Odakle bre piramide u Bosni???

Sto se tice svega sto je se dosad napisalo i sto ce se napisati o toj temi ... tesko je bilo sta pametno reci! Zamislite sta bi bilo kad bi bilo,a sad zamislite sta bi bilo kad nista nebi bilo,kao sto se kaze da nista nije!
Da nije nista,da je neki stari grad,da su Piramide i sta znam sta sve;ja bih bio zadovoljniji kad bi se islo do kraja sa tim iskopinama i kad bi imalo pomoc svih nas! Nije to samo ni Muslimansko ni Srbsko ni neznam cije vec je to svih nas sa ovih podneblja/balkana,sta god daje to je "nase" ne znam dali je istina ili ne i u to ne ulazim ali u svakom pogledu treba pomoci da se to rasvetli,jer ako je ISTINA uveliko nam menja ISTORIJU... RAZMISLITE
 
pirke01sd5.jpg

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: Pazi u podnaslovu knjige: "da su u BiH živjela inteligentna bića".
Samim tim može se zaključiti da u Bosni više ne žive inteligentna bića. Što se onda ljute kad ih u vicevima prikazuju kao glupe?
 
http://www.piramidasunca.ba/ba/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Hoce li neko ko poznaje istoriju ljubazno da mi objasni odakle jebene piramide u Bosni kad se zna da tamo do Rimljana nije postojala razvijena civilizacija koja bi mogla da izgradi ovako nesto? Ljudi, mrtav sam ozbiljan...


Prolazila je moja prijateljica pre par meseci tim delom Bosne pa je navratila do tih piramida. Koliko se secam, dve je obishla, od kojih je jedna smejurija, a druga mozhda ima neshto misteriozno u sebi, ali i to je upitno...
 
Atlantida je ostrvo,blizu krita, koje potonulo u zemljotresu sve ostalo je legenda....

Атлантида је било острво у Атланском океану,по томе је и океан добио име Атлантис или Атлански океан.1989 године су нађени неки остаци али то је мало да би се било шта доказало,осим писаног записа Платона који говори о острву где је живела напредна цивилизација која је нестала у великој светлости(експлозији) ,а све остало су само легенде и митови.
Католичка црква је једини и највећи кривац за уништавање многих материјалних доказа везаних за историјске догађаје пре Христа(инквизиција) јер су желели да наметну свету идеју о земљи као плочи коју носе два кита или две корњаче,као и идеју да је земља центар васионе.Када су у питању уништени докази један је највећи а то је Александријска бибилиотека као и многи записи који су нађени у Акри (Турска) ,и још много тога тако да се садашња наука углавном базира на неким другим методама проучавања тих догађаја пре Христа.
 
мислио сам на то да је Клеопатра волела мачке и да је мачка била света животиња у Египту,па ако већ праве пирамиде нека поштују традицију,а не голф 1.2
 

Back
Top