ODAKLE NA FORUMU...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I care because this is a free country,and yes,she has rights to say what she thinks and I also have rights to tell her to go f*ck herself in her boring world filled with filosophy and psychology...
And I should ignore her...thats what I`m doing starting now !
 
Vragolasta Amfibija:
Evo i ja cu samo da kazem i da odem : o,slicno je chatu..u pravu si...ali(posto vidim da sam i ja prozvana)...niko te ne tera da postujes na Svastari na kojoj su i tako ljudi koji nemaju sta mnogo ozbiljno i pametno da kazu.Ako hoces da pametujes ima podforuma na kojima to mozes.A vidim da to i radis.I tamo ti niko ne ode i na kaze ti da si dosadna sa tvojim naklapanjima.Procitam ja sve to...ali ne zelim da postujem pa tako i cutim.
Ja mislim da svrha Svastare nije da razmatramo filozofske aspekte utiska dana i da pravis psihoanalizu
osobe koju vidis izad...
Ima preterivanja u :Odgovrite sa porukom i to i meni smeta ali kao sto vidis ja to retko i radim.
Odgovaram bez poruke.

Hehe...evo i ja cu reci jos ovo...jest da nije meni upuceno... :)
Nije rijec o svastari,nego inace o pojavi koja je ucestala na cijelom forumu...Kad bi svi bili ozbiljni i pametni,gdje bi nam bio kraj... a bilo bi i dosadno i zato mi ne moras objasnjavati pojam svastare i ljudi na njoj... :P Ja sam samo protiv beskonacnog chata,van zadate teme...sto je ,cini mi se i protiv pravila (reko Djenka :) ),a nisam protiv svastare,naprotiv... :wink:
 
ma ja sam je prozvala, limunado....

stvarno se ne secam da je neko dosao na svastaru i gusio ljude o Niceu...to bi bilo i dosadno i glupo....zato i postoje podforumi da se ljudi organizuju i pricaju o cemu zele....na temu!
za sve ostalo postoji pp, mail, pricaonica i telefon....
osim toga, nevaspitano je upropascavati tudje teme samo jer je nekom dosadno pa nema s kim da prica...
meni nije jasan poriv da se pise po svaku cenu...
 
Pa cekaj...na ovakvu temu sta traba da kazem sta mislim
i toliko?

A ako hocu jos nesto da kazem onda moram da promenim misljenje da ne bilo odgovaranje na neciji post?
 
Vragolasta Amfibija:
Ovde je svakom data sansa da napise nesto pametno.Iskoristite je....

ne kapiras...radi se o tome da je ovo javno mesto i da nikog ne interesuju privatni razgovori...
dalje...Svastara...sto zabava i glupost mora da ide jedno s drugim? ili obrazovanje i dosada (forum Filozofija npr.)?
 
ja mislim da ja kapiram...ovo nisiu privatni razgovori tipa..hej sta si uradio sa onim pokvarenim kolima sto smo juce fonom pricali pa si mi reko...ovo su razgovori koje si ticu iskljucivo ovog mesta..ovoje mesto komunikacije i ne ocekuje se valjda da ljudi ovde zive svak svoj forumski zivot...mislim da za to postoje notepad pa nek pise na svom kompu svoje utiske ako ne zeli da iko komentarise na njih.
I da...obrazovanje nije samo filozofija.Ja ako hocu da se osetim u svojoj bransi,ja odem na druge forume gde si pise o mom poslu i mom obrazovanju.I tamo nema tema Sta biste me pitali i sl.
 
limunada:
loop:
limunada:
loop:
koga ne interesuje ne mora da chita :idea:

heh...ima samo jedan mali problem...nikog ne interesuje... :lol: Osim ucesnika,naravno... :wink:

zasto želish da chatujesh sa mnom :?
zar ne provaljush da sam te vec jednom iskulirao :twisted:

Ovo nije chat...ovo je razgovor o temi...
Razlika postoji,ali ti je jos nisi uvidio... :wink:

dobro ako hoces da chatujesh onda u redu...zasto tebe onda ovo interesuje... :?:
 
hehe...loop-e bistar si ti decko,ali ja ne padam na te fazone... :wink: Sad kao hoces da mi dokazes da je chat neizbjezan ,ali to zasto mene ovo ili ono zanima,ne spada u temu,a tako bismo mogli beskonacno postavljati pitanja...zato ako hoces da znas ,pitaj me na pp... :P
 
divlja u srcu:
...ovoliko ispraznih likova? :shock:
Jel' ovo neka okupacija u toku?
E, nisam mogla, a da ne prokomentarisem, gde god sta procitam, samo chat i nebuloze... :(

UPOMOOOOOOOOC!!!!!!!! :?

E, stvarno su smorili likovi i likovice sa duplim nickovima, ali baš su smorili :roll: Nisam znao gde to da napišem, nisam baš toliko pop_izdeo da bih ovo postovao na 'Ventil' temi, ali nekim ljudima je stvarno dosadno.
Trebalo bi prijavljivanje na forum obavljati ručno, uz obavezno lično prisustvo i ličnu kartu :D Za maloletne uz dozvolu roditelja ili staratelja :idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top