Quantcast

Operacija srca

MikiBu82

Početnik
Poruka
9
Ja imam zakazanu operaciju mitralne valvule. Imam 58 godina i nisam u nekoj fomi. Da li mozda imas informaciju ko je dobar od hirurga za tu operaciju.
Svi su na Dedinju odlični hirurzi. Naravno da će vas operisati onaj koji je najstručniji za operaciju mitralne valvule. Nemojte se bojati tamo su hirurzi stvarno vrhunski. Ja sam rekao da je mene operisao Prof. Dr. Primarius Nežić. Radio mi je bajpas triplex (trostruki) i zadovoljan sam. Da li se do njega moze doći to se morate raspitati ako imate kod koga. Ja nisam imao vezu tako me zapalo. Dok sam ja tamo ležao niko nije umro čak je bilo jako komplikovanih pacijenata i nedisciplinovanih pa su živi, neki izašli neki malo duže ostali. Ako vam na uputu piše hitno i ako su vas zvali i rekli datum 30.3. onda obavezno nazovite i raspitajte se da li da dolazite ili ne. Ako vam kazu da morate obavezno doći ne odlažite zbog straha od korone jer tamo su stroge mere opreza! Još jedan savet možda sam to već pisao. U zgradu ćete moći ući samo vi. Vaša pratnja neće moći da udje sa vama. Moj predlog je da vas pratnja sačeka kod ulaza da joj predate stvrai preko obezbedjenja kad se presvučete. Naravno postoji mogućnost ostavljanja stvari u depou u crnoj plastičnoj vreći sa vašim imenom. Nerado trpaju stvari u depo tako da je mozda bolje predati pratnji. Takodje ako ste pili kardiopirin, aspirin ili andol 100 pa prestali, ponesite ga svakako sa sobom trebaće vam posle operacije! Nazovite predstavite se i recite šta vas zanima Tel: (+381 11) 3601 700 . Pozdrav i srećno!

falkenstajner

Obećava
Poruka
92
Imam termin 30 aprrila, nisam dobila obavestenje, videla sam na njihovom sajtu. Taj dan je preko 30 ljudi na spisku. Ne mogu da verujem da mogu toliko operacija da urade za jedan dan
Ne budete operisani svakako prvih dana.
Ja sam isto mislila da ću ubrzo po prijemu biti operisana, ali to nije bilo prvih nedelju dana. Onda sam se razbolela, bila kod kuće dok se nisam izlečila (10 dana) i po drugom prijemu vrlo brzo operisana.
Svi smo imali strahove i nedoumice, to je normalno.
Ali su tamo zaista vrhunski stručnjaci o svi se zaista trude, počev od zenica koje brinu o higijeni, servirki, medicinskih sestara, lekara.
6.aprila će biti tačno 5 godina od kako sam operisana.
Sjajno se osećam i zahvalna sam svima sa Dedinja.
Ako bilo sta treba, tu sam. Ovaj forum je odličan i mnogo mi je pomogao i kada sam se ja pripremila za operaciju.
Veliki pozdrav 🌞

Dd123

Početnik
Poruka
6
Ne budete operisani svakako prvih dana.
Ja sam isto mislila da ću ubrzo po prijemu biti operisana, ali to nije bilo prvih nedelju dana. Onda sam se razbolela, bila kod kuće dok se nisam izlečila (10 dana) i po drugom prijemu vrlo brzo operisana.
Svi smo imali strahove i nedoumice, to je normalno.
Ali su tamo zaista vrhunski stručnjaci o svi se zaista trude, počev od zenica koje brinu o higijeni, servirki, medicinskih sestara, lekara.
6.aprila će biti tačno 5 godina od kako sam operisana.
Sjajno se osećam i zahvalna sam svima sa Dedinja.
Ako bilo sta treba, tu sam. Ovaj forum je odličan i mnogo mi je pomogao i kada sam se ja pripremila za operaciju.
Veliki pozdrav 🌞
Ja sam jos vise zabrinuta jer mi je stomatolog otkrio na snimku da je krenuo proces na nekoliko zuba. Sad ne radi i ne znam kad cu to sanirati.. Sta ako me pozovu a ja nisam jos zavrsila kod stomatologa. Drago mi je sto se vi dobro osecate, ako nije tajna sta ste operisali.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.