Neprevaziđena lepota elegancije...

Диван посао :heart:
i ja to mislim
evo jednog započetog mozaika.
svaki kamen moraš ručno oblikovati

IMG_4108.jpeg
 
Citam vas i nista vas ne razumijem:lol:
Meni se izbor fakulteta svodio na medicinu, veterinu, etf, gradjevinu, pravo, ekonomiju.
Heeej, juvelir:D

@mina68 , graficki dizaj u Bg je na umjetnosti dok je u NS u okviru tehnickih fakulteta i skroz su razlicite stvari. Drugarica je zavrsila dizajn u NS i bavila se prvo grafickim dizajnom vezanim za stamparije, logo i slicno a sada web dizajnom
 
Citam vas i nista vas ne razumijem:lol:
Meni se izbor fakulteta svodio na medicinu, veterinu, etf, gradjevinu, pravo, ekonomiju.
Heeej, juvelir:D

@mina68 , graficki dizaj u Bg je na umjetnosti dok je u NS u okviru tehnickih fakulteta i skroz su razlicite stvari. Drugarica je zavrsila dizajn u NS i bavila se prvo grafickim dizajnom vezanim za stamparije, logo i slicno a sada web dizajnom
Врв би она радије веб дизајн, а Словенци имају море тога, илустратора књига, рецимо...и на сваком смеру обавезно компјутерска обрада.
 
Citam vas i nista vas ne razumijem:lol:
Meni se izbor fakulteta svodio na medicinu, veterinu, etf, gradjevinu, pravo, ekonomiju.
Heeej, juvelir:D

@mina68 , graficki dizaj u Bg je na umjetnosti dok je u NS u okviru tehnickih fakulteta i skroz su razlicite stvari. Drugarica je zavrsila dizajn u NS i bavila se prvo grafickim dizajnom vezanim za stamparije, logo i slicno a sada web dizajnom
štampani mediji kao i grafički dizajn izumiru polako. danas se svako ko završi kurs ili piželi da bude kreativan zove grafički dizajner
trebalo bi učiti programe za peglanje pokretnih a ne statičnih slika.
to je već nešto za budućnost i za egzistenciju
 
štampani mediji kao i grafički dizajn izumiru polako. danas se svako ko završi kurs ili piželi da bude kreativan zove grafički dizajner
trebalo bi učiti programe za peglanje pokretnih a ne statičnih slika.
to je već nešto za budućnost i za egzistenciju
Nasi mnogo rade video obradu za amere i odlicno zaradjuju, bez potrebe za diplomom. Ali treba naci faks koji moze upoznati sa osnovama, i mislim da ovaj novosadski dizajn pokriva fino tehnicku stranu, da mogu da rade sve i svasta.
Dizajnirali su korice knjiga, jasmin je recimo od njih trazio dizajn logoa, sajtove rade. A pri tome studije traju 4 godine i nisu mnogo zahtjevne.
Daju im finu osnovu da se razvijaju posle u skladu sa zahtjevima trzista
 
Само нека упишу што воле. Милина је када уживаш док учиш.
Мој син је завршио средњу рчунарску али није хтео сродан факс. Сада ме убеђује да орах није орашасти него коштуњави плод :huh::lol:
 
Само нека упишу што воле. Милина је када уживаш док учиш.
Мој син је завршио средњу рчунарску али није хтео сродан факс. Сада ме убеђује да орах није орашасти него коштуњави плод :huh::lol:
U pravu ste oboje i koštunjav i orašast.
 
А мени се допада.
Кад сам сређена, то је тај модел хаљина.
Струкиране. Уске или А крој, свеједно.
Нису за сваки дан, посебно не ови шљаштећи материјали али за неку прославу да.
Сваки од понуђених бих имала где да обучем.
 

Back
Top