Koliko minuta seksa je potrebno ženi da bi bila srećna?

Posle nekih silnih istraživanja na preko 14000 žena, utvrđeno je da je ženama idealno trajanje sexualnog odnosa od 10 do 15 min.
Istraživanje nezadovoljnih ispitanica pokazalo je da seks u proseku traje od 3 do 7 minuta, što uključuje i predigru! I samo su želele da seksualni odnos traje 12 minuta. Ipak, seks duži od 20 minuta, kako su istakle iste nezadovoljne žene, nije im odgovarao.
Dakle, zapamtite: za nju je važno da izdržite više od 10 minuta, ali da uspete da seks ne traje duže od 20 ;) ili navijte alarm da budete sigurni :mrgreen:
zato ja imam pescani sat.. :deda:
samo pratis ritam curenja peska i onda ti iscuris kad i on iscuri :mrgreen:

Posle nekih silnih istraživanja na preko 14000 žena, utvrđeno je da je ženama idealno trajanje sexualnog odnosa od 10 do 15 min.
Istraživanje nezadovoljnih ispitanica pokazalo je da seks u proseku traje od 3 do 7 minuta, što uključuje i predigru! I samo su želele da seksualni odnos traje 12 minuta. Ipak, seks duži od 20 minuta, kako su istakle iste nezadovoljne žene, nije im odgovarao.
Dakle, zapamtite: za nju je važno da izdržite više od 10 minuta, ali da uspete da seks ne traje duže od 20 ;) ili navijte alarm da budete sigurni :mrgreen:
Dovoljno mi je tesko da uopste dodjem do seksa...
i sad treba da drzim stopericu?
Jok ja.
Ako dama nije zadovoljna nek saceka 15 minuta na reprizu.
:whistling:

Dovoljno mi je tesko da uopste dodjem do seksa...
i sad treba da drzim stopericu?
Jok ja.
Ako dama nije zadovoljna nek saceka 15 minuta na reprizu.
:whistling:

Jedan besplatan savet, ništa ženama nije odbojnije od tipa kod kog primete da je zagoreo ili da teško dolazi do seksa. Ok, možda im je odbojnije kad vide SNS upaljač ako ga imaš, ali možda je i ona neka Vjerica Radeta tako da to možda i zuneš.

Zato i ide ono pravilo kad si slobodan uvek neka akcija, kad si zauzet javi ti se i simpatija iz vrtića.

Одлично запажање и корисно.

Koja slučajnost
Puno prije ovog istraživanja old school šarmeri su koristili (u pozadini )Ravelov Bolero.....osim što se ritam u ciklusima ubrzava do vrhunca i tako udara ritam sexualnom činu u raznim izvedbama traje upravo u intervalu od desetak do osamnestak min....ispada da je Ravel znao što žene trebaju.

Koja slučajnost
Puno prije ovog istraživanja old school šarmeri su koristili (u pozadini )Ravelov Bolero.....osim što se ritam u ciklusima ubrzava do vrhunca i tako udara ritam sexualnom činu u raznim izvedbama traje upravo u intervalu od desetak do osamnestak min....ispada da je Ravel znao što žene trebaju.
Sad sam shvatila zašto mi se sviđa Ravelov Bolero, podsvest je čudo :D

Back