Ovo svako treba da zna

Smeta ti? Meni ne smeta ako ti veruješ u WC šolju, veruj do mile volje, tvoja stvar. Ali ja sam čovek na višem nivou svesti, pa te neću odgovarati od tvoje vere u WC šolju, kao što ti mene pokušavaš odgovoriti od najprve i najglavnije filozofije sveta. Niži nivo svesti... Kapiš?
 
U zabludi si , kako ti već rekoh.

Sve je upravo obrnuto od onog u šta si poverovao.

Ego te sputava i koči.

Reši ga se u meri u kojoj je to moguće.

I ne pokušavaj više da otvaraš oči drugima kad vidiš i sam kako su tvoje misli u jednoj opštoj konfzuziji.

Slobodno jedi meso. Vagine nemoj i vimena, budi malo selektivniji pri izboru.
 
Naravno da nisam u zabludi. Baš me briga šta si rekao.

Sve je upravo obrnuto od onoga u šta veruješ. Ja ne verujem ni u šta, samo se sprdam sa vama vernicima.

Ego je dobar, jer ukazuje na ono što nije dobro.

Reši se uticaja drugih na sebe i radi na sebi.

I možeš da veruješ u WC šolju, tvoja je stvar, ali nemoj da nekome smirene misli pokušavaš da dovedeš u konfuziju, a i ne možeš, pa je uzaludno da pokušavaš.

Nikada neću jestio meso, kupiti bilo kakvu hranu u kutijama, konzervama ili kesicama sa GMO kodom HACCP. Samo voće i povrće. Šta ćeš preduzeti po tom pitanju? I slobodno i dalje veruj u WC šolju, ali ne teraj druge ljude da veruju u isto što i ti.
 
Nema kraja. Sve ste pogrešno naučili. Sve se vrti u krug. Povampiriti se, odnosno uskrsnuti, nećeš 100%. Budi siguran. Sad ćeš reći da je to besmisleno, mislim to kretanje u krug. Pa jeste. Besmisleno je sve što postoji, ali to ne znači da treba da izmišljaš gluposti (povampirenje, uskrsnuće) ili da veruješ u te gluposti koje je već neko izmislio. Namaste.
 
Nema kraja. Sve ste pogrešno naučili. Sve se vrti u krug. Povampiriti se, odnosno uskrsnuti, nećeš 100%. Budi siguran. Sad ćeš reći da je to besmisleno, mislim to kretanje u krug. Pa jeste. Besmisleno je sve što postoji, ali to ne znači da treba da izmišljaš gluposti (povampirenje, uskrsnuće) ili da veruješ u te gluposti koje je već neko izmislio. Namaste.

Pa nema sve u krug, valjda je nirvana to konacno blazenstvo, oslobadjanje od reinkarnacija, zadnji stupanj ???
 
Nema kraja. Sve ste pogrešno naučili. Sve se vrti u krug. Povampiriti se, odnosno uskrsnuti, nećeš 100%. Budi siguran. Sad ćeš reći da je to besmisleno, mislim to kretanje u krug. Pa jeste. Besmisleno je sve što postoji, ali to ne znači da treba da izmišljaš gluposti (povampirenje, uskrsnuće) ili da veruješ u te gluposti koje je već neko izmislio. Namaste.

Setićeš se jednog dana šta ti je mudri buudala govorio.

ZDRAVO ŽIVO.
 
valjda izlaze iz tog pakla pa odlaze u raj, reinkarnacija mu dodje kao u katolika cistiliste:confused:

Nema ni pakla ni raja. To su izmislili kraljevi i sveštenici, najveći kučkini sinovi, da bi manipulisali stokom od naroda. Ali ako veruješ tvoja stvar. Baš me briga u šta veruješ i u šta bilo ko veruje. Mene to ne dotiče. Ali ove najprve i najglavnije stvari sveta koje sam stavio u uvodni post svako treba da zna. Namaste.

Setićeš se jednog dana šta ti je mudri buudala govorio.

ZDRAVO ŽIVO.

Sećam se ja svega. Svaki dan. I šta s tim. Uzgred, ja sam najveća budala na svetu, ali ja izuvam sve ljude, a mene još uvek niko nije izuo.

Popij pivo. U zdravlje, ako je pivo zdravo...
 
Pijem kombuhu.

Slušam
.

A ti probaj da ne savetuješ druge ljude da veruju u ono u šta ti veruješ, makar verovao u WC šolju (tvoja stvar), jer nisu obavezni da veruju u ono u šta ti veruješ. Baš me briga što si u zabludi. Nemam iz čega da se izvučem, niti izvlačim. Diskutuješ o meni umesto o temi. A i prilično si promašio temu. Sa-a-a...
 
Nema ni pakla ni raja. To su izmislili kraljevi i sveštenici, najveći kučkini sinovi, da bi manipulisali stokom od naroda. Ali ako veruješ tvoja stvar. Baš me briga u šta veruješ i u šta bilo ko veruje. Mene to ne dotiče. Ali ove najprve i najglavnije stvari sveta koje sam stavio u uvodni post svako treba da zna. Namaste.

stavio bi ja tebe na ringispil ceo dan da se vrtis:D
 

Back
Top