aa jel bila skoro..

.. tema o pušenju?
ne o oralu gde se ćaska o tome ko će kome.. i nzm.. o 69 i tako nekim uzajamnim aktivnostima
nego baš o klasičnom dudlanju kare

okej, sad pravo pitanje
tj.pitanja
kakvo mišljenje muškarci imaju o ženama kojima nije problem svrš u usta?
i da li žene uživaju u tome ili rade to samo da bi zadovoljile muškarca?
i pitanje za oba pola.. tj,nije pitanje.. nego tema.. sisanje jaja
raspalite!
Jedino sto si zaboravila da pitas o rimmingu, i da zaokruzis celu temu. :hahaha:

Знао сам својевремено девојку, сад је жена, волела је да га попуши више него било шта друго. Главна сатисфакција јој је била то да излуди мушкарца. А била је и нимфица. Лепо је познавати такве девојке... :mrgreen:

Знао сам својевремено девојку, сад је жена, волела је да га попуши више него било шта друго. Главна сатисфакција јој је била то да излуди мушкарца. А била је и нимфица. Лепо је познавати такве девојке... :mrgreen:
Gospođa.

.. tema o pušenju?
ne o oralu gde se ćaska o tome ko će kome.. i nzm.. o 69 i tako nekim uzajamnim aktivnostima
nego baš o klasičnom dudlanju kare

okej, sad pravo pitanje
tj.pitanja
kakvo mišljenje muškarci imaju o ženama kojima nije problem svrš u usta?
i da li žene uživaju u tome ili rade to samo da bi zadovoljile muškarca?
i pitanje za oba pola.. tj,nije pitanje.. nego tema.. sisanje jaja
raspalite!
za mene je pusenje vrh uzitka,najjace svrsim tako,doslovce sve izdudli iz mene....
tehnika za tako nesto je da mi u korijenu penisa drzi malo jace zategnutu kozicu i dudli...ako smo prvi put uvik pitan zeli li da joj svrsim u usta i ako hoce uvik joj kazem kad cu svrsit da joj ne uleti u dusnik sperma, volim u usta jer ga dudli dok svrsavam iako mi je vizualno draze svrsit po licu i sisama.
Dudlanje jaja mi je bzv, jaja treba malo cvrsce siskat prstima i to je to..
Najlipse mislim o zenama kad dozvoljavaju i vole svrs u usta..:)
Ljubljenje kad usta malo opere..:)

Back