odgovor

nije nama uzeto kosovo:idea:

a o ostalome na nekoj drugoj temi kojih će siguran sam biti 8)

pozz
 
ti si momak opako pukao

opet kratak odgovor

nije nama uzeto kosovo:idea:

a o ostalome na nekoj drugoj temi kojih će siguran sam biti 8)

pozz

Nema sta odgovor ti je sjajan.... Prvo ja ti nisam momak.... Tako se konobarima obracaj u svom selu...Klasika, nema odgovor, Srbi su krivi za sve, Srbi su nacisti.... Obrati paznju... a usput i komentare...

Zna se ko ovo peva jel da? Iako pesma nije njegova on obozava da je peva.... Ova druga jeste njegova i obrati paznju na trecu strofu... a i petu....

Kosovo je odavno otislo... Ovde sam reagovao zbog tvog pokvarenog odgovora....
 
I onda se mozda desi da Amerikanci predloze da ne moraju bas da prave antiraketni stit u Poljskoj i Ceskoj, nego da mogu tamo gde Rusi zele a mozda i ne moraju uopste. Ali da se Kosovo pusti...

Ko garantuje veto zauvek? Cime?

A mi da se prizovemo u pamet, pa da napravimo prirastaj stanovnistva i standard - pa makar to sada zvucilo kao da diktiram program od 2-3 stranke. Pa ako uspemo da okrenemo odnos snaga u regionu - onda lako menjamo izvesne papire.
Za amerikance je papir koji potpisu sa nekim skoro samo popis stanja, podlozan promenama. NIJE nikada ni bio sveto slovo. A mi se mnogo drzimo nekih 1244 i slicnih... i ispadamo smesni.
 
Isto sto i sticanjem nezavisnosti Republike Hrvatske.

Pitanje je vremena kada ce neko iz vlasti (pozicije ili opozicija - sasvim sve jedno) uspostaviti diplomatske odnose sa Kosovom.
Sto se prije uspostave odnosi sa Kosovom, u toliko ce biti bolje za stanovnistvo Srbije.

Upravo ovako. To ce natezanje trajati jos neko vreme, a kad se slegne prasina... bice dovidjenja prijatno....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top