Независност Републике Српске

Шта ће бити последица усвајања резолуције о Сребреници ?

  • Независност Републике Српске

    glasova: 15 31,3%
  • Укидање РС

    glasova: 6 12,5%
  • Биће све као до сада

    glasova: 27 56,3%

  • Ukupno glasova
    48
Meni nije jasno zaista.
Kako je moguće da ovi ljudi ne razumeju nikad ni prilike ni odnos moći u svetu, ni poruke koje dobijaju od najmoćnijih zemalja. Zašto uvek idu nasuprot i uvek ali uvek im se obije u glavu nerazumevanje prilika. Jednostavno, neki samoubilački gen.
Volela bih da nije tako, ali vreme će ponovo to isto pokazati.
 
jbg paula..sad ja moram biti malo djubre pa te pitati zasto zene kazu ne kad im je sudjeno da spuste gace..
Pa pitaj šta hoćeš, ali to nema veze sa temom niti imam nameru o tome da pišem.
Jednostavno, primećujem da poslednjih 30 god često se ponašamo kao samoubice, kamikaze
Nije da mračim, već je nepametno
 
pa ja ti samo dajem primjer koji i te kako ima veze sa tvojom konstatacijom al iz drugog ugla...zar je samoubistvo braniti se, cuvati identitet nacionalni, istoriju..
Braniti se je jedno, a drugo preduzimati poteze koji mogu odvesti u lošije stanje. A sve govori da je tako. Čuju se i direktne pretnje. Treba znati čekati i ponašati se mudro. I pratiti znake vremena
 
Ja ne znam za svoje zemljake, ja govorim za sebe, svoj život, zarađujem-časno i pošteno, jednako kao da sam u Njemačkoj. Radim, mnogo radim ali i zaradim.
Što se ne bijete za Kosovo?
Nije li to starija i dublja rana?
Prpa?
Kosovo treba da je vaše.
aljek musliu obecao siftarima kosovo, on nas laze, ali cim njega smenimo, onda
e, ali pustimo kosovo da ode, a jesmo, onda morate i vi srpsku, pa nije valjda da vi volite srbe vise nego aljek siftare?
odose ljudi svojim putem, nece vas, shvati, RAZVOD, RAZDRUZIVANJE
 
Država vam je 90-tih otišla u klinac. Rusi i Amerikanci su vam preuzeli sve medije. Zato imate sa jedne strane rusofile, iracionalne mrzitelje Zapada, šatro nacionaliste, a sa druge strane drugosrbijance, iracionalne mrzitelje svog naroda. Malo je racionalnih ljudi, a još manje racionalnih političara koji shvaćaju istorijski momenat, date mogućnosti u određenom momentu, a kada se i pojave (Obrenović, Đinđić) Srbi ih sami ubiju.
Sami ili uz nečiju pomoć. Ali da nedostaje plan i mudrost to je definitivno
 
aj ti meni objasni npr 41' kako bi ti odradila mudro...pa kako bi 91' odradila mudro..
Pa nisam ja istoričar, niti sebe predlažem u vođstvo. Ali kad imaš jednu zemlju koja posle 2 pobede u sv ratovima dođe do ove situacije, a tu bi se imalo šta pisati samo 91 do sada, onda je jasno da nešto debelo ne valja
Vaditi se na to da nas neko ne voli je klinački. Jer niko nikog ne voli niti voli, svi gledaju da proguraju interese
 
A Kosovo može, jel? Šta kažeš za Kosovo? To je ok po tebi da ga odvoje od Srbije?

Pa vi Srbi uveli ste taj princip odvajanja vašeg naroda od drugih država...
Odvojili ste Vojvodinu od Mađarske, i Zemun i Srijem od Hrvatske...
Hrvati i Mađari su vam to mirno prepustili...
Sada Albanci po vašem principu odvajaju Kosovo od Srbije...

.
 

Back
Top