Quantcast

Ona,ja i njen muz?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

blizance

Ističe se
Poruka
2.372
AUUUUU,ljudi moji...nema me dva dana i gle sta uradiste od mog problema br.3 u zivotu!

Moram da vam priznam da imam srecu sto radim po smenama tako da ono dvoje sa pocetka teme/ako je se jos uvek secate...hmmmm.../ova dva dana nisam uopste videla.
Ako ima nekoga ko jos uvek nije shvatio sta pokusavam da kazem,zelim samo da podsetim da je ONA ta koja uglavnom potencira zezanje a ON taj koji sebi daje slobodu cak i da me pipka po vratu.Sve mi je gluplja cela situacija jer su generalno o.k. prema meni kad bih izuzela ovo nabacivanje.Cvrsto sam resila da vec sledece nedelje stavim tacku na tu vrstu sale i otvoreno kazem da mi to zaista smeta i da nije uredu da se to nastavi jer je preslo granice ukusnog zezanja.

blizance

Ističe se
Poruka
2.372
Пази овако, чисто хипотетички:

Она нема баш неко мишљење о њему као мушкарцу, па јој је потребна потврда њгове вредности и прија јој када је добија од друге жене. Наравно, све то није на свесном нивоу.:roll:

Он осећа да га она баш не цени као мушкарца, па му мило када може да се покаже пред њом... Опет, не ради то са било каквом свесном намером....:roll:
Covece....verujem da ima ljudi kojima je to sto pominjes duhovna hrana.

blizance

Ističe se
Poruka
2.372
Najbolje je da čoveku dadneš, ali da budeš tako loša u sexu da odmah krene da te izbegava :)

Nezavidna situacija, ali tako to biva sa tom vrstom šala.
Ukoliko dugo traju i često se ponavljaju, ljudi počnu da razvijaju očekivanja.
Jer, ostavimo sad nju na stranu, šta bi drugo taj mogao da pomisli sem da si zainteresovana.
Ne postavljaš nikakvu vidljivu branu ni ogradu. Prosto puštaš da to ide tako.
Da sam ja na njegovom mestu, sigurno bih pomislio da bi htela, ali ti je neprijatno zbog nje :)
Tako ti je to blizanchice.
Moras mu otvoreno reci da su te sale ok, ali da su ti prosto postale neprijatne, da su presle meru onoga sto je tebi prihvatljivo i da ga prijateljski moliš da to više ne radi. To naravno nećeš reći pred svima, nego negde gde ste malo izvojeni. Ton treba da bude prijateljski ali budi ozbiljna.
Sledeći put ako se ponovi, budeš grublja i to je to.
Ne znam, nekako mi deluješ kao da je to neka situacija kojoj nimalo nisi doprinela.
Naivno je verovati da ranije nisi mogla da pretpostavis gde bi to moglo da odvede.
Potpuno se slazem sa tobom.Veruj da je ONa ta koja sve potencira od prvog dana i zato sam uglavnom prihvatala salu na taj nacin jer sam mislila da je sasvim bezazlena bas zato sto njegova zena insistira na njoj ali sam se izgleda prevarila,zato mi nije uopste padalo napamet gde bi to moglo da odvede.

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.556
Evo ovako ide prica.Imam dobru koleginicu kojoj muz radi u nasoj firmi.On mi je takodje dobar kolega,vise zbog nje ali dobro.Uvek smo imali super odnos nas troje,zezali smo se,pomagali u nevolji/nemo ste bezobrazni...citaj kako je napisano..../oni su stvarno super.Gotivimo se od prvog dana.Ona je uvek forsirala neko zezanje izmedju nas,kao on me obozava i smatra za najbolju ribu u nasem koleg-drustvu.On se takodje izjasnjava kako sam ja super zenska/nije se falim/itd....Uvek smo se zezali kao mi cemo njoj iza ledja to i to i tako i tako ali cesto je ona to potencirala.Nego,zaista nemam zadnje namere sa tim covekom...cenim ga i postujem kao i nju s tim da nju bas volim kao koleginicu.Zadnjih dana on je zaista preterao sa zezanjem da mi je neprijatno imam osecaj da mi se nabacuje i to mi je bas glupo.Ona nista neprimecuje vec i dalje potencira zezanje a meni je sve vise neprijatno.Pokusavam da ga ignorisem,smanjila sam sale ali mi je glupo i da prestanem skroz da se salim.On kao da je ohrabren njenom podrskom...stvarno mi je neprijatno.Kako to da zaustavim?Poceo je cak i da me pipka kao ono iz zezanja,za vrat,pa oko struka sve u stilu super smo ortaci a ona crkava od smeha dok ja pucam od blama.
Sve mi je gluplje i gluplje a njihovo prisustvo u mojoj blizini je neizbezno jer radimo zajedno.Kako da se postavim?
Oni će tebe pohebati, a ti nećeš ni skontati... ili ćeš se bar praviti da ne kontaš..

Ne, ozb, jesi sigurna da nisu u tom tripu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.