Оља, Отисак живота мога...

no_problem:
А оља му дође као Домина. Онако обучена сва у црно. Само јој бич фали.

Kao Lady Domina... :lol: Ne, stvarno bih želeo da njena emisija potraje, da se Olja popravi. Koncepcija je skoro pa savršena, samo je realizacija pogrešna i suviše podložna improvizacijama.

Eh, sad zazvučah k'o neki experti, a čitav vek se trudim da ih izbegavam. :D
 
Arhangel NS:
Де мајке ти, иди и даље једи сарме по сахранама, немој ми изигравати лектора. Свакоме се догоди да погреши приликом чукања по тастатури, али ти ваљда једино то и пратиш по нету, зар не?

п.с. добра ти писменост, само те 'ебе ленгуиџ... :wink:
Izvini,ali slova s i z se ne nalaze dovoljno blizu na tastaturi da bi se moglo pogreshiti u kucanju...u pitanju je ochigledno bilo neznanje...a ne vidim zashto ti je problem da prihvatish ispravku.
 
Oximoron:
Izvini,ali slova s i z se ne nalaze dovoljno blizu na tastaturi da bi se moglo pogreshiti u kucanju...u pitanju je ochigledno bilo neznanje...a ne vidim zashto ti je problem da prihvatish ispravku.

Jooooj, bre! Nemoj me teraš da te "vijam" po netu kako bih ti doskočio za ovo... :lol: Pa, jeste greška, dešava se...OK, misliš da je reč o mojoj neobrazovanosti, ja smatram da je u pitanju greška zbog brzine kojom kucam jer sam istovremeno na više foruma.

Reagovao sam samo zbog toga da ne bi suviše posvećivao pažnju na gramatičke greške, jer je suština ipak bitnija, zar ne?

Ono za "language" je bilo pec-pec, jer kako gramatički savršen čovek ima pravo da se javlja ukoliko piše nepravilno. No hard feelings, cheers! :wink:
 
Arhangel NS:
Biljo, obično si rečitija...Vrućina te sputava da se raspišeš?
Ne mogu ni da razmisljam, kamoli da kuckam :cry:
Da probam, makar.......
Nekada je njena emisija bila dosta zanimljivija (uostalom, to zavisi cesto od samih gostiju, ali gosti su njen izbor,dakle i od nje).......
Onda, meni je mucno da je slusam, gledanje i djene-djene (nisam ja muskarac) a onda gosti zakupe ceo termin, za gledaoce ostane kriminalno malo vremena, a cesto bivaju i prekidani, ili naglo iskljucivani. Zatim, ne treba dozvoliti gledaocima da postavljaju pitanja, kad na njih i ne dobiju odgovore, mada se i u pitanjima cesto daju naslutiti :wink:
Odnosno, skoro da i sami odgovore, vazno je znati postaviti pitanje, dakle, kratko, jasno i koncizno i u sred srede:)
Jedino sto mi se jako svidja u toj emisiji su predlozi, ali ne u smislu da su uvek pravi, i da nisu malo vise navijacki nastrojeni, u pravcu u kojem razmislja i Olja, zapravo izetno inteligentan i s puno humora NAZIV predloga.
Ima toga na pretek, mene oduseve, i navescu jedan primer, posto mi mozak stao:(
Secam se kada je Natasha Micic odgovarala Radikalima (sasvim slucajno, verujte:) i nacin na koji je govorila, mimika, gestikulacije, ponasanje i sve ostalo.........a Olja je ispod predloga stavila naslov: Natasha na prkosima.........:)
Ima toga na pretek, i zaista su prava poslastica...................
 
Биљо, хвала ти што си поднела "жртву" по оваквој тропикани... Да, емисија има штофа, само је шнајдерај лош. Уколико Б92 има амбиција да заузме место које је припадало БК, што је евидентно, мораће да поради на дошколавању кадрова. Овако, постаће оно што би хтела да буде, само је срамота да призна - Оља, ал' Ковачевић!
 
Plava Bilja:
Ne mogu ni da razmisljam, kamoli da kuckam :cry:
Da probam, makar.......
Nekada je njena emisija bila dosta zanimljivija (uostalom, to zavisi cesto od samih gostiju, ali gosti su njen izbor,dakle i od nje).......
Onda, meni je mucno da je slusam, gledanje i djene-djene (nisam ja muskarac) a onda gosti zakupe ceo termin, za gledaoce ostane kriminalno malo vremena, a cesto bivaju i prekidani, ili naglo iskljucivani. Zatim, ne treba dozvoliti gledaocima da postavljaju pitanja, kad na njih i ne dobiju odgovore, mada se i u pitanjima cesto daju naslutiti :wink:
Odnosno, skoro da i sami odgovore, vazno je znati postaviti pitanje, dakle, kratko, jasno i koncizno i u sred srede:)
Jedino sto mi se jako svidja u toj emisiji su predlozi, ali ne u smislu da su uvek pravi, i da nisu malo vise navijacki nastrojeni, u pravcu u kojem razmislja i Olja, zapravo izetno inteligentan i s puno humora NAZIV predloga.
Ima toga na pretek, mene oduseve, i navescu jedan primer, posto mi mozak stao:(
Secam se kada je Natasha Micic odgovarala Radikalima (sasvim slucajno, verujte:) i nacin na koji je govorila, mimika, gestikulacije, ponasanje i sve ostalo.........a Olja je ispod predloga stavila naslov: Natasha na prkosima.........:)
Ima toga na pretek, i zaista su prava poslastica...................
Sram te bilo,aludiras tu da izvine narod jebacinu a jeli Jominije jel me ova plava casava jos dedu ignorise,jel vidi sta joj pisem?
A,ne voli deda Beckovicku,mnogo ruzna i izopacena,podla,pa ta se ne bi u moje selo udala za najgoreg,najruznijeg,nikakvog domacina,pijanduru,ma nece je ni takav a baba je simpatise,sta ja znam,zenska posla,vidi tracari se na politicki nivo...
 
~Petar~:
dobra je olja,preterujete oko nekulture i frustriranosti....

Pa, da li je po tebi u redu da se obraća gostima kao u privatnom životu, ono, drugari i to? Da li je OK da onako preseca one paćenike što joj se javljaju u program? Moje su zamerke dobronamerne, verovao neko u to ili ne zabole me, ja je nikada neću porediti sa ostalim kreveljušama (zna se na koga mislim, izuzimam Olju sa RTS-a), ali ona i B92 plediraju na "numero uno" politički talk show u Srbiji (šatro Hardtalk), tako da im odgovornost mora biti i veća od onih vašarskih, sličnih emisija.

p.s. Izvini, ali svanulo je predivno juro i odoh da uživam.
 

Back
Top