Mali poručio Aleksiću: "Zašto lažete, odakle vam sve te ideje?"

Poruka
63.831
1713095277574.png

Ministar finansija Siniša Mali komentarisao neistine koje je jedan od lidera opozicije Miroslav Aleksić izneo o predsedniku Srbije.

On je na konferenciji za novinare, nakon predstavljanja nove nagradne igre "Uzmi račun i pobedi", rekao da želi da građani Srbije znaju da je reč o "još jednoj ogavnoj i užasnoj laži".

On je podsetio da je Aleksić sinoć na društvenoj mreži Iks objavio da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić snimljen sa Aleksandrom Boškovićem, pripadnikom kriminalnog miljea, u centrali SNS-a.

To je laž, naveo je Mali, radi se pripadniku Kobri Ninoslavu Dimitrijeviću koji nikada nije bio u kriminalnom miljeu.

https://www.b92.net/info/politika/1...icu-zasto-lazete-odakle-vam-sve-te-ideje/vest

Na forumu treba prenositi zvanične stavove iz vlasti jer imaju težinu. Ni ja ne vidim zašto bi iko verovao nekome ko nije vlast pa svakog dana laprda nove gluposti. Vreme je da se ovde postavljaju samo validne izjave.

Pogledajte prilog 1530855

Ministar finansija Siniša Mali komentarisao neistine koje je jedan od lidera opozicije Miroslav Aleksić izneo o predsedniku Srbije.

On je na konferenciji za novinare, nakon predstavljanja nove nagradne igre "Uzmi račun i pobedi", rekao da želi da građani Srbije znaju da je reč o "još jednoj ogavnoj i užasnoj laži".

On je podsetio da je Aleksić sinoć na društvenoj mreži Iks objavio da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić snimljen sa Aleksandrom Boškovićem, pripadnikom kriminalnog miljea, u centrali SNS-a.

To je laž, naveo je Mali, radi se pripadniku Kobri Ninoslavu Dimitrijeviću koji nikada nije bio u kriminalnom miljeu.

https://www.b92.net/info/politika/1...icu-zasto-lazete-odakle-vam-sve-te-ideje/vest

Na forumu treba prenositi zvanične stavove iz vlasti jer imaju težinu. Ni ja ne vidim zašto bi iko verovao nekome ko nije vlast pa svakog dana laprda nove gluposti. Vreme je da se ovde postavljaju samo validne izjave.
Ако си ти у власти, онда да ти верујемо?

Jes vala, ne mozes da budes u vlasti ovakvoj i da govoris istinu...
Narocito ako su nagradne igre u pitanju...pa sine ima toliko njih koji su ti poznanici u odnosu na nekog baju koji cilja bataju...

Onaj poslao 1,5 miliona racuna, a nije dobio nista....ti poslao 3....500 000 ratio razlikie...
Umro razocaran, dolazi kod svetog petra, Sveti Petre, ja sam poslao 1,5 miliona racuna i ne dobih nista od nagrada, kako to?
Sta se meni obracas, to je ogranizovao Mali , nema veze sa srecom i slucajnostima...odgovara sv Petar...sto nisi zapalio svecu da te navedem na neku izgubljenu hiljadarku , toga ima cesto...

I jeste veca sansa da nadjes u taksiju torbu sa 50 000e , nego da dobijes glavnu nagradu...
Zakljucak vozite se taksijem...

Poslednja izmena:
Jes vala, ne mozes da budes u vlasti ovakvoj i da govoris istinu...
Narocito ako su nagradne igre u pitanju...pa sine ima toliko njih koji su ti poznanici u odnosu na nekog baju koji cilja bataju...

Onaj poslao 1,5 miliona racuna, a nije dobio nista....ti poslao 3....500 000 ratio razlikie...
Umro razocaran, dolazi kod svetog petra, Sveti Petre, ja sam poslao 1,5 miliona racuna i ne dobih nista od nagrada, kako to?
Sta se meni obracas, to je ogranizovao Mali , nema veze sa srecom i slucajnostima...odgovara sv Petar...sto nisi zapalio svecu da te navedem na neku izgubljenu hiljadarku , toga ima cesto...

I jeste veca sansa da nadjes u taksiju torbu sa 50 000e , nego da dobijes glavnu nagradu...
Zakljucak vozite se taksijem...
232.000 njih uredno skenira račune.
Kako da dobiješ ako ne igraš?

Tebi isto kad nešto kaže državni ministar i tamo neki dokoni besposličar?
Није Алексић беспосличар.
Он има породично Имање,више хектара око Трстеника одакле потиче..
где узгаја Воће,Поврће и сл.
Он има од чега да живи.
Зато њега ови са Власти не могу поткупе па им криво.:mrgreen:

Није Алексић беспосличар.
Он има породично Имање,више хектара око Трстеника одакле потиче..
где узгаја Воће,Поврће и сл.
Он има од чега да живи.
Зато њега ови са Власти не могу поткупе па им криво.:mrgreen:
U Trstenik sve puca od poštenja

Pazi kako se svi pravite da niste instalirali "pošalji račun" aplikaciju... QR kod od beskontaktnog računa se važi kao 2
рЕЦИ МИ....
ово је већ 3,4 година по реду..тог Извлачења.
Јел има пренос уживо као што је био раније за време Слобе око тих наградних Игара?

Nisam ja organizator
Питам те брате јер смо ономад,сећаш се ваљда...
сви гледали на РТС оне оне огромне,стаклено -пластичне провидне КОНТЕЈНЕРЧИНЕ буквално,
где су оне оне сисате,лепе,дугокосе замакали руке до рамена..
И НА ЛИЦУ МЕСТА ОТВАРАЛИ КОВЕРТЕ И ЧИТАЛИ ИМЕ ДОБИТНИКА..
Сећаш се?
Да ли је то сад и сад Пракса?
Да то буде..нешто НЕнамештено?

сви гледали на РТС оне оне огромне,стаклено -пластичне провидне КОНТЕЈНЕРЧИНЕ буквално,
Сећаш се?
1713106644396.png

Сећаш се?
A nema toga više
To su mračne 90-te

Sad AI tehnologija rešava...
Preko aplikacije...

Back