Ona,ja i njen muz?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako:
Imala sam identicnu situaciju, gde me ona mesecima nabacuje svom muzu i stalno nesto potencira u tom pravcu i u pravcu trojke. Ja vise nisam znala kako da joj kazem da odyebe. U jednom trenutku je bila toliko slobodna (ili vec kako to da nazovem!) da mi je htela pokazati njegovu ...... na fotografiji! Meni se povracalo i od nje i od njega a pogotovo od situacije! Prvo sto NE PODNOSIM takvu vrstu sale, onaj najmizerniji nivo a drugo sto apsolutno nisam taj tip!

I u jednom trenutku ona iskoristi priliku kad sam joj bila iza ledja da na monitoru otvori takve neke zgrazavajuce fotografije! POVRACA mi se od toga, ali POVRACA!
Na sta sam ja ustala, hladno, mrtvo ozbiljno rekla : "Draga, to mene zaista ne zanima, ali ni najmanje. Pa bas da je i pola metra."

I ustanem i odem... (a tek sam bila stigla :-) )

Dakle, resenje ili rasplet situacije :

MORAS ih naglo saseci i jednostavno ODYEBATI jer te nece pustiti na drugi nacin, to je ista vrsta pacijenata!!!!
 
Zgrazhavajuce, a? :lol: :lol: :lol:
Ma uopste me ne zanima kakve su!!! Sudeci po njenom (ne)smislu za fotografiju mogu samo da zamislim! A uopste NE ZELIM da zamisljam! Zgrazavajuce svakako jer njene fotografije se mogu nazvati tim imenom a zamisljanje tog jeftinog nacina, pa jos motiva fotografisanja.... Ma idi, bre! Nemoj da se sad iznerviram opet od toga :-D :D:D
 
Ma uopste me ne zanima kakve su!!! Sudeci po njenom (ne)smislu za fotografiju mogu samo da zamislim! A uopste NE ZELIM da zamisljam! Zgrazavajuce svakako jer njene fotografije se mogu nazvati tim imenom a zamisljanje tog jeftinog nacina, pa jos motiva fotografisanja.... Ma idi, bre! Nemoj da se sad iznerviram opet od toga :-D :D:D
10x ochenash i sve ce da bude u redu
 
a cekaj sta fali fotkama na mobilnom ? :lol:
(jel znate da ne mogu da se izbrisu NIKADA :) pa ako nosite u servis ...;) )
Ne fali nista. Ali neko ko ih fotografise mora imati bas smisla i stila i ukusa i tako jos nekih stvari da to ne bi ispalo neukusno, slozices se? Pitaj mene kako se to radi, hahaha :oops: Salim se, naravno.

Nego.... tema je kako se otkaciti ovih smorova....
 
Ne fali nista. Ali neko ko ih fotografise mora imati bas smisla i stila i ukusa i tako jos nekih stvari da to ne bi ispalo neukusno, slozices se? Pitaj mene kako se to radi, hahaha :oops: Salim se, naravno.

Nego.... tema je kako se otkaciti ovih smorova....


ma gedzeti su seksi ;)

ja bih sigurno gvirnula da je neka drugarica meni htela da pokaze. Ajd da se manemo bezveznih obzira, niej bas da me zanima sta decko moje drugarice ima u gaccama ali ako je snimila i HOCE da pokaze...o svasta :D pa naravno, gledale ste valjda i luudje stvari ako ste drugarice.
 
ma gedzeti su seksi ;)

ja bih sigurno gvirnula da je neka drugarica meni htela da pokaze. Ajd da se manemo bezveznih obzira, niej bas da me zanima sta decko moje drugarice ima u gaccama ali ako je snimila i HOCE da pokaze...o svasta :D pa naravno, gledale ste valjda i luudje stvari ako ste drugarice.
Ne mozes da zamislis koliko me to NE ZANIMA!!! Mozda nije nesto u redu sa mnom ali POVRACA mi se od toga! Znas, gomila se to neko "nagovaranje" i vremenom se stvara i neka tenzijica da to pocne da ti se gadi. Speaking for myself...
A da me zanima.... pa mogla bih to i sama saznati, ne?
 
U jednom trenutku je bila toliko slobodna (ili vec kako to da nazovem!) da mi je htela pokazati njegovu ...... na fotografiji! Meni se povracalo i od nje i od njega a pogotovo od situacije

Думам ја думам, ал џаба, плавуша у души, па никако да сконтам шта је у ствари то та згражавајућа ЊЕГОВА.......која изазива повраћање??? :roll:
 
Думам ја думам, ал џаба, плавуша у души, па никако да сконтам шта је у ствари то та згражавајућа ЊЕГОВА.......која изазива повраћање??? :roll:
Hellen, tema je "Ona, ja i njen muz?" a vidim da se ti primas na genitaliju ovog o kom ja govorim ;-) Skreces s teme, sestro :???:
 
Hellen, tema je "Ona, ja i njen muz?" a vidim da se ti primas na genitaliju ovog o kom ja govorim ;-) Skreces s teme, sestro :???:

Примам се, сестро, како се не бих примала. Де, копирај нам ту ГЕНИТАЛИЈУ да видимо је л' баш за повраћање или није.:wink:
 
Примам се, сестро, како се не бих примала. Де, копирај нам ту ГЕНИТАЛИЈУ да видимо је л' баш за повраћање или није.:wink:
Ne znam kakva je. Navodno je ........:oops: ali mene BAS nije zanimala.
Ali ako si ti bas interesent rado cu ti dati kontakt ;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top