Neprevaziđena lepota elegancije...

znam o čemu pričaš, meni sad treba obrnut proces od mršavljenja jer već sam počela ličiti u svojoj garderobi
na aufinger na kome sve visi
inače sam ceo život živela u ubedjenju da sam punačka čak i kada sam imala idealnu težinu sa oblinama na pravom mestu.
Биће :heart:

Зар нисмо све ми такве? Некада се осећам и себи изгледам као авион, некада као олупина. Госпођица каже То је само у твојој глави, ти си увек иста...па нисам :mmmm:
to što smo iste spolja se ne računa.
važno je kako se unutra osećaš.
a to varira i zavisi od puno nevidljivih razloga

Узми ти пилећа крилца ;):lol: :heart:
i onda :lol:
1700817359816.jpeg

to što smo iste spolja se ne računa.
važno je kako se unutra osećaš.
a to varira i zavisi od puno nevidljivih razloga
Ма да, шта зна дете...а и она баш не обраћа пажњу на туђи физички изглед,и то ми се код ње свиђа. На свој је почела полако, прво је престала да грицка нокте, сад су јој предивни, па је почела да бирка фризуре, сад је у фази сјајева за усне у боји и то јој је крајњи домет шминкања. Све то некако лагано, како расте и сазрева...

Ма да, шта зна дете...а и она баш не обраћа пажњу на туђи физички изглед,и то ми се код ње свиђа. На свој је почела полако, прво је престала да грицка нокте, сад су јој предивни, па је почела да бирка фризуре, сад је у фази сјајева за усне у боји и то јој је крајњи домет шминкања. Све то некако лагано, како расте и сазрева...
a moja ćerka ima 21 a još uvek nosi široke dukseve, i smetaju joj grudi, ne želi ih…
ne znam kako se zove taj poremećaj kad ti smeta najlepši deo tebe :lol:
a mina?

a moja ćerka ima 21 a još uvek nosi široke dukseve, i smetaju joj grudi, ne želi ih…
ne znam kako se zove taj poremećaj kad ti smeta najlepši deo tebe :lol:
a mina?
Женско :lol:
И моја је и даље апа драпа, али видим да на неке детаље обраћа пажњу. Обожава накит, рецимо. Мнооого накита, шареног накита :lol:
Некима само треба више времена да науче да уживају у томе што су жене. Једна од тих сам била и ја.

Женско :lol:
И моја је и даље апа драпа, али видим да на неке детаље обраћа пажњу. Обожава накит, рецимо. Мнооого накита, шареног накита :lol:
Некима само треба више времена да науче да уживају у томе што су жене. Једна од тих сам била и ја.
isto
šminkanje, sve nove verzije je isprobala
nakit parfem i stvari za dva broja veće.
to je drži od puberteta

Дивне су вам девојке :heart:
Чекам Минину ако дође овде да је упропастим :lol::heart:
Ја исто навијам за Сад. Или Словенија. Она баш не подноси Београд...и сваки пут кад оде пита ме Шта си ти уопште волела у оном граду :lol:
Ако буде среће, шаљем ти је, па је упропасти :heart:

na primenjenoj teško da imaju mnogo izbora da se upišu na smer koji prati IT oblasti
više su arhaični zanati kao stilski krojač
konzervator i restaurator
vajar….
Нови Сад има одличне смерове, у корак са временом. То ми је рекла њена наставница.
А Љубљана има још боље.
Видећемо.

Back