Kako ste upoznali partnera i da li ste odmah znali da je on/ona taj?

Na jednom letovanju,...sedeo je na betonu ispred jedne prodavnice, k'o najveći klošar. 😁
Nije mi se isprava ni dopao,...delovao mi je kao uobraženi snob, dok ga nisam bolje upoznala.
P.S. Jela sam sladoled ispred te prodavnice. Posle sam ga srela u kafiću i jela sam od njega sladoled. :hehe:
Detalja više i ne mogu da se setim.

Sa momkom sam držala časove plesa na koje je dolazio njegov brat. On je smarao i dosađivao mi.
Posle mi je rekao da je još tada odlučio da će da me oženi...dok sam bila u vezi. Kaže da je video da tu nema perspektive među nama...
Valjda je utripovao da je princ na belom konju. Uvek je bio preterano siguran u sebe. Zna da bude naporan sa svojim stavovima.

Sa momkom sam držala časove plesa na koje je dolazio njegov brat. On je smarao i dosađivao mi.
Posle mi je rekao da je još tada odlučio da će da me oženi...dok sam bila u vezi. Kaže da je video da tu nema perspektive među nama...
Valjda je utripovao da je princ na belom konju. Uvek je bio preterano siguran u sebe. Zna da bude naporan sa svojim stavovima.

Čekaj, udala si se za brata svog bivšeg momka?

Radio je kao dostavljač pića u radnjama i kafićima, otvorila sam mu vrata radnje da unese gajbice pića i krenula prema stanu, čula sam ga da dobacuje
Ostavi broj telefona
Polubesno ni okrenula se nisam uzvratila sam
Ma, ostavi ti svoj.

I ostavio je.

Razmenili smo par poruka i čuli se telefonom
Taj prvi sastanak
I naše prvo viđenje
Osetila sam neku smirenost
Pomislila sam
To bi moglo da bude to

Прво ми га је показала другарица, знам да сам рекла да ме нервира.
Онда смо се нашли случајно у кафићу, није било места па су моје и његово друштво били у истом сепареу.
Много сам се смејала то вече.
Онда смо све чешће седели заједно, виђала сам га свако вече макар у пролазу, постали смо другари...и онда се једно вече није појавио, а ја сам ухватила себе да га тражим погледом и да ми недостаје. То је трајало годину дана...
Занимљиво је да су сви приметили да постоји нека искра између нас, сем нас двоје. У ствари, сем мене, то ми је касније признао :lol:

Eeee, kad sam ga stvarno upoznala, bez maske, tad sam se razvela. Ono prvo "upoznavanje" je bila predstava.
Ја не капирам како људи успевају да се фолирају тако дуго...или, ако им та особа значи толико да се због ње толико дуго фолирају, зашто само не наставе, не затоме то друго ја...

Back