Новак помедеио Федерера- Забранити Србима због нацизма да играју тенис!

inagadadavida:
pu, bre........znao sam ja............nije prava SrBkinja, cim onako dobro govori engleski :evil:
Americka placenica....... :evil:

Tвој чеда наркоман. Кад му прикажу слике покланих Срба на косову, њему су криви Срби. Шиптари да кољу Српску децу, то не би он признао никада. А ви фол демократи одмах у загрљај свима који су против Србије.
 
Viorija:
Tвој чеда наркоман. Кад му прикажу слике покланих Срба на косову, њему су криви Срби. Шиптари да кољу Српску децу, то не би он признао никада. А ви фол демократи одмах у загрљај свима који су против Србије.

Yebote, ispod koje si sad ti kamena ispuzala?????? :shock:
 
inagadadavida:
Stvarno ste yebeni bolesnici........umesto da se pise , kako je decko razvalio prvog igraca sveta, mentoli analiziraju sta mu je keva , a sta baba.............

Evo, i Ana Ivanovic je pobedila u LA...........bravo mala.......

Sta mislite, da li je ona cistokrvna srBkinja, ili i ona ima nekog hrvata ili siptara u familiji.......nesto mi sumnjive obrve ima........

A o cemu ti pises. Jesi li ti mentol?
 
filatelista:
da li ćeš mi verovati, negde sam čitao, ne mogu se setiti gde, da su je kritikovali jer mnogo koristi engleski, pa čak i kad greši, psuje na engleskom
seljančura :D :D :D :D

Игра добро тенис, али је плитка у мозак. Кад је била на неком концерту у енглеској, одушевљено је рекла како је бекам седео само пар столица далеко од ње. Како је то било тако диииивно. И рекла је да сретне кифера сутерленда којег обожава, али није доспела до њега. Може да је учи пијанчењу, пошто кифер има озбиљних проблема са алкохолизмом. И да га похвали како је лепо убијао Србе у једној епизоди серије 24 часа.
 
Viorija:
Игра добро тенис, али је плитка у мозак. Кад је била на неком концерту у енглеској, одушевљено је рекла како је бекам седео само пар столица далеко од ње. Како је то било тако диииивно. И рекла је да сретне кифера сутерленда којег обожава, али није доспела до њега. Може да је учи пијанчењу, пошто кифер има озбиљних проблема са алкохолизмом. И да га похвали како је лепо убијао Србе у једној епизоди серије 24 часа.
jesi li ti normalna???
jel ti misliš da se ona opterećuje šta je Kifer glumio???
koliko je u toj epizodi Srba pobijeno
A šta je sa Bekamom, koji je njegov greh????
ti si moj idol na ovom forumu....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Viorija:
Игра добро тенис, али је плитка у мозак. Кад је била на неком концерту у енглеској, одушевљено је рекла како је бекам седео само пар столица далеко од ње. Како је то било тако диииивно. И рекла је да сретне кифера сутерленда којег обожава, али није доспела до њега. Може да је учи пијанчењу, пошто кифер има озбиљних проблема са алкохолизмом. И да га похвали како је лепо убијао Србе у једној епизоди серије 24 часа.

O kako si ti , jadna , zavidna.........Mora da si mnogo ruzna i nesrecna.......a sta bi dala da si Ana Ivanovic....... :cry:

Life is a bitch :(
 
Viorija:
Игра добро тенис, али је плитка у мозак. Кад је била на неком концерту у енглеској, одушевљено је рекла како је бекам седео само пар столица далеко од ње. Како је то било тако диииивно. И рекла је да сретне кифера сутерленда којег обожава, али није доспела до њега. Може да је учи пијанчењу, пошто кифер има озбиљних проблема са алкохолизмом. И да га похвали како је лепо убијао Србе у једној епизоди серије 24 часа.



Je li tebi ikada neko pokusao da objasni da se cike na filmu ne ubijaju za pravo??
To je samo kobajagi........ :shock:
 
inagadadavida:
O kako si ti , jadna , zavidna.........Mora da si mnogo ruzna i nesrecna.......a sta bi dala da si Ana Ivanovic....... :cry:

Life is a bitch :(

Који си ти лик :lol: . Само што ми је ник на форуму Виорија не мора да значи да сам женско. Ана је симпатичног изгледа, није уопште нешто посебно. Шта јој вреди и симпатичан изглед, кад је плитка у мозак као ти.
 
filatelista:
jesi li ti normalna???
jel ti misliš da se ona opterećuje šta je Kifer glumio???
koliko je u toj epizodi Srba pobijeno
A šta je sa Bekamom, koji je njegov greh????
ti si moj idol na ovom forumu....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ма она се не оптерећује ничим паметним. Њу занима само провод. У једном интервју је рекла да је разумела што је запад бомбардовао Србију. Прави фол демократа.
 
inagadadavida:
[/B][/SIZE]

Je li tebi ikada neko pokusao da objasni da se cike na filmu ne ubijaju za pravo??
To je samo kobajagi........ :shock:

Написао сам свакако у контексту да је учесник у антисрпској пропаганди. То твој мозак не може да схвати.
 
Viorija:
Ма она се не оптерећује ничим паметним. Њу занима само провод. У једном интервју је рекла да је разумела што је запад бомбардовао Србију. Прави фол демократа.
ma njen je posao da prebacuje lopticu preko mereže i pobeđuje kao što je to uradila večeras, ne da priča o ratovima, poklanima i da se parča u politiku.
Ako i ima nekih nespretnih izjava, to joj i nije za zameriti.
 
filatelista:
Evo je i Sorab1
sad kreće foto galerija :roll:

:D :D :D :-D :-D :D :D

Ovo je bas dobro.

----

No, salu na stranu, umesto da se radujete sto je jedan nas sportista ostvario vanserijski uspeh i uopste da se radujete tome sto imamo takvog sportistu, vi ovde buncate o tome koje je nacionalnosti, i sta mu je majka a sta mu je otac.

Pa zar vam nije dovoljno to sto igra za Srbiju i sto cesto podize tri prsta da zakljucite o cemu se radi? Mislim, vi kao da se stidite od svega pozitivnog sto ova Srbija ima, pa i na indirektne nacine pokusavate da zagadite takve ljude.

Mlacenje prazne slame o tome ko su Novakovi roditelji na indirektan nacin znaci izvrgavanje ruglu sinocnjem rezultatu koji je tako veliki da mi jos nismo u potpunosti svesni sta ta pobeda znaci.
 
filatelista:
ma njen je posao da prebacuje lopticu preko mereže i pobeđuje kao što je to uradila večeras, ne da priča o ratovima, poklanima i da se parča u politiku.
Ako i ima nekih nespretnih izjava, to joj i nije za zameriti.

хрватски спортисти стално изјављују како су они за јаку хрватску, притом обавезно сву кривицу свале на Србе. Како су они недужни и.т.д. Неопростива је анина изјава да има разумевање што је запад бомбардовао Србију. Плитка је у мозак. Јелена се показала у лепом светлу, то дефинитивно није Ана. Не би ме чудило да као њен узор, оде код покатоличених и заигра за њих. Већ је на једном турниру пре пар година махала шаховницом са једном хрватском пријатељицом.

Погледај ко су највеће усташе, покатоличени иванишевић, дражен, ма има их пун крац код хрвата. Цела репка фудбалска покатоличених је стала уз њихове генерале који су пали и клали по Крајини.
 
Viorija:
хрватски спортисти стално изјављују како су они за јаку хрватску, притом обавезно сву кривицу свале на Србе. Како су они недужни и.т.д. Неопростива је анина изјава да има разумевање што је запад бомбардовао Србију. Плитка је у мозак. Јелена се показала у лепом светлу, то дефинитивно није Ана. Не би ме чудило да као њен узор, оде код покатоличених и заигра за њих. Већ је на једном турниру пре пар година махала шаховницом са једном хрватском пријатељицом.
ako je to rekla onda je ne treba smatrati srpkinjom!
 
Viorija:
хрватски спортисти стално изјављују како су они за јаку хрватску, притом обавезно сву кривицу свале на Србе. Како су они недужни и.т.д. Неопростива је анина изјава да има разумевање што је запад бомбардовао Србију. Плитка је у мозак. Јелена се показала у лепом светлу, то дефинитивно није Ана. Не би ме чудило да као њен узор, оде код покатоличених и заигра за њих. Већ је на једном турниру пре пар година махала шаховницом са једном хрватском пријатељицом.
nećemo se valjda porediti sa Hrvatima??? :twisted:
znači, ona je trebala večeras brslati o ratu, o mrtvima, o krivcima...
e vidiš, nije, njeno je da se zahvali navijačima, publici, sponzorima i da osvoji još neki turnir da se uz njeno ime veže ime ove zemlje i da se što češće spominje u dobrom kontekstu, to je od nje sasvim dovoljno.
A sportisitima nije mestoi u spoljnoj ni unutrašnjoj, nacionalnoj ni svetskoj politici.
 
Za ovu bolestiju sto je izmislila da je Ana podrzala bombardovanje...

Anino Misljenje o bombardovanju:

"- Bombe su padale svuda oko nas, prozori su pucali, a jedna bomba je čak pala na dva kilometra od naše rezidencije. Moje roditelje Dragana i Miša uopšte nije zanimala politika iako su znali šta se dešava kod nas - istakla je Ivanovićeva, koja je dodala da je zbog blokade naše zemlje i nemogućnosti da leti avionom iz Beograda bila prinuđena da putuje čak šest do sedam sati do Mađarske."

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-10-08-2007/zelim-da-osvojim-los-andjeles

A sad bi makar mogao da se izvinis ili ces ostati nepopravljiva bolestija.
 
Viorija ne izmisljaj ovako je bilo:

Peta teniserka sveta Ana Ivanović izrazila je nezadovoljstvo zbog problema koje ima kad god treba da uđe u neku stranu zemlju, i to samo zato što je Srpkinja. U intervjuu za britanski Dejli rekord, srpska pin-ap (lutkica) devojka, kako je tamo predstavljaju, pokušala je da objasni da generalizovanje Srba kao loših ljudi nikako ne pije vodu.

- Od malih nogu sam morala da naučim da ljudi nemaju dobro mišljenje o Srbima. Izgleda kao da svi misle da smo mi svi loši ljudi. Gde god da odem, prvo što osetim je da baš i nisam dobrodošla. To su teške stvari za naš narod. Na svakom aerodromu kontrole traju duže nego kod ostalih putnika. Nije nimalo prijatno svaki put objašnjavati zašto dolazim i šta ću da radim u zemlji u koju stižem - rekla je Ivanovićeva i posebno naglasila probleme pre samog putovanja.

- Vize su priča za sebe. Problemi koji se tu javljaju su potpuno nepotrebni i ponižavajući. Sve to je posebno čudno, jer kada izađem na teren odmah osetim potpunu podršku publike. Tako je i ovde u Vimbldonu. Kada dođe do toga, onda se osećam srećno. Ovde je taj osećaj i jači jer se radi o specijalnom turniru za sve tenisere i zaista se nadam da ću vašoj publici imati šta da pružim kako bi i dalje navijali za mene - ocenila je Ivanovićeva.

Nezaobilazna priča kad god neki srpski teniser daje intervju stranim medijima jesu ratovi na prostorima bivše Jugoslavije i bombardovanje iz 1999. godine. Tako se i novinar Dejli rekord zapitao kako je Ani "uspelo da nepovređena izađe iz bombardovanja koje je bilo usmereno protiv tiranije Slobodana Miloševića".
- Moja porodica je tokom bombardovanja pokušavala i uspevala da ostane pozitivna i nikada se nismo krili po podrumima.


nemoj da izmisljas!
 

Back
Top