jel bila skoro..

E ovako.
Meni je analni fascinantan. Jednostavno coveku dodje da promeni. Aj ova poza aj ona ista meta isto ostojanje.
To je kao kada mi je poznanica pricala koja drzi cvecaru. I kaze jednog dana je morala da udje na zadnja vrata i odjednom, cela cvecara joj je izgledala drugacije. Blistala je. Osetila je neko novo ispunjenje. I od tada je odlucila da parnim danima u nedelji ulazi prednja a neparbim na zadnja vrata.
Ако размишљаш на тај начин, евентуално ћеш доћи до закључка да су жене досадне -- све једно те исто, рутина -- па ћеш тако пожелети да имаш однос с мушкарцем, а кад ти и то досади, пожелећеш да мушкарац има однос с тобом.

Ако размишљаш на тај начин, евентуално ћеш доћи до закључка да су жене досадне -- све једно те исто, рутина -- па ћеш тако пожелети да имаш однос с мушкарцем, а кад ти и то досади, пожелећеш да мушкарац има однос с тобом.
Otkud to? Iz iskustva?

Otkud to? Iz iskustva?
Логика, Напоконе. И то твоја. Цитирам, "Једноставно дође човеку да промени". Кад ти буду досадиле жене, поежелећеш да пређеш на нешто друго, на нешто егзотичније -- не мушкарце, овце, лешеве, итд. Досади једно те исто.

А ако ти делује невероватно јер ти се те ствари тренутно гаде, сети се само колико ти се анални секс гадио у почетку. Зна се чему служи тај део тела.

Логика, Напоконе. И то твоја. Цитирам, "Једноставно дође човеку да промени". Кад ти буду досадиле жене, поежелећеш да пређеш на нешто друго, на нешто егзотичније -- не мушкарце, овце, лешеве, итд. Досади једно те исто.

А ако ти делује невероватно јер ти се те ствари тренутно гаде, сети се само колико ти се анални секс гадио у почетку. Зна се чему служи тај део тела.
Nije mi se nikad analni gadio. Jos kao tinejdzer sam mastao i o toj drugoj rupici. U stvari o svim rupama na njoj. :D
Ne ide to tako Svetozare, seks nije droga ili sta vec pa kao, drz se jednog ako probas malo drugacije opa odee u gejeve narkomane pacove.
Pre ces zastraniti ako skupljas to u sebi i drzis se rigidnog i laznog morala. A imas i primere toga.

Nije mi se nikad analni gadio. Jos kao tinejdzer sam mastao i o toj drugoj rupici. U stvari o svim rupama na njoj. :D

Ти си онда природно настран. Океј. Меа кулпа. Прихватам, није ти се гадио анални секс у почетку. Али то што ти се нешто гади, не значи да исто не можеш да превазиђеш, под условом да имаш довољно јак мотив за тако нешто. Кад ти секс буде досадио -- а досадиће ти, сам кажеш да имаш потребу да експериментишеш, за новим и другачијим -- и кад криза буде била велика, нећеш имати проблем да превазиђеш почетно гађење. Не дао Бог да ти се то деси -- не навијам за то -- али то је један од путева до бисексуализма. Криза је јако битан фактор -- неопходан -- али не и довољан. А она је, речено ми је, обично медицински узрокована.

Ne ide to tako Svetozare, seks nije droga ili sta vec pa kao, drz se jednog ako probas malo drugacije opa odee u gejeve narkomane pacove.
Pre ces zastraniti ako skupljas to u sebi i drzis se rigidnog i laznog morala. A imas i primere toga.

Баш тако иде, Напокона. Секс је анестетик тј. начин да уклониш унутрашњи немир. Ово што ти причаш су популарне приче за малу децу на које наседају сексуални зависници зато што они сами погрешно мисле да ће умрети без секса. За њих су те приче потврда њихових постојећих а неисправних убеђења -- подршка њиховим рационализацијама тј. лажним разлозима зашто поступају како поступају.

I promena i eksperimentisanje u seksu je dobra stvar. Ima i onih koji se drze rutine i njima super. Ne kritikujem to, sta koga radi. Ja volim igrarije a raspalim samo kad mi to neko osudjuje i nagovara da jeden pecenje a meni se jede jedan dobar socan srednje pecen odrezak.
Па ти први идеш около и називаш људе разноразним именима зато што имају другачији укус.

У реду. Ево нећу да те критикујем, осуђујем и наговарам. Твој живот, твоја ствар. А на ове моје постове гледај као на објашњење зашто рутина није нужно досадна ствар.

Што чешће нешто упражњаваш, то ће брже да ти досади. Самим тим, ако хоћеш да наставиш истим темпом, мораћеш да почнеш да експериментишеш и да уводиш новине. А ни то није проблем докле год не кршиш постојећа правила.

Back