Osmeh dana

Од јутрос, лудило, мој драги муж и ја звали такси сат времена да он стигне до болнице, јер нам ауто цркао, па он на крају отишао пешице. Вратио се са причом да је искеширао 3000 динара више на једном месту него што је планирао, а онда нам син добио асматични напад, па смо опет звали такси да се одвезе до болнице, па је то после било О.К. али нису имали времена да чекају рецепт за пумпицу која кошта око 3000 динара, него је купили..и ми тако сиромашни седимо и думамо шта ћемо сутра за ручак, кад, неки тип на капији, зове ,,газде''.

Мој драги изађе напоље, и чујем разговор. Тип:,,Извините, ја сам из организације за хуманитарну помоћ...''
Мој драги:,,Дивно, управо нам је потребна хуманитарна помоћ!'' z:dm3:

Стварно волим тог човека!

(Тип је, наравно, збрисао, главом без обзира!)
 
Од јутрос, лудило, мој драги муж и ја звали такси сат времена да он стигне до болнице, јер нам ауто цркао, па он на крају отишао пешице. Вратио се са причом да је искеширао 3000 динара више на једном месту него што је планирао, а онда нам син добио асматични напад, па смо опет звали такси да се одвезе до болнице, па је то после било О.К. али нису имали времена да чекају рецепт за пумпицу која кошта око 3000 динара, него је купили..и ми тако сиромашни седимо и думамо шта ћемо сутра за ручак, кад, неки тип на капији, зове ,,газде''.

Мој драги изађе напоље, и чујем разговор. Тип:,,Извините, ја сам из организације за хуманитарну помоћ...''
Мој драги:,,Дивно, управо нам је потребна хуманитарна помоћ!'' z:dm3:

Стварно волим тог човека!

(Тип је, наравно, збрисао, главом без обзира!)

:rotf: E bre ženo, malo pre sam ti dala reputaciju, ja nemam višeeee... NEEE-MAM :lol:
(Podseti me na vic o Cigi kad traži cigaru: ''Kume, da m' daš jednu cigaru, mnogo sam gladan, nemam gde da spavam!'' :lol: )
 
Ма, рекох ти, данас догађај за догађајем! И имам још, само сад не могу више да гледам, а не да пишем...
Између осталог, кад је мој муж ушао у кућу, звони телефон, а већ је звонио небројено пута дотле, женски глас мени каже:,,Осигурање ...трц-фрц , имате ли минут времена?''
Ја, која увек имам времена за Курту и Мурту, кажем:,,Немам!'' и спустим слушалицу!
Испричам то сину који је управо ушао у собу, а он на то каже:,,Кад већ нисте добили помоћ, што се бар ниси осигурала, можда бисмо тако добили нешто!''
 
lezimo muz i ja ,on zablesio u tv,ja resavam kviz iz starog casopisa.koja ste zivotinja?

cek da pitam dragog.ocekivala sam standardni odgovor,odkud ja znam.kad on kao iz topa: boatlic.sta ti je to?kaze to je kombinacija zmije boe i detlica.kaze,tako ti uhvatis ko boa i ne pustas,a u glavu udaras ko detlic.

bas mu hvala.rekla bih da vrlo cesto misli o meni :roll:
 
vic

Sedi Pirocanac u vozu,rasirio maramicu sa chvarcima preko krila i sa uzivanjem mezeti.
Preko puta njega sedi devojka u mini suknji..
Pogleda je Pirocanac,s vremena na vreme,pa ne izdrza da joj ne kaze:
"Devojche,ne me se tice,ali vidi ti se piche.."
A "devojche" ce njemu:
"Ne te se tice moje piche"!
Pirocanac uzvrati:
"Ama znaem,ne me se tice,al`na mishka mi utice..chvarci mi razmiche"!
 
vic

Sedi Pirocanac u vozu,rasirio maramicu sa chvarcima preko krila i sa uzivanjem mezeti.
Preko puta njega sedi devojka u mini suknji..
Pogleda je Pirocanac,s vremena na vreme,pa ne izdrza da joj ne kaze:
"Devojche,ne me se tice,ali vidi ti se piche.."
A "devojche" ce njemu:
"Ne te se tice moje piche"!
Pirocanac uzvrati:
"Ama znaem,ne me se tice,al`na mishka mi utice..chvarci mi razmiche"!

Ovo me podseti na Radasina iz VB.. z:lol: z:lol: z:lol:
 

Хаха, сад сам тек видела! Баш смо се смејали!
А пазите ово:
Дође ми дете из продавнице, ишао са својим татом, и каже:,,Погледај колико твој муж има пара, а ћути!''
На рачуну из маркета пише овако:
ЗА УПЛАТУ: 996, 70
ГОТОВИНА: 86. 017. 039, 00
УПЛАЋЕНО: 86. 017. 039, 00
ПОВРАЋАЈ: 86. 016. 042, 30

z:shock:

Питам лепо, ди су осамдесет шест милиона шеснаест хиљада и четрдесет два динара (опростим му 30 пара) , он неће да каже!
Ено га, отишао сад у продавницу да тражи кусур од осамдесет шест милиона динара, остало ће да да у хуманитарне сврхе!
 
Хаха, сад сам тек видела! Баш смо се смејали!
А пазите ово:
Дође ми дете из продавнице, ишао са својим татом, и каже:,,Погледај колико твој муж има пара, а ћути!''
На рачуну из маркета пише овако:
ЗА УПЛАТУ: 996, 70
ГОТОВИНА: 86. 017. 039, 00
УПЛАЋЕНО: 86. 017. 039, 00
ПОВРАЋАЈ: 86. 016. 042, 30

z:shock:

Питам лепо, ди су осамдесет шест милиона шеснаест хиљада и четрдесет два динара (опростим му 30 пара) , он неће да каже!
Ено га, отишао сад у продавницу да тражи кусур од осамдесет шест милиона динара, остало ће да да у хуманитарне сврхе!




....heheheheeee........javi kad se vrati šta su mu rekli...gde su njegove pare...:)
 
Moja maceha me nasmeja danas..ima dve kcerke,sad vec odrasle,i prica ona nama kad su bile male

''...i kad je bilo ovakvo vreme,ja jednu vuchem na sankama iza mene,drugu guram u kolicima ispred mene. Josh sam i pevala.'' :lol:
 
Iako verujem da se super zabavljate uz yt , moja ideja kad sam postavljalaovu temu nije bila to .

Zelela sam da pogledate ko vas zasmejava, sta vam je smesno i da to nekako nadjemo oko sebe.
Jer ako toga nema ....bojim se da smo mrtvi.

Yt je prolazna stvar , sustina je u zivotu ...zato aj pokusajte da vidite gde je osmeh oko vas ....izuzimajuci yt pa cak i forum.



Ja sam se danas ismejala prici moje kume .
Mama joj se zaljubila u 6-oj deceniji zivota.
I planira da se udaje.
Toliko slatka prica o ljubavi dvoje sredovecnih ....da je neminovno bilo da se covek nasmeje .

Eto zasto volim slave ....nekako na trenutak stane zivot i svi budu veseli.
 
Ja sam se danas ismejala prici moje kume .
Mama joj se zaljubila u 6-oj deceniji zivota.
I planira da se udaje.
Toliko slatka prica o ljubavi dvoje sredovecnih ....da je neminovno bilo da se covek nasmeje .

Eto zasto volim slave ....nekako na trenutak stane zivot i svi budu veseli.

:zaljubljena:
I mene mama danas nazvala da mi kaze da ju je jedan gospodin opet pozvao na veceru... :D Ona se kao neckala nesto ali sam je ja opet ubedila da ide...
Mlada je, lepa, neka izlazi malo.... z:lol: Jedva cekam da veceras dodje kod mene da se sprema za izlazak, e tad cemo se lepo ismejati... z:lol: :heart:
Cak je i preko telefona zvucala uzbudjeno zbog sastanka, kao neka siparica... z:girl:
 
Eto!
Dokaz da ljubav uvek pobeđuje i da nikad nije kasno.
Ja sam danas baš srećna iz vrlo prozaičnih razloga: razrešila sam neke teme i dileme i nesporazume po poslu.
Volela bih da mirno dočekam Novu godinu, baš sam mnogo i teško radila
 
Pre desetak godina išle drugarica i ja na Adu na popodnevnu kafu. Parkirale svaka svoj jugo na parkingu i lagana šetnja do kafića. Lepo se isčvantrale. Pala noć i mi krenusmo polako kući. Pozdravismo se i svaka sede u svoja kola. Na semaforu crveno, parkirane jedna pored druge čekamo zeleno svetlo. U jednom trenutku ona otvara prozor da mi nešto kaže. Nagne se kroz prozor kreće:

D: Nešto mi je čudno sa kolima.z:hm:
T: Šta ti je čudno?
D: Ne znam, nešto nije u redu sa šoferšajbnom.z:hm:
T: Šta je sa šoferšajbnom?
D: Ne znam, čudno je.z:((

Pošto je bila vozač početnik, ugasim ja kola i izađem. Elem, sa šoferšajbnom nije bilo ništa, naime šoferšajbne nije ni bilo:zpozdrav:. Keder hirurški precizno isečen. A šoferšajbna verovatno na putu ka nekom otpadu.

Danas smo se ovoga setile jer smo menjali gume u servisu preko puta Ade. Opet smo se smejale, kao i tada.
 
Poslednja izmena:
joj ovo je strasno.i meni se slicno desilo dok smo ziveli u podgorici ujutru bacim pogled sa terase na kola i pomislim ju kako dobro oprana sofersajbna.a nje nije ni bilo,neko ju je...pa,pa.

a sad sam se setila,isto podgorica,zgrada nam je tacno preko puta zgrade vlade,milicija sve u sesnaest.negde oko ponoci kacim ves na terasi,bacim pogled dole,a ono dvojica cuce pored nasih kola i skidaju tocak.ja viknem muza,a on pocne da trci po kuci i vice gde nam je oklagija...kuku,neces valjda sad da mesis...

pobegose oni cim sam viknula,mada krivo mi sto ih nisam prvo zasula stipaljkama
 
joj ovo je strasno.i meni se slicno desilo dok smo ziveli u podgorici ujutru bacim pogled sa terase na kola i pomislim ju kako dobro oprana sofersajbna.a nje nije ni bilo,neko ju je...pa,pa.

a sad sam se setila,isto podgorica,zgrada nam je tacno preko puta zgrade vlade,milicija sve u sesnaest.negde oko ponoci kacim ves na terasi,bacim pogled dole,a ono dvojica cuce pored nasih kola i skidaju tocak.ja viknem muza,a on pocne da trci po kuci i vice gde nam je oklagija...kuku,neces valjda sad da mesis...

pobegose oni cim sam viknula,mada krivo mi sto ih nisam prvo zasula stipaljkama

Nama su ispred zgrade dvaput marisali šoferšajbnu sa kola. Jednom su uhvatili tipa i milicija nam vratila šoferšajbnu, a jednom smo kupili novu. Tad su nam iskusniji savetovali da kupimo oštećenu. Njih nisu krali.z:D
 

Back
Top