Trump: Zaustavit ću Bidenov marš u Treći svjetski rat

Da li se svijet kreće ka Trećem svjetskom ratu?

• Da.

glasova: 5 38,5%
  • Ne.

glasova: 5 38,5%
  • Svijet je već u Trećem svjetskom ratu.

glasova: 3 23,1%

• Ukupno glasova
    13
Nema potrebe, sve će biti proksi. Drugi hladni rat neće zaustaviti. Možda će ga samo privremeno učiniti blažim.

Putin ne vidi pretnju koja bi opravdala korišćenje nuklearnog oružja​

Betadanas 22:02
Putin ne vidi pretnju koja bi opravdala korišćenje nuklearnog oružja 1

Foto: EPA-EFE/GAVRIIL GRIGOROV

Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je danas u Sankt Peterburgu da trenutno ne vidi takvu pretnju po ruski suverenitet koja bi opravdavala upotrebu nuklearnog oružja, ali je ponovo upozorio da bi Moskva mogla početi da naoružava zemlje i organizacije kako bi one mogle da gađaju zapadne mete.

Nema potrebe, sve će biti proksi. Drugi hladni rat neće zaustaviti. Možda će ga samo privremeno učiniti blažim.
znas ti onu: duh caruje, snaga klade valja?
rusi nisu znali, a ni danas ne znaju da medijski napadnu zapad, jer sve je to vajkanje, kao - za sada nema potrebe, ali ameri su prvi poceli sa hirosimom/nagasakijem...ili - pa, citajte nasu nukl. doktrinu,. tamo sve pise

inace na zapadu sve vise citam, ne znam da li su se tako grupisali tekstpovi, o americkim nosacima, koji se isplate, koje moramo da sacuvamo, a koji ne, koji su...za scrapyard
a to sa proksijima, pa hamas je bio u kremlju, huti, a citam i sa talibanima nesto pregovaraju...
ameri opale sa pravim bombama na nacrtane mete da pokazu debeljuci kimu zube, a rusi kazu da je njihovo takticko 4 puta jace od debele berte i malog decka koji su baceni na japan... pa nasi mediji cak ni to nisu preveli, i objasnili kako treba, ... diletantizam na sve strane, aj. medija, al sto rusi nemaju ofanzivnu retoriku, to moze da kosta skuplje od hladnog rata. koji ti predvidjas - ne mogu oni d akazu da zadrzavaju pravo da odgovore, nego moraju da kazu da kazu kako kada i gde jer samo tako se uteruje STRA', i realizuje doktrina odvracanja

sta bi od testa ruskog. corak? mi opalismo minutmena iz kalifornije, ne znam gde bese pade?

i ovaj ceremonijalni dolazak na karibe, a nuklearno ostavli kuci - mislim,. smejemo im se mi ameri, jel ce znati put kuci, da se vrate? jedina pretnja su nam podmornice ruske, ali oni ni sa njime ne poentiraju medijski

Poslednja izmena:

Back