Da li crkva coveku treba da nahrani samo duh ill i telo?

Uh kakvo maltretiranje djeteta što se krstilo kao malo.
Sigurno će nositi traume za čitav život.
Neki jos uvek placu do dana danasnjeg.

Mora da su i u SZ mala djeca nosila traume jer su ih obrezivali kao male.
Ma neeee,takva deca kontala da je to bilo obaveza roditelja stoga kad su odrastali to im nisu zamerali pa je zivot isao dalje...
...ali im "prskanje"vodom ili bilo kakvo "nakvasivanje" jednostano ne mogu oprostiti jer im roditeljima to ne samo sto nije bila obaveza vec takvo nesto nisu smeli raditi stoga toga radi placu celi zivot i to sa pravom...
 
Poslednja izmena:
Neki jos uvek placu do dana danasnjeg.
Samo plači kažu stari ljudi smanjuje se izliv urina kao posljedica.

Ma neeee,takva deca kontala da je to bilo obaveza roditelja stoga kad su odrastali to im nisu zamerali pa je zivot isao dalje...
...ali im "prskanje"vodom ili bilo kakvo "nakvasivanje" jednostano ne mogu oprostiti jer im roditeljima to ne samo sto nije bila obaveza vec takvo nesto nisu smeli raditi stoga toga radi placu celi zivot i to sa pravom...
Evo ja sam zahvalan svojim roditeljima što su me krstili na prvi rođendan i ne nosim nikakve traume od toga.
 
Samo plači kažu stari ljudi smanjuje se izliv urina kao posljedica.
Aha...dobro,to je vec jedini opravdani razlog za takvo maltretiranje...
Evo ja sam zahvalan svojim roditeljima što su me krstili na prvi rođendan i ne nosim nikakve traume od toga.
...da,ima vas i takvih ali sam ja govorio o onima koji kad odrastu kontaju da su roditelji radili nesto suproitno Bozjem nalogu i hriscanskoj praksi. :kafa:
 
dok se ne isčlaniš, član si, šta tu nije jasno.
Zabole me za crkvu ko za lanjski sneg :mrgreen:
Davne 2012 sam hteo da se raskrstim-razvencam i rekose mi da podnesem zahev i dam pare za neku taksu [zaboravio sam koliko] pa ce crkveno vece odluciti mogu li ili ne.
Pazi crkveno vece koje me ni ne poznaje da odluci:hahaha1:
A pare......necu da dajem bagri. Pre cu da uplatim humaitarno ali crkvi NIKADA :super:
Da su rekli uplati humanitarno i donesi uplatnicu mozda bi i zagrizao a sada ne slucajno.
I ne znaci mi to vencan-nevencan, zaboli me za crkvu.
Nek mi plate i vencacu se i krstiti jos dva puta :lol:
Ako nekom treba tu sam :super:
 
Đavo ništa ne mrzi više nego Crkvu. Šta te to čudi?
Ako imam interesa kao sto je crkva ima od vernika volecu je najvise na svetu :heart:

svi vi koji ste se odrekli spc bio subotar jw ili ateista imate zajednički imenitelj,da mrzite spc.
Nemam za sta da je mrzim.
Samo sam ravnodusan i zabole me za crkvu.
Nek otima kad ima od koga
 
Nisu oni đavoli ali su nažalost pali pod uticaj nečistih sila.
9819_10151888767047944_1714344469_n.jpg
 

Back
Top