jel bila skoro..

E ovako.
Meni je analni fascinantan. Jednostavno coveku dodje da promeni. Aj ova poza aj ona ista meta isto ostojanje.
To je kao kada mi je poznanica pricala koja drzi cvecaru. I kaze jednog dana je morala da udje na zadnja vrata i odjednom, cela cvecara joj je izgledala drugacije. Blistala je. Osetila je neko novo ispunjenje. I od tada je odlucila da parnim danima u nedelji ulazi prednja a neparbim na zadnja vrata.

:cistinaocare:

Glitch Art GIF by Mental Barf

Pa da.ok ironicna si.
Ali ako razmislis i prepustis se ideji i osecaju, poenta je kod osecaja. Drugacija perspektiva. Promenani igra. A meni je to tako yebozovno. Eksperimentisati kada si sa nekim sa kim imas poverenje, tu vrstu ludog uzbudjenja. Zar ne?
evo ozbiljno, zezanja bez
slažem se sa svakom rečju koju si napisao
fora je u tome da je to neka kao ekskluziva
u vreme kada je, po mom mišljenju, seks pomalo precenjen i kada nam je sve dostupno.. normalno je da želimo nešto drugačije

evo ozbiljno, zezanja bez
slažem se sa svakom rečju koju si napisao
fora je u tome da je to neka kao ekskluziva
u vreme kada je, po mom mišljenju, seks pomalo precenjen i kada nam je sve dostupno.. normalno je da želimo nešto drugačije
Mozda se tu principijalno razlikujemo. Ja volim da mi je seks dostupan. Izazove vidim u drugim zivotnim sferama. A seks i ljubav su za mene med i mleko, energija koja dopunjuje, ne prazni.

Back