Neprevaziđena lepota elegancije...

Dirljivo je gledati ovu seriju prelepih haljina...

Da li smo bar za skromnije varijante ovakvog stila?

Naravno, muzika je trešnjica u doživljaju...
:heart2:

Ja bih odabrala ovu srebrnkastu suknju, model sa revije. Herera mi se svidja, pun krug sa belom kosuljom i onaj srebrnkasti top na preklop.

Sta znam, meni ova moda pristaje...zbog gradje, sve to usko do kolena uz tanje stikle.

Lepa mi je ideja svecanog sakoa za zene nakon nekih godina. Vrlo elegantno izgleda i laska cak i staricama.
Mada ja nacelno volim odela, narocito ona sa sirokim nogavicama i visokim strukom pa upasanom bluzom na preklop. Armani je bio velemajstor da ih napravi.

@elektrika па није баш, ово је непролазна елеганција. Мени се само не свиђа то што шљашти, али модели су одлични.
Можда само пар њих, оно са чипкицама, никако не бих могла да сварим.
Али, не можеш да купиш један овакав комплет, то је начин живота и стил облачења, а ми нисмо из те приче.
Имам једну колегиницу која се свакодневно облачила баш тако, а онда је дошла код мене у службу и покварила сам је :rotf:
У педесетим годинама је схватила да је мој стил много удобнији :mrgreen:

Врв би она радије веб дизајн, а Словенци имају море тога, илустратора књига, рецимо...и на сваком смеру обавезно компјутерска обрада.

Ilustratori knjiga za decu su postali velike zvezde.
Aksel Sefler, Freya Hartas, Lieve Beaten (moja omiljena).
Veoma lepo zanimanje.

Сад, не видим елеганцију у било чему тесном или претерано струкираном. Ако није комотно и угодно - није елегантно. Исто мислим и о превисоким штиклетинама у којима жене храмљу и клецају.

А мени се допада.
Кад сам сређена, то је тај модел хаљина.
Струкиране. Уске или А крој, свеједно.
Нису за сваки дан, посебно не ови шљаштећи материјали али за неку прославу да.
Сваки од понуђених бих имала где да обучем.
Baš su za odredjen način zivota. Prelijepe ko živi tako da ih ima gdje obuci. Za moj način je samo onaj bez pleteni komplet.(al nije za moje tijelo :mrgreen: )

Ilustratori knjiga za decu su postali velike zvezde.
Aksel Sefler, Freya Hartas, Lieve Beaten (moja omiljena).
Veoma lepo zanimanje.
Да, она воли да чита, и као мања је баш обраћала пажњу на илустрације...ма, има баш лепих смерова, питање је на коју ће страну, има још две и по године до тада.

Реминесценција на двадесете прошлог века, и љупкост и елеганција:
il_570xN.4949153673_rody.jpg

il_fullxfull.1564591745_lmvt.jpg

Реминесценција на двадесете прошлог века, и љупкост и елеганција:
Pogledajte prilog 1452865
Pogledajte prilog 1452867
Ово јесте далеко удобније, али ми је некако девојчичасто, за разлику од ципела, рукавица и шеширића који су бакутанерски.
Не верујем да ће се икада баш баш вратити у моду.

Šta bre bakutanerski, pa ja sam nosila sličan šešir osamdesetih od filca, uz kaput i kašmir maramu preko, kožne rukavice nepostavljene, izgledalo je super.
Bakutaner ma nemoj, imala 20 i kusur. Utepavanje ti ne gine.
Мени некако уз твој лик иде то.
Иначе и ја волим шешириће.
Али ципеле ипак морају да ми буду мало оштрије, шпицастије.
Хаљинице су ок. Удобне. Носим и такве радо, посебно кад упече асфалт у Београду.

Šta bre bakutanerski, pa ja sam nosila sličan šešir osamdesetih od filca, uz kaput i kašmir maramu preko, kožne rukavice nepostavljene, izgledalo je super.
Bakutaner ma nemoj, imala 20 i kusur. Utepavanje ti ne gine.
И тад си била бакутанер :rotf:
Не, стварно, мени тако изгледају ти шеширићи и ципелице, шта ћу...

Ово јесте далеко удобније, али ми је некако девојчичасто, за разлику од ципела, рукавица и шеширића који су бакутанерски.
Не верујем да ће се икада баш баш вратити у моду.
Циљ јесте деловати младолико и весело.

Мени некако уз твој лик иде то.
Иначе и ја волим шешириће.
Али ципеле ипак морају да ми буду мало оштрије, шпицастије.
Хаљинице су ок. Удобне. Носим и такве радо, посебно кад упече асфалт у Београду.
Uz kaput salonke crne 10cm i tašna kožna. Nosila haljine, suknje, košulje svilene, kostime.
Sad samo pantalone, nemam ni jednu suknju ili haljinu.

Uz kaput salonke crne 10cm i tašna kožna. Nosila haljine, suknje, košulje svilene, kostime.
Sad samo pantalone, nemam ni jednu suknju ili haljinu.
Све смо промениле стил са годинама, то је ваљда и нормално.
Не подносим да ме више ишта стеже.

Све смо промениле стил са годинама, то је ваљда и нормално.
Не подносим да ме више ишта стеже.
Ја сам се теткастије облачила у гимназији него сада. Грозим се кад видим старе слике.

Back