OVA TEMA NIJE BILA

Kad bi stvari posmatrali tako, ne bi trebalo ni da se rukujemo, jer velika je verovatnocha da je onaj drugi dok je bilo crveno na semaforu chachkao nos, ili se drzzao za shipku u autobusu koju je pre toga dotakao onaj shto je cheshao tur, a ni da se ljubimo tri puta u obraz, virusi i shta sve ne
a tek seks, ihaj nikad i nikako bez zashtitnog odela.
:)
 
kod nas je vidiš obrnuto...ako se ne izuješ nego uđeš obuven, to je odraz nepoštovanja domaćina...
...e sad...i ovde ima onih koji glume buržoaziju pa tolerišu da im se ulazi obuven po stanovima i kućama...

...tako ja ovako glup i prost posmatram na stvari, a i većina mojih sugrađana...

edit
...a što se tiče rukovanja i čačkanja nosa...misim...ja ne bi nikad uporedio kučeće govvance i slinu...misim...ako baš moram da biram odabro bi slinu...jer nju dezintegrišeš ili eventualno veštim pokretima palca i kažiprsta napraviš kuglicu koju baciš ...a kaku već ne možeš...:lol:
 
Poslednja izmena:
kod nas je vidiš obrnuto...ako se ne izuješ nego uđeš obuven, to je odraz nepoštovanja domaćina...
...e sad...i ovde ima onih koji glume buržoaziju pa tolerišu da im se ulazi obuven po stanovima i kućama...

...tako ja ovako glup i prost posmatram na stvari, a i većina mojih sugrađana...

edit
...a što se tiče rukovanja i čačkanja nosa...misim...ja ne bi nikad uporedio kučeće govvance i slinu...misim...ako baš moram da biram odabro bi slinu...:lol:

i ja to mrzim..missim daj izuj se..bem ga..:( nije fora..stvarno je novica u pravu..:ok:
 
Znash shta dilajt. Nevaspitan si zzeshche. Ja nisam vredjala one koji se izuvaju. A taj tvoj nadmeni i bezobrazno nipodashtavajuchi ton " glume burzzoaziju" "in sredina" mozzesh da prodajesh tupanima koji che to da tolerishu, snobu jedan.

Rekoh, ko hoche da se izuva, nemam nishta protiv JA to od svojih gostiju ne trazzim jer smatram da je ponizzavajuche po njih.
Ebala te ruralna sredina i kompleksashki fazoni.

Ebote, kako mi dignesh pritisak.
 
Znash shta dilajt. Nevaspitan si zzeshche. Ja nisam vredjala one koji se izuvaju. A taj tvoj nadmeni i bezobrazno nipodashtavajuchi ton " glume burzzoaziju" "in sredina" mozzesh da prodajesh tupanima koji che to da tolerishu, snobu jedan.

Rekoh, ko hoche da se izuva, nemam nishta protiv JA to od svojih gostiju ne trazzim jer smatram da je ponizzavajuche po njih.
Ebala te ruralna sredina i kompleksashki fazoni.

Ebote, kako mi dignesh pritisak.

:eek:
ja nisam mislio da ovako razgovaramo, al dobro...
eto...da si mod, sad bi dobio ban...po starom dobrom običaju...:lol:
...da...nisam mislio na tebe kad sam pominjao one koji glume buržoaziju...al dobro...ako si se osetila prozvanom, šta ću...

...svaki dalji razgovor s tobom bi završio, jer svako suprostavljanje tvom mišljenju, a pogotovo kad ostaneš bez argumenata - završava na isti način...napadanjem sagovornika...

...ukoliko nastaviš da me vređaš, imaćeš isti tretman kao i leksa...otkazaće mi kočnica, pa ću početi da vređam...a ti ćeš nakon toga verovatno da plačeš kod prijateljice i ona će da me banuje, a mene baš za to zabole ****** nešto...

...tako da...čao...
 
Poslednja izmena:
kod nas je vidiš obrnuto...ako se ne izuješ nego uđeš obuven, to je odraz nepoštovanja domaćina...
...e sad...i ovde ima onih koji glume buržoaziju pa tolerišu da im se ulazi obuven po stanovima i kućama...

...tako ja ovako glup i prost posmatram na stvari, a i većina mojih sugrađana...

edit
...a što se tiče rukovanja i čačkanja nosa...misim...ja ne bi nikad uporedio kučeće govvance i slinu...misim...ako baš moram da biram odabro bi slinu...jer nju dezintegrišeš ili eventualno veštim pokretima palca i kažiprsta napraviš kuglicu koju baciš ...a kaku već ne možeš...:lol:

Nismo ti mi krivi sto nema blata po gradu. Tamo gde ima blata - izuvanje je u redu.

A to sa burzoazijom... - to si verovatno cuo u kuci, neko trabunjanje iz vremena copavog ubice i kriminalca... Nemoj to da zadevas kao temu, ne treba ti to.
 
:eek:
ja nisam mislio da ovako razgovaramo, al dobro...
eto...da si mod, sad bi dobio ban...po starom dobrom običaju...:lol:
...da...nisam mislio na tebe kad sam pominjao one koji glume buržoaziju...al dobro...ako si se osetila prozvanom, šta ću...

...svaki dalji razgovor s tobom bi završio, jer svako suprostavljanje tvom mišljenju, a pogotovo kad ostaneš bez argumenata - završava na isti način...napadanjem sagovornika...

Zashto koji moj prozivash bilo koga?

Shta svi koji nisu iz tvoje ruralne sredine su debili, pokondirene tikve, shta?
Samo je dobro onako kako ti zzivish, ostali su shljam?

Ne volim te snobovske fazone nikako, chak ni kad su maskirani teorijom proleterijata i mentalitetom unutrashnjosti nashe divne zemlje i divnih ljudi koji tu zzive, ne vredjajuchi nikog samo zato shto zzivi tamo gde bi on mozzda zzeleo.

I da, da sam mod, sad bi dobio ban. Onako samozzivo, znash, jer modovi uvek to tako rade, a ti si uvek u pravu i jadna zzrtva.

Preispitaj se malo. Neche ti shkoditi.
 

Back
Top