Osmeh dana

Pre desetak godina išle drugarica i ja na Adu na popodnevnu kafu. Parkirale svaka svoj jugo na parkingu i lagana šetnja do kafića. Lepo se isčvantrale. Pala noć i mi krenusmo polako kući. Pozdravismo se i svaka sede u svoja kola. Na semaforu crveno, parkirane jedna pored druge čekamo zeleno svetlo. U jednom trenutku ona otvara prozor da mi nešto kaže. Nagne se kroz prozor kreće:

D: Nešto mi je čudno sa kolima.z:hm:
T: Šta ti je čudno?
D: Ne znam, nešto nije u redu sa šoferšajbnom.z:hm:
T: Šta je sa šoferšajbnom?
D: Ne znam, čudno je.z:((

Pošto je bila vozač početnik, ugasim ja kola i izađem. Elem, sa šoferšajbnom nije bilo ništa, naime šoferšajbne nije ni bilo:zpozdrav:. Keder hirurški precizno isečen. A šoferšajbna verovatno na putu ka nekom otpadu.

Danas smo se ovoga setile jer smo menjali gume u servisu preko puta Ade. Opet smo se smejale, kao i tada.

Пре петнаестак година пиркали смо неку фину травку....а после тога седнемо другарица и ја у њеног фићка (којег смо звали Сенфић) и кренемо у неки клуб. Али, напољу неки чудан мрак, као да је магла, а није било магле кад смо кретале...z:(
Нагле се обе напред, залепиле се за шофершајбну, избуљиле се.... Чудан неки магловити мрак, мајку му... Јест да нас ради трава...али опет чудно да обе тако слабо видимо кроз шофершајбну.... z:cry:
И тако, прођосмо ми три улице док она није узвикнула:''ЗНАМ ШТА ЈЕ! ТРЕБА САМО ДА УПАЛИМО ФАРОВЕЕЕ!'' z:D

И дана данас се зезамо како смо возиле инкогнито - да нас нико не види, са угашеним фаровима! z:lol:
 
juce sam nasmejala samu sebe,sto covek moze sebe da obruka to niko ne mozez:mrgreen:
za rucak sam popila casu vina a kako sam jela samo neku salatu koja je sadrzala tri kriske bageta sa kozjim sirom,pola kuvanog jajeta i jedan paradajz,kao i brdo zelene salate to vino je meni udarilo u glavu dok si reko keks
i vracam se s pauze na posao,ulazim u lift s direktorom i kaze on meni
"e svi su poslali (ovi iz sedista firme kao i druge prodavnice iz mreze) obicne mailove da cestitaju bozic,a mi cemo da posaljemo mail sa golisavim devojkama"
a ja ga gledam :eek: i odgovaram
"a u p.m. danas sam obukla rasparene gace i brushalter"
sad on :eek: kaze
"pa ako oces mozes i ti da se slikas"
z:lol:z:lol:z:lol:
posle sam se ceo dan smejala sebi,reko linda zaboravi na vino kad si na poslu :lol:
 
Jutros, na poslu, ulazim u kafe kuhinju da skuvam kafu, posto je kuvarica morala da izadje na kratko.... i tako mutim ja nes, kad jedan kolega sa vrata: -Ej....mala!. Podigoh obrvu, jer nit sam mala, nit sam tako mlada :roll:

Kaze on: Missiiim, mogla bi i meni da skuvas kafu..."
Ne vidim zasto bih ti ja kuvala, kazem ja...

A on ce meni, "Pa da bi ti ja skuvao jednog dana, pa da se malo druzimo, na poslu ili posle posla...", sa sve kezom i prenaglasenim namigivanjem.

Ja mu kazem ( trudim se da budem fina, jelte )......... neka hvala, ti si ozenjen a ja sam slobodna zena.... ne ide ...

Kad ce on meni: Jao izvini, ja dam mis'io da si udata, pa sam zato pit'o...z:shock:
:rotf:
 
juce sam nasmejala samu sebe,sto covek moze sebe da obruka to niko ne mozez:mrgreen:
za rucak sam popila casu vina a kako sam jela samo neku salatu koja je sadrzala tri kriske bageta sa kozjim sirom,pola kuvanog jajeta i jedan paradajz,kao i brdo zelene salate to vino je meni udarilo u glavu dok si reko keks
i vracam se s pauze na posao,ulazim u lift s direktorom i kaze on meni
"e svi su poslali (ovi iz sedista firme kao i druge prodavnice iz mreze) obicne mailove da cestitaju bozic,a mi cemo da posaljemo mail sa golisavim devojkama"
a ja ga gledam :eek: i odgovaram
"a u p.m. danas sam obukla rasparene gace i brushalter"
sad on :eek: kaze
"pa ako oces mozes i ti da se slikas"
z:lol:z:lol:z:lol:
posle sam se ceo dan smejala sebi,reko linda zaboravi na vino kad si na poslu :lol:

:zcepanje: :zcepanje:

Kazem ja malopre svekrvi:
"Ma odmah je otisao, nismo stigli ni da se poseksamo." :eek: :eek:
Ne znam ni ja sta mi je bilo (ucinilo mi se da pricam sa nekom drugaricom)z:mrgreen:... :rumenko:
A tu je bio i svekar... :dash:
 
Mama...mama je l' mogu da obujem štikle? -NE
...aaa... mini suknju? -NE!
ali mama ja imam 18 godina!!!
...-znam Milane... :dash:

:zcepanje: :zcepanje:

Kazem ja malopre svekrvi:
"Ma odmah je otisao, nismo stigli ni da se poseksamo." :eek: :eek:
Ne znam ni ja sta mi je bilo (ucinilo mi se da pricam sa nekom drugaricom)z:mrgreen:... :rumenko:
A tu je bio i svekar... :dash:

A evo jos nesto...
Moja jetrva iz Kanade se pravi jakoooooooooo pametna i kaze danas:
" E al sam se izbalzamirala (izblamirala)..." z:lol:

Moracu da zapisujem sve njene provale... z:lol:

:zcepanje::zcepanje::sad2::zcepanje:
 
A moram jos ovo... Nadam se da ona nece procitati z:lol:
Videle smo jednu prilicno dlakavu zenu i kaze mi ona mrtva ozbiljna:
"Jao vidi je... Znam za ovakve slucajeve, ona ima muske hormone... Nema nijedan zenski hormon, veruj mi."
A ja samo - :eek:
 
Ovo moram da vam ispričam...večeras sam se slatko smejala....

U kući praznična atmosfera, a ja poznata kako ne volim da mi
sve svud bude uključeno, ni svetla ni televizori.....
Ja: Da li si ugasila svetlo?
Ona: Jesam sve samo gori u presoblju...
Ja: A televizor, gori li televizor?
Ona: Da i televizor gori....
Ona br2: Ej vas dve, ne gori televizor samo radi!!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo moram da vam ispričam...večeras sam se slatko smejala....

U kući praznična atmosfera, a ja poznata kako ne volim da mi
sve svud bude uključeno, ni svetla ni televizori.....
Ja: Da li si ugasila svetlo?
Ona: Jesam sve samo gori u presoblju...
Ja: A televizor, gori li televizor?
Ona: Da i televizor gori....
Ona br2: Ej vas dve, ne gori televizor samo radi!!!!

Што јес'... z:kiss:
 
Е, сад ће ми замерити неки верници, али сам одлепила!
Добила сам једно 200 порука оних у стиховима ,,добри доме, добро вече...'' и којешта, па се све римује са,, Бадње вече и срећан ти Божић сутра'', то да ми све стрпају у једну поруку.
Нико не напише од срца, него ми све уваљују те циркуларне, а знају да то не волим!
И онај ко ми жели нешто, нека ми напише тако, а не све ово да проследи.

(Мислим на пријатеље из РЛ, форумашима не замерам, не познају ме и не знају како бесним на те ,,лутајуће'' поруке.)


И сад ми стигне порука од најбоље пријатељице, прослеђена:,, Нек се Христ ноћас у твојој кући роди...'' Е, кад нисам пукла!
Напишем јој:,,Нек се роди у твојој кући, па га ти храни, ја сам сирота жена, немам чиме да нараним ове што имам!''

Није хришћански, али, ако не зна најбољу пријатељицу, онда стварно... z:cry:
 
Е, сад ће ми замерити неки верници, али сам одлепила!
Добила сам једно 200 порука оних у стиховима ,,добри доме, добро вече...'' и којешта, па се све римује са,, Бадње вече и срећан ти Божић сутра'', то да ми све стрпају у једну поруку.
Нико не напише од срца, него ми све уваљују те циркуларне, а знају да то не волим!
И онај ко ми жели нешто, нека ми напише тако, а не све ово да проследи.

(Мислим на пријатеље из РЛ, форумашима не замерам, не познају ме и не знају како бесним на те ,,лутајуће'' поруке.)


И сад ми стигне порука од најбоље пријатељице, прослеђена:,, Нек се Христ ноћас у твојој кући роди...'' Е, кад нисам пукла!
Напишем јој:,,Нек се роди у твојој кући, па га ти храни, ја сам сирота жена, немам чиме да нараним ове што имам!''

Није хришћански, али, ако не зна најбољу пријатељицу, онда стварно... z:cry:

Ja isto to ne volim, imam osećaj da me tretiraju kao jeftinog konzumenta još jeftinijih emocija.
 
Poslednja izmena:

Back
Top