Независност Републике Српске

Шта ће бити последица усвајања резолуције о Сребреници ?

  • Независност Републике Српске

    glasova: 15 31,3%
  • Укидање РС

    glasova: 6 12,5%
  • Биће све као до сада

    glasova: 27 56,3%

  • Ukupno glasova
    48
aljek musliu obecao siftarima kosovo, on nas laze, ali cim njega smenimo, onda
e, ali pustimo kosovo da ode, a jesmo, onda morate i vi srpsku, pa nije valjda da vi volite srbe vise nego aljek siftare?
odose ljudi svojim putem, nece vas, shvati, RAZVOD, RAZDRUZIVANJE
Može, bez podjele imovine. Koferče u ruku kome ne odgovara i ciaooo :D
 
Ja mislim da ova Dodikova i Draškova nazovi od malo države, malo pokrajine, malo neki entitet a najviše cirkus od teritorije, ne treba apsolutno nikom! Parče bezvredne, razorene, iz srednjeg veka i infrastrukturno i ekonomski razvijene teritorije na kojoj kao ptići iz gnezda zeva preko milion gladnih duša koje treba nahraniti! To su samo Vučićevi, Dodikovi i Draškovi vlažni snovi jer su upravo ti pregladneli robovi najbolje glasačko telo za njih.
 
Ja mislim da ova Dodikova i Draškova nazovi od malo države, malo pokrajine, malo neki entitet a najviše cirkus od teritorije, ne treba apsolutno nikom! Parče bezvredne, razorene, iz srednjeg veka i infrastrukturno i ekonomski razvijene teritorije na kojoj kao ptići iz gnezda zeva preko milion gladnih duša koje treba nahraniti! To su samo Vučićevi, Dodikovi i Draškovi vlažni snovi jer su upravo ti pregladneli robovi najbolje glasačko telo za njih.
Nije Republika Srpska ni bezvrijedna,ni razorena.
Izgleda da ti nisi bio tamo nikad.
Da je tako,ne bi se niko borio za nju.
A kako vidimo,grcevita borba je da ostane u BiH.Doduse,bez Srba,ako je moguce.
 
Kako ovi tzv.Bosnjaci,kao ova cirkuzantkinja (mada je pitanje ko je zapravo ona),perfidno provlace tezu da su Srbi u BiH na necijoj tudjoj imovini i teritoriji pa da mogu da odu ako im se ne svidja.
Kao da tu nisu vijekovima svoji na svome.
A zapravo je obrnuto...Bosnjaci su,kao "dobri jarani"sa Turcima u tadasnjem Osmanskom carstvu otimali srpsku zemlju,postajali kojekakvi begovi i age,modernim zargonom receno,prodali se za pare.
I sad,nakon nekoliko vijekova,njihovi potomci pametuju kako je to njihovo i da ide kome se ne svidja.
E,pa,malo morgen,sto bi rekao Slobo.
 
Nije Republika Srpska ni bezvrijedna,ni razorena.
Izgleda da ti nisi bio tamo nikad.
Da je tako,ne bi se niko borio za nju.
A kako vidimo,grcevita borba je da ostane u BiH.Doduse,bez Srba,ako je moguce.

Bore se Bosna i Srbija koje su dva zanemoćala ludaka i čiji se lopovi na vlasti međusobno prepiru čija je Republika Srpska. To baš i nije nešto što bi trebalo da imponuje tamošnjem narodu. Upravo osim tog naroda, izmučenog, napaćenog i bezbroj puta izmanipulisanog, ništa drugo i ne vredi. Mi samo treba da se pomirimo sa tim da sunce na ovim prostorima više neće sijati i da samo treba da ćutimo i smrdimo ovakvi kakvi smo unutar svojih granica i država jer očigledno da bolje vlade nikada nećemo moći iznedriti.
 
Bore se Bosna i Srbija koje su dva zanemoćala ludaka i čiji se lopovi na vlasti međusobno prepiru čija je Republika Srpska. To baš i nije nešto što bi trebalo da imponuje tamošnjem narodu. Upravo osim tog naroda, izmučenog, napaćenog i bezbroj puta izmanipulisanog, ništa drugo i ne vredi. Mi samo treba da se pomirimo sa tim da sunce na ovim prostorima više neće sijati i da samo treba da ćutimo i smrdimo ovakvi kakvi smo unutar svojih granica i država jer očigledno da bolje vlade nikada nećemo moći iznedriti.
Nije stvar samo ni u vlastima,iako o njima nemam pozitivno misljenje.
Kakvi smo,takvi smo,mislim da bismo se nesto i dogovorili samo da nas strani faktori hoce ostaviti na miru.Ali nece.
 
Meni nije jasno zaista.
Kako je moguće da ovi ljudi ne razumeju nikad ni prilike ni odnos moći u svetu, ni poruke koje dobijaju od najmoćnijih zemalja. Zašto uvek idu nasuprot i uvek ali uvek im se obije u glavu nerazumevanje prilika. Jednostavno, neki gen.
Volela bih da nije tako, ali vreme će ponovo to isto pokazati.

Tako je oduvijek.
 
Него не одговори ми, да ли је Насер Орић злочинац и да ли су босанскохерцеговачки муслимани вршили злочине над недужним цивилима српске националности.

Вита јела зелен бор чекам брз одговор.
 
Него не одговори ми, да ли је Насер Орић злочинац и да ли су босанскохерцеговачки муслимани вршили злочине над недужним цивилима српске националности.

Вита јела зелен бор чекам брз одговор.
Ako Ratko Mladić nije počinio genocid, onda nije ni Naser Orić počinio nijedan zločin.
 

Back
Top