Neprevaziđena lepota elegancije...

Meni se ukus nije menjao. Pisala sam vec da sam stedela od uzine da kupim italijansku Gioia-u. Cetiri dana uzine je bio magazin...i parfemcic u istom.
Izlazio je casopis cetvrtkom.
U njemu sam otkrila Kerolajn Bizet, bila sam ocarana kao kada neko otkrije sliku u muzeju koju je negde u sebi osecao, poznavao.

To je stil koji oblikujem od osnovne skole, retko sta sam promenila. Ta zena je nekako uspela da me ocara, valjda kada si dete to i nije tako tesko...

Prilozi

• images.jpeg.jpg
    images.jpeg.jpg
    10,5 KB · Pregleda: 16
  • 696bea664512ad03fae22826e19313d8.jpg
    696bea664512ad03fae22826e19313d8.jpg
    33,9 KB · Pregleda: 14
  • 1d6e871e4ed845931bd9b395bba58371.jpg
    1d6e871e4ed845931bd9b395bba58371.jpg
    48,8 KB · Pregleda: 14
  • carolyn-bessette-kennedy-style-2.jpg
    carolyn-bessette-kennedy-style-2.jpg
    118,7 KB · Pregleda: 15
  • original.jpeg.jpg
    original.jpeg.jpg
    146,4 KB · Pregleda: 17
  • carolyn-bessette-kennedy-style-2.jpg
    carolyn-bessette-kennedy-style-2.jpg
    118,7 KB · Pregleda: 15
Мени се мењао укус. Пре сам била у танким високим штиклама и уској одећи. Сада волим високу али стабилну штиклу и да ми је удобно, комотно, лепршавије.
Ја волим бохо, баш волим. Волим бунде на фармерице и џомбастију обућу. Нисам углађена и уз мене не иде уштиркана одећа. Као ни комплетна шминка и тип- топ фризура. Треба да је нешто чупкасто, помало дивље.

Не волим патике на сукње и хаљине, на мени. Што не значи да ми је на другима ружно. Много тога не волим на себи а на другима ми је ОК.

Волим и сакое, пре на фармерице него на панталоне. Нисам формална, не могу да будем.

Када бих радила неки посао где ме други облаче, као водитељке рецимо, мислим да бих излудела.

Мене нервира ролка често. Огрлице исто док други накит волим. Углавном повучем рукаве, и њих тешко трпим. По кући увек ходам боса. У купаћем из једног дела на сплажи бих излудела. За базен ОК. И тако :lol:

Šta znam,...stroga elegancija nije nikada bila moj fazon. Ne osećam se lepo u takvim haljinama, osim ako nije u pitanju neka "Gala" događaj, pa i da se pomislim.
Opuštena ili sportska haljina koja se može uz sve nositi, pa i uz patike je moj izbor. Inače,...volim tu žensku extra eleganciju i visoku modu. Samo,...gledati i nositi su ipak dve različite stvari.

Ona je sva posebna . Divna.
Волим жене које лепо изгледају а не вапе за комплиментима и не изигравају преп.ичке. Некако се то осети. Модерна је а у складу са годинама и чињеницом да има дете.
И када је провокативна није проста.

Волим жене које лепо изгледају а не вапе за комплиментима и не изигравају преп.ичке. Некако се то осети. Модерна је а у складу са годинама и чињеницом да има дете.
И када је провокативна није проста.
Akcenat na ovo u skladu s godinama. Mojoj kćerki i meni ne mogu iste stvari da stoji dobro,taman da sam avion zena.

Back