Николић VS. Поп Лазић - трећи чин

И Крстић :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

И он наравно :lol: Не верујем да су били педери али верујем да је све што је гадно испало он лично замесио у сарадњи са умно поремећеним Шапером. Од те двојице се треба чувати...
 
И он наравно :lol: Не верујем да су били педери али верујем да је све што је гадно испало он лично замесио у сарадњи са умно поремећеним Шапером. Од те двојице се треба чувати...

Па сад ...

 
Како је успео све да их углави у распоред? :lol:
Дотични БТ ми је био разредни и одговорно тврдим да је имао аферу и у школи. Свака њему част :rotf:

Ма нееее ... Само Крстића ... Па није он ... толики капацитет :)
 
Ма нееее ... Само Крстића ... Па није он ... толики капацитет :)

Била је и једна женска. Некада професор у гимназији, данас власница две-три приватне фирме и девизна милионерка. Кажу зарадио јој муж а ја нешто не верујем :confused: :rumenko: :lol: А била је риба и по, ако ћемо искрено.

А није ни Крстић за бацање :rotf:
 
Била је и једна женска. Некада професор у гимназији, данас власница две-три приватне фирме и девизна милионерка. Кажу зарадио јој муж а ја нешто не верујем :confused: :rumenko: :lol: А била је риба и по, ако ћемо искрено.

А није ни Крстић за бацање :rotf:

Хм ... Чек ... Да ли ... ух .. боље не :hahaha::hahaha:
 
Kad se vec prica o Tomi i svalerisanju hajde da pomenemo i nju :

24622.jpg
 
Хм ... Чек ... Да ли ... ух .. боље не :hahaha::hahaha:

Не знам зашто али јавља ми се да знаш о чему причам. Прогонила га је годинама па је тата спаковао првим авионом за иностранство и нашао јој мужа да не пукне брука.
 
Kad se vec prica o Tomi i svalerisanju hajde da pomenemo i nju :

24622.jpg

Није лепо зај-ебавати се на рачун хендикепираних људи, било да је хендикеп физички или као у овом случају - ментални. Наташа није крива што је таква каква је а да се Гробар окористио - јесте. :dash:
 
Не знам зашто али јавља ми се да знаш о чему причам. Прогонила га је годинама па је тата спаковао првим авионом за иностранство и нашао јој мужа да не пукне брука.

Наравно да знам .... :hahaha::hahaha:
 
Није лепо зај-ебавати се на рачун хендикепираних људи, било да је хендикеп физички или као у овом случају - ментални. Наташа није крива што је таква каква је а да се Гробар окористио - јесте. :dash:

Мени је ње јако жао само не знам због чега тачно. :neutral: :sad2:
 

Back
Top